2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Damızlık Koç gibiler yumurtlama döneminde kocalar
Eve gelmiş diyor ki yaptın mı test bugün o gün mü kıyamam ya yeni kaybettik kimyasal geçirdim benden önceki eşiyle de çocuk kaybetmişler belli etmiyor bana ama çok üzülüyor farkındayım Allahım yüzüne baksın bu ay ona sağlıklı bi bebiş haberi vermek çok istiyorum

Baya kızarmış yarına pik olur büyük ihtimalle dediğin gibi idrarda daha geç görüyorsak şimdiden çalışmalar başlasın

Damızlık Koç gibiler yumurtlama döneminde kocalar
Eve gelmiş diyor ki yaptın mı test bugün o gün mü kıyamam ya yeni kaybettik kimyasal geçirdim benden önceki eşiyle de çocuk kaybetmişler belli etmiyor bana ama çok üzülüyor farkındayım Allahım yüzüne baksın bu ay ona sağlıklı bi bebiş haberi vermek çok istiyorum

Kız hepsi aynı ya valla yumurtlama haftası bir şey oluyor bunlara ama bu ay affetmicem kendine de söyledim enerjini topla çikolata mu yiyorsun fındık mi yiyorsun doping mi aşıyorsun ben karışmam dedim
Ben benim herife aktardan macun aldım hergün hergün olunca adamın iflahı sökülüyor diye ama macunu da yiyince maşallah hadi artık demesem sabaha kadar devam eder bence deneyin işe yarıyor

Kız hepsi aynı ya valla yumurtlama haftası bir şey oluyor bunlara ama bu ay affetmicem kendine de söyledim enerjini topla çikolata mu yiyorsun fındık mi yiyorsun doping mi aşıyorsun ben karışmam dedim
Ahshahahepsi aynı.dün önemli günler başlıyor dedim nee daha başlamadı mı diyor elinden geleni yaptığını sanıyor

Canım selam benim d vitaminim 18.80 li bi sey cıktı seninde düsük gibi bi sey yazmıstın sanırım 18 cok mu düsük sence engel midir yükseltmek icin ne kullandın
Kuzum benim ilk 9du. İki serum ve devit vermişti takviyelerle 27 olmuş. Şimdi de d vitamini kullanıyorum dil Alti sprey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…