2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar iyi akşamlar🌸
Bende kan pıhtılaşması çıktı. Bebeğimi karnımda doğuma çok yakın kaybetmiştim. Doktorum hamile kaldığında kan sulandırıcı iğne başlarız demişti. Şimdi bi kaç yerde hamile kalmadan başlanıyo diye okudum. Aynı durumu yaşayan var mı?
Hamilelikten önce aspirin ve kan sulandırıcı iğneye mi başlanıyor acaba?

Ben de sizi rahim filmiyle ilgili yazılardan hatırlıyorum o aralar ben de çektirmiştim. Ben de sizi hamile sandım dün yazılanları okurken🤗
Yaaaaa Allahım inşallah bu kadar insan boşuna böyle sanmış olamaz değil mi🥹🥹🥹 nolur dua edin o ay bu ay olsun. Bu ay o kadar farklı bir umut ve mutluluk, pozitiftik var ki içimde♥️ ay sonu gelmeden hamileymişim gibi ayaklarım havada geziyorum🥹😍 melegim can melegim can melisaa93 melisaa93

Kızlar yumurta çatladı mı dersiniz ayyyy ölüyorum kasık ağrısından bacaklarım çekiliyor ilaç da içmiyim dimi neden böyle oldu bu ay aşırı ağrım var 😢😢😢
Ben çatlarken hep çok hissederim kuzum sen de öyle olmuşsun anlaşılan. İlaç içme sakın. Geçecek o. Bol su iç ve havuç ye 🐰🥕 bir kaç saate geçecek

Helaaalll biz dondormayı dün yedik şimdi bende saldım fındık almaya desem 😂😂😂😂 bol enerjili geceleriniz olsun inşallah kuzum 💙💙💙💙💙💙
Hahhahahh sana da helal olsun kankam beeee♥️♥️♥️♥️ şimdi tatlı dondurmayı yedi akşam çay yanı fındık fıstık da yedirdim. Yani daha napam🤣🤣🤣🤣 normalde bugün değerlendirme günümüz değil ama olaylar nasıl cereyan eder gelişir bilmiyorum 🤣🤣🤣

Canım benim yumurtlama haftasonuna geldi biz de o sıra şehir dışına çıkmıştık kafa dagitmaya, sadece pazar günü yapmam gereken saatte test yapabildim onda da tam koyu pik değildi ama femometere gore %105ti o günü değerlendirdik ondan önceki iki günü (cuma-ctesi) değerlendirdik. Sanırım pazar akşami çatladı, ptesi ara verdik salı değerlendirdik. Şimdi beklemedeyim 😍
Ya mükkk bir değerlendirme olmuş bence kuzum 🤌🏻🤌🏻 ben de şimdi yumurtlama dönemindeyim tam. Görmüşsündür belki klomen kullandım bu ay. 3 yumurta gördü doktor. Çatlatma yapmadı. Bakalım bu ay aşırı umut var içimde. İnşallah güzel sonuçlar alırız😍😍

Ben çatlarken hep çok hissederim kuzum sen de öyle olmuşsun anlaşılan. İlaç içme sakın. Geçecek o. Bol su iç ve havuç ye 🐰🥕 bir kaç saate geçecek
Ayyy kuzum belli nokta belimde ağrı var bide sağ kasığımda nefes alamıyorum batar gibi giriyor ağrı hareket edemiyorum kaldım koltuğa zor attım kendimi böyle bişeymiymiş çatlama ben bu halde nasıl değerlendirme yapıcam acaba 🙈 geçer umarım bir saate

Benim de haftaya bir gün olacak muhtemelen. Beni çok geriyor, rahatsız oluyorum. Onun gerginliği oluyor dusundukce
Korkmaaa korkmaaaaa ben iki kez oldum. Sen olmuş muydun kuzum? Olamasam ben olamazdım. Canım çok ama çok tatlıdır kuzum benim. O rahatsız edici his 30 saniye ya sürüyor ya sürmüyor birşey olmuyor bebeğim. Herşey bebiş için. Hiç korkulacak birşey değil.. ben hele ilk aşılamama cahil cahil hiçbir şey okumadan gitmiştim 😅

Kızlar iyi akşamlar🌸
Bende kan pıhtılaşması çıktı. Bebeğimi karnımda doğuma çok yakın kaybetmiştim. Doktorum hamile kaldığında kan sulandırıcı iğne başlarız demişti. Şimdi bi kaç yerde hamile kalmadan başlanıyo diye okudum. Aynı durumu yaşayan var mı?
Hamilelikten önce aspirin ve kan sulandırıcı iğneye mi başlanıyor acaba?
Tanıdığım bir kaç kişi va canım. Gebe kaldıktan sonra kullandılar hep. Kan testi verip gebelik çıkınca doktor yönlendiriyor zaten.

I am back. 😎 Hafta bitti, ben de boşluk buldum ve okudum yazıları.

Kızlar pik görenler için aşırı heyecanlıyım. İnşallah gelmiş geçmiş en fazla hamileliğin çıktığı ayı yaşayacağız hep birlikte.🙏 Lütfen iyi değerlendirin. Dediklerimi de yapmaya çalışın. Değerlendirme sonrası hemen kalkmak asla yok, duş almak asla yok. Karnınızı sevin, orası bebişinizin 9 ay boyunca geçici odası olacak.

Hala pik görmeyenler ise sadece kendini strese sokuyor. Eğer bu ay yumurtlayacaksanız elbette o piki göreceksiniz o yüzden stres olmayı bırakıp bugünlerin tadını çıkartın. Stres vücuttaki kortizol hormonunu artırıyor ve bu da resmen gebelik karşıtı bir hormon. Kendinizi rahatlatacak bir şeyler bulun. Eğer bu ay pik hiç göremezseniz de asla sıkıntı yapmayın. Hiç bir sorunu olmayan aşırı sağlıklı kadınlar bile her ay yumurtlama görmeyebilir bazen.

Unutmayın, salmak demek hiç bir şey yapmamak demek değil. Salmak demek mental anlamda salmak ancak elimizden geleni ardımızı koymamak 💕

Aramıza yeni gelenler hoş geldiler. Umarım topik sizlerede uğur getirir ve bu ay herkes o güzel haberi alır💕

Bebeğim ben sana önceden de demiştim. Sen erken yumurtlamışsın zannediyorum ki. Bat ına çoook vardı öğrendiğinde zaten. Ama kızların dedikleri gibi ikiz de olabilir ay neden olmasın 🥰🙏 Sağlıkla büyüsün ve kucağınıza alın inşallah.
Aşkımmmmm canım topik başkanım anlattıklarını bu ay harfiyen uyguluyorum. İlişki sonrası ayakları dikiyorum bel altına yastık koyuyorum hemen duş almıyorum duş alırken suyun sıcak olmamasına hatta ılığın bile daha altı olmasına dikkat ediyorum. Ve ve ve bu ay farklı olarak pik gördükten sonra pik günü dahil üst üste değerlendirme yapacağım.hemen bırakmıcam sonra gün aşırı devam edeceğim. İnofolic içiyorum. Eşime fındık fıstık bitter çikolata yediriyorum. Geç kaldım mu bilmem keçiboynuzu özü de içireceğim. Sonra sonucu rabbime bırakacağım. Nasıl hocam iyiyim dimi 😁😁😁😁

Ya ahahhahahhah aynen valla hiç affetmicem dedim vallahi aldığım hormon ilacı çektiğim bu acı boşa gidemez kendi de üzerine düşeni yapsın artık 😁😁 sen ne alemdesin aşko pik gördün mü
Pik gördüm 💃💃 çok şükür canım. 3 gündür değerlendiriyoruz. Ben de aynı şeyi düşünüyorum. Yediğim içtiğim ilaçlar boşa gidemez 😅 yarın sabah yola çıkacağız. Yola çıkmadan önce de son kez değerlendirip dörde tamamlarım sayıyı 😅 sonra da artık tatilde kaçak göçek birşeyler yapmaya çalışacağız bakalım. Sen de değerlendir kuzum, üç yumoş boşa gitmesin 💃💃 bu ay bizim ayımız inşallah 🧿

Pik gördüm 💃💃 çok şükür canım. 3 gündür değerlendiriyoruz. Ben de aynı şeyi düşünüyorum. Yediğim içtiğim ilaçlar boşa gidemez 😅 yarın sabah yola çıkacağız. Yola çıkmadan önce de son kez değerlendirip dörde tamamlarım sayıyı 😅 sonra da artık tatilde kaçak göçek birşeyler yapmaya çalışacağız bakalım. Sen de değerlendir kuzum, üç yumoş boşa gitmesin 💃💃 bu ay bizim ayımız inşallah 🧿
Yaaaa çok sevindim pik ne zaman gördün pil dahil mi 3 gündür değerlendiriyorsunuz kuzum? Sanırım ben yarın pik göreceğim dün değerlendirdik bugün acaba boş mu geçsek diyorum bilemedim. Ama bu ay bizim ayımız olacak buna ben de çok inanıyorum inşallah🥹🥹🥹

Ayyy kuzum belli nokta belimde ağrı var bide sağ kasığımda nefes alamıyorum batar gibi giriyor ağrı hareket edemiyorum kaldım koltuğa zor attım kendimi böyle bişeymiymiş çatlama ben bu halde nasıl değerlendirme yapıcam acaba 🙈 geçer umarım bir saate
Tamam çok bildik bi ağrı o 😅 dediğin gibi oluyor, bıçak batması gibi, bıçak batmış içerde dönüyor gibi, ve özellikle hareket ettikçe ağrır, ben çareyi suda buluyorum. Su içtikçe rahatlıyor. Değerlendirirken de sızlıyor walla 😅😅 ama öldürmüyor kuzum, dayanırsın

X