2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oturmuş senin adet gunlerini sayıyorum bu ne kız 😂 adetin 6.gunu ilişki olmuş o tutmuş öyleyse beynim yandı😃 26 günde bir adet oluyorsun. Yumurta o kadar erken dollendi demek
Nasıl ya 🤯🤯🤯 benim de beynim şuan böyle 😅 döngüm basen 24 bazen 25 bazen 26 oluyor zaten 😅 neyse ya olan olmuş😛 diyip yarın soktora gidermişim😅

Oturmuş senin adet gunlerini sayıyorum bu ne kız 😂 adetin 6.gunu ilişki olmuş o tutmuş öyleyse beynim yandı😃 26 günde bir adet oluyorsun. Yumurta o kadar erken dollendi demek
Regle 6 kala ilişki olmamış mı ben mi yanlış anladım ☺️ 28 Temmuz batsa zaten 20 gün geçmiş olmuyor mu adeti😂

Regle 6 kala ilişki olmamış mı ben mi yanlış anladım ☺️ 28 Temmuz batsa zaten 20 gün geçmiş olmuyor mu adeti😂
Tamam tamam yanlış okumuşum 😂

Ortalık karıştı😅
23 Temmuz Son adet günüm
28 Temmuz gecesi (daha çok detay veriyorum bakın😛) ilişki günüm
18 ağustos beklenen adet günüm yani bugün😅

Seferberlik ilan edilmiştir 🚨 😅

Ortalık karıştı😅
23 Temmuz Son adet günüm
28 Temmuz gecesi (daha çok detay veriyorum bakın😛) ilişki günüm
18 ağustos beklenen adet günüm yani bugün😅

Seferberlik ilan edilmiştir 🚨 😅
Reglin 6.günü yumurtlama olduğunu sanmıyorum 8.-9.gün fln olmuş olabilir. Spermlerin canlı kaldığına ne kadar inanmasakta kalıyor demek ki😂 8. Gün yumurtladı desek üzerine bir 8 daha ekleyelim tahmini yerleşme günü için.7-8 Ağustos civarı yerleşme olsa değeri gayet uyumlu çıkıyor günüyle ☺️

Reglin 6.günü yumurtlama olduğunu sanmıyorum 8.-9.gün fln olmuş olabilir. Spermlerin canlı kaldığına ne kadar inanmasakta kalıyor demek ki😂 8. Gün yumurtladı desek üzerine bir 8 daha ekleyelim tahmini yerleşme günü için.7-8 Ağustos civarı yerleşme olsa değeri gayet uyumlu çıkıyor günüyle ☺️
9 ağustostu sanırım zaten kahverengi lekelenmem olmuştu ve 10 ağustosta ilk testimi yapmıştım çok silik çizgi çıkmıştı. Her şey normal o halde süper 😍😍🙏🏻😅

Lütfen reglin 6. günü yumurtlama olmuyor olsun ben 8. gün değerlendirmeye başlamıştım😅😂😂

X