2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bugün bir sürü işimiz var gidecek çok yer var. Değerlendirme de yapmak lazım. Daha eve gelmedi. Yemek yaptım bir aileye götürmek için karı koca rahatsızlar. Hala götürmeyi bekliyorum şu saat oldu. Sonrasında bebek görmeye gideceğiz. Ne ara olacaksa bunlar. Yemek olayı strese soktu beni acıktılar mutlaka çok ayıp oldu. Sinirlendikçe sinirleniyorum yani ☺️
Ben de kimseye karşı mahçup olmayı sevmiyorum. Sende de empati duygusu ve vicdan duygusu ağır basıyor kuzum.

I am back. 😎 Hafta bitti, ben de boşluk buldum ve okudum yazıları.

Kızlar pik görenler için aşırı heyecanlıyım. İnşallah gelmiş geçmiş en fazla hamileliğin çıktığı ayı yaşayacağız hep birlikte.🙏 Lütfen iyi değerlendirin. Dediklerimi de yapmaya çalışın. Değerlendirme sonrası hemen kalkmak asla yok, duş almak asla yok. Karnınızı sevin, orası bebişinizin 9 ay boyunca geçici odası olacak.

Hala pik görmeyenler ise sadece kendini strese sokuyor. Eğer bu ay yumurtlayacaksanız elbette o piki göreceksiniz o yüzden stres olmayı bırakıp bugünlerin tadını çıkartın. Stres vücuttaki kortizol hormonunu artırıyor ve bu da resmen gebelik karşıtı bir hormon. Kendinizi rahatlatacak bir şeyler bulun. Eğer bu ay pik hiç göremezseniz de asla sıkıntı yapmayın. Hiç bir sorunu olmayan aşırı sağlıklı kadınlar bile her ay yumurtlama görmeyebilir bazen.

Unutmayın, salmak demek hiç bir şey yapmamak demek değil. Salmak demek mental anlamda salmak ancak elimizden geleni ardımızı koymamak 💕

Aramıza yeni gelenler hoş geldiler. Umarım topik sizlerede uğur getirir ve bu ay herkes o güzel haberi alır💕

Bebeğim ben sana önceden de demiştim. Sen erken yumurtlamışsın zannediyorum ki. Bat ına çoook vardı öğrendiğinde zaten. Ama kızların dedikleri gibi ikiz de olabilir ay neden olmasın 🥰🙏 Sağlıkla büyüsün ve kucağınıza alın inşallah.
Hoşgeldinn pozitif dolum makinesi😂😂🧿 Nasıl gidiyor hamişlik😍

Bence Eternal_8 Eternal_8 in 10. Gün olmuş yumurtlaması 🤣🤣🤣 ben de yorum yapayım eksik kalmayayım

Eternal_8 Eternal_8 canım hayırlı uğurlu olsun 🧿🧿 sağlıkla kucağına al canım
Bencede 23 u son adetiyse son adeti 5. Gün desek üstüne 5 gün daha 28 i oluyor. Yani adetle beraber 10. Gün yumurtlamis ki, yumurtlama haftasi oluyor. Eternal_8 Eternal_8

Kızlar yumurta çatladı mı dersiniz ayyyy ölüyorum kasık ağrısından bacaklarım çekiliyor ilaç da içmiyim dimi neden böyle oldu bu ay aşırı ağrım var 😢😢😢

Hanımlar iyi akşamlar. Benim sat 19 temmuz . Bat 18 temmuz. Bugün 31. Gün ve adet olmadım. Hiç bi adet sancım yok acaba bu sefer oldu mu.. salı günü yani bata 4 gün kala erken gebelik test yaptım çıkmadı. Ama şöyle bişey, tam o gün çamaşırıma bir baş parmak büyüklüğünde kahverengi leke gelmiş. Regl başlıyor sandım. Ve bu ay sürekli sol tarafta kasıkta pıt pıt ağrı vardı. Birkaç saat sürüyor sonra bacaklarıma vuruyor. Şu an perlak yumurta akı gibi bir akıntım var. Sizce yarın erken gebelik testi yapsam olur mu iki gün gecikmiş olacağım. Ama çok evhamlı değilim. Yani bekleyip misal 3-4 gün gelmezse mi gideyim kan vermeye. Siz olsanız napardınız. Çocuğu olanlar bu belirtiler hamilelik belirtisi olabilir mi

Hanımlar iyi akşamlar. Benim sat 19 temmuz . Bat 18 temmuz. Bugün 31. Gün ve adet olmadım. Hiç bi adet sancım yok acaba bu sefer oldu mu.. salı günü yani bata 4 gün kala erken gebelik test yaptım çıkmadı. Ama şöyle bişey, tam o gün çamaşırıma bir baş parmak büyüklüğünde kahverengi leke gelmiş. Regl başlıyor sandım. Ve bu ay sürekli sol tarafta kasıkta pıt pıt ağrı vardı. Birkaç saat sürüyor sonra bacaklarıma vuruyor. Şu an perlak yumurta akı gibi bir akıntım var. Sizce yarın erken gebelik testi yapsam olur mu iki gün gecikmiş olacağım. Ama çok evhamlı değilim. Yani bekleyip misal 3-4 gün gelmezse mi gideyim kan vermeye. Siz olsanız napardınız. Çocuğu olanlar bu belirtiler hamilelik belirtisi olabilir mi
Ayyy bat 18 Ağustos diyecektim

Bunu diyen ikinci insansın😍 niye herkes beni hamile sanıyorrr ay Allahım Allah mi söyletiyor😍😍😍😍😍😍😍 aşkım ben hamile değilim klomen kullandım 3 yumurtam oluşmuş Şuan çatlamak üzere değerlendirme günlerindeyim yazdığını görmedim inan çok yazı oluyor bazen bildirim gelmiyor halbuki bakıyorum tek tek. İnşallah hamile olurum🥹🥹🥹🥹 @melisaa93 @melegim can
Biliyor musunuz 5 sene önce de hamile olmadan hamile olduğumu sanıp yazan olmuştu o ay hamileydim🥹🥹🥹 inşallah tarih tekerrür eder
Ben de sizi rahim filmiyle ilgili yazılardan hatırlıyorum o aralar ben de çektirmiştim. Ben de sizi hamile sandım dün yazılanları okurken🤗

Kızlar aşılama yaptım ama o spkukumm ne öyle ya çok acıdı çok kastım baya doktor bırakacaktı işlemi hala vajinismusun var asamamissin dedi

Ben 2 kez yaptırmıştım ilkinde 3 gün kadar ara ara iç çamaşırımda gördüğüm lekelenme olmuştu, 2. Yaptırmamda hiç lekelenmem olmadı. Anladığım ve araştırdığım kadarıyla aşılama sonrası normalde lekelenme olmuyor sadece işlemi yapan doktor aleti takarken girişe hafif zarar verirse ondan dolayı oluyormuş
Anladım canım doğrudur bence de çünkü biraz uğraştı. Teşekkür ederim 🌺

Erken gebelik mi normalinde bile varsa kopkoyu çıkar 🙏
Satımız aynı sayılır biz öğreneli kaç gün oldu

Normal kaset test yapabilirsiniz varsa çıkar zaten inşallah bebiştendir🙏🏻

X