2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yok canım özelde mesai boyunca verebilirsin benim bahsettiğim aile hekimliği
Hiç uğraşmadan kendi doktoruma gideyim ben o zaman ya. Eşim de çok rahat ne gerek var daha yeni deniyoruz modunda erkeklerin rahatlık seviyesi bizde olsa boy boy doğururduk

Test stokların ne durumda canım biliyorsun yarın 8 gün kalmış oluyor
Önceden bı 3-5 oncomed var innovita var hamile değilsem bile pembe gösteren bir de kızlar freely almışti ya mavi olanlardan, hassas diye ondan sipariş verdim 10 tane sen ne zaman yapacaksın ilk testi canım

Helaaalll biz dondormayı dün yedik şimdi bende saldım fındık almaya desem bol enerjili geceleriniz olsun inşallah kuzum

Eklentiler

• image.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 47
Önceden bı 3-5 oncomed var innovita var hamile değilsem bile pembe gösteren bir de kızlar freely almışti ya mavi olanlardan, hassas diye ondan sipariş verdim 10 tane sen ne zaman yapacaksın ilk testi canım
Gönlümden geçeni mi söyleyim yoksa olacak olanı mı? Başarabilirsem regl beklemeyi düşünüyorum

Niye kızzz lazım sana sonra bog
Bugün bir sürü işimiz var gidecek çok yer var. Değerlendirme de yapmak lazım. Daha eve gelmedi. Yemek yaptım bir aileye götürmek için karı koca rahatsızlar. Hala götürmeyi bekliyorum şu saat oldu. Sonrasında bebek görmeye gideceğiz. Ne ara olacaksa bunlar. Yemek olayı strese soktu beni acıktılar mutlaka çok ayıp oldu. Sinirlendikçe sinirleniyorum yani

I am back. Hafta bitti, ben de boşluk buldum ve okudum yazıları.

Kızlar pik görenler için aşırı heyecanlıyım. İnşallah gelmiş geçmiş en fazla hamileliğin çıktığı ayı yaşayacağız hep birlikte. Lütfen iyi değerlendirin. Dediklerimi de yapmaya çalışın. Değerlendirme sonrası hemen kalkmak asla yok, duş almak asla yok. Karnınızı sevin, orası bebişinizin 9 ay boyunca geçici odası olacak.

Hala pik görmeyenler ise sadece kendini strese sokuyor. Eğer bu ay yumurtlayacaksanız elbette o piki göreceksiniz o yüzden stres olmayı bırakıp bugünlerin tadını çıkartın. Stres vücuttaki kortizol hormonunu artırıyor ve bu da resmen gebelik karşıtı bir hormon. Kendinizi rahatlatacak bir şeyler bulun. Eğer bu ay pik hiç göremezseniz de asla sıkıntı yapmayın. Hiç bir sorunu olmayan aşırı sağlıklı kadınlar bile her ay yumurtlama görmeyebilir bazen.

Unutmayın, salmak demek hiç bir şey yapmamak demek değil. Salmak demek mental anlamda salmak ancak elimizden geleni ardımızı koymamak

Aramıza yeni gelenler hoş geldiler. Umarım topik sizlerede uğur getirir ve bu ay herkes o güzel haberi alır

Yaa ailede ikiz falan da yok ama beta değerin yazılışı değişiyor olabilir mi ki acaba 226 falan olmasın benim şimdi de bu mevzu ile uğraşırım ben hadi bakalım
Bebeğim ben sana önceden de demiştim. Sen erken yumurtlamışsın zannediyorum ki. Bat ına çoook vardı öğrendiğinde zaten. Ama kızların dedikleri gibi ikiz de olabilir ay neden olmasın Sağlıkla büyüsün ve kucağınıza alın inşallah.

Canım benimm evet dediğin gibi oldu büyük ihtimal çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…