2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bence Eternal_8 Eternal_8 in 10. Gün olmuş yumurtlaması 🤣🤣🤣 ben de yorum yapayım eksik kalmayayım

Eternal_8 Eternal_8 canım hayırlı uğurlu olsun 🧿🧿 sağlıkla kucağına al canım
4 gün içerde beklemiş mi benim yavrum ah canım😛😅 konuya karşı olan bilgim bu kadar işte 😅
Teşekkür ederim canım benim darısı bıradaki herkesin başına inşallah💗🙏🏻🙏🏻

Reglin 6.günü yumurtlama olduğunu sanmıyorum 8.-9.gün fln olmuş olabilir. Spermlerin canlı kaldığına ne kadar inanmasakta kalıyor demek ki😂 8. Gün yumurtladı desek üzerine bir 8 daha ekleyelim tahmini yerleşme günü için.7-8 Ağustos civarı yerleşme olsa değeri gayet uyumlu çıkıyor günüyle ☺️
Ben simdi kalkıp doktora bana max. 8.gun aşılama yap dersem o spekulumu alır.. 🤣🤣
Üfff tamam kötüydü esprim😋
Böyle güzel örnekler görünce ne diyecegimizi şaşırıyoruz vallaha. İnşallah sağlıkla devam eder bize de nasip olur 🤲🏻☺️

Ben simdi kalkıp doktora bana max. 8.gun aşılama yap dersem o spekulumu alır.. 🤣🤣
Üfff tamam kötüydü esprim😋
Böyle güzel örnekler görünce ne diyecegimizi şaşırıyoruz vallaha. İnşallah sağlıkla devam eder bize de nasip olur 🤲🏻☺️
Evet ya gerçekten bizi heyecanlandıran örnekler bunlar 😍🧿 Eternal_8 Eternal_8 darısı bize. Biz de böyle gününü, yumurtasını, önünü arkasını şaşıralım da yeterki olsun 🙏

Gittik biraz önce benimkiyle fındık fıstık bitter çikolata tatlı dondurma enerji yapan ne varsa aldım valla dedim niyetim ciddi bu hafta mücadele edeceğiz yiceksin bunları depolayacaksın enerjiyi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 enerciiiiiiiiiiiiiiiiiii melegim can melegim can melisaa93 melisaa93
Bu ay niyetimiiizz çoook ciddi Beylerrr 🍼🐣 savununnn biz geliyoruzzz 🤰🤰🤰🤰🤰

golden-snitch golden-snitch aşkım sen neler yapıyorsun ne durumdasın
Canım benim yumurtlama haftasonuna geldi biz de o sıra şehir dışına çıkmıştık kafa dagitmaya, sadece pazar günü yapmam gereken saatte test yapabildim onda da tam koyu pik değildi ama femometere gore %105ti o günü değerlendirdik ondan önceki iki günü (cuma-ctesi) değerlendirdik. Sanırım pazar akşami çatladı, ptesi ara verdik salı değerlendirdik. Şimdi beklemedeyim 😍

Nerde yaptrdn canm tüp bebeği hangi hastane
Bende denesem mi aklmda kalmasın mi acaba diyorm
Özel muayenesi olan bir doktor canım özelden yazarım istersen işlemler Acıbadem’de oldu, bende pişman olmamak için bir denedim canım, döllenmiyor mu bunlar diye merak ettim , valla hepsi döllendi laboratuvarda ama koyduklarında tutmadı, doktor da şaşırdı, vücudu hamile olmaya kandırmaya çalışıyorlar bir nevi transfer evresinde.

X