2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kendini rahat bırak canım. Bak ben bir hafta arayla iki kere pik görmüştüm olabilir yani benim de daha önce yaşadığım bişey değildi ama oldu.
Evet cnm doğru söylüyorsun ama benim yaptığım gibide t rengi çıkmıştı bende şaşırdım yani daha idrar giderken t belirdi oda saskinlk yaratti bende. Bak bu ilk 20 saniyede çıktı yani daha elindeydi test t kirmizi olmustu bile şaşırdım cok yani.

Eklentiler

• 20230818_120547.jpg
    20230818_120547.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 56
Tüp bebek işine hiç girişmedim ama aşılama yapıldı bu ay. Bende dr unuz şiddetle tüp bebek demiyorsa bir aşılama deneyebilirsiniz. Ama bazı doktorlar hiç vakit kaybetmeyin sağlıksal olarrak tüp bebekte başaro yakalayacağımız ideal zamandayız, sağlığınız en rlverişli zamandayken tüp bebeği yapıp güzel sonuç alalım diyorlar. Ben de mesela hiç çatlama iğnesi vs olmamıştım ama durumum kötüye gidiyordu, dr aşılamanın yanıt vereceği en iyi durumdasınız sadece iğneyle geçmeyelim dedi ve öyle yaptık
Tüp bebek acil yapalım fln demedi doktor bir aşılama deneyelim demişti ama %15 ihtimal var 10 kişiden biri tutuyor dedi hem para hem zaman kaybı mı diye kararsız kalıyoruz inşallah tutar banada umut olur ne zamandır deniyirdunuz?

Paylaştım aşkım yorum yapmıştın ama unuttun sanırım🥹🥹😅😅dur paylaşıyorum bir daha
Kafa mı kaldı heycandan 😂😂 bugün rüyamda kendimle beraber 2 kişi gördüm burdan ama beynimi zorluyorum bir türlü hatırlayamıyorum sadece gördügüm geldi aklıma

Benim testim kızarmaya başladı😍 en geç yarın pik olur değil mi😍 bir de şeymiş ya önce kanda oluyor lh hormonu en son idrara geçiyor aslında pik oluyor ama idrara daha geç yansıyor ben zaten hormonun arttığını akıntım, kasık ağrım ve sivilcemden bilmiştim vücudumuzu tanımak ne güzel ya artık tanıyoruz melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can

Eklentiler

• IMG_7944.jpeg
    IMG_7944.jpeg
    134,2 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_7943.jpeg
    IMG_7943.jpeg
    148,8 KB · Görüntüleme: 53
Tüp bebek acil yapalım fln demedi doktor bir aşılama deneyelim demişti ama %15 ihtimal var 10 kişiden biri tutuyor dedi hem para hem zaman kaybı mı diye kararsız kalıyoruz inşallah tutar banada umut olur ne zamandır deniyirdunuz?
Bende bu ay olmasa önümüzdeki ay aşılama yapacağım yaş benimde 34 ama benim doktor %25 dedi ki tüp bebekte yüzde oranı kaç bilmiyorum ama onun da bi garantisi yok ben önce aşılama dene derim tüp bebek ki aşılamaya göre çok çok daha masraflı burda özele sordum ben 7800 dedi aşılama için

Benim testim kızarmaya başladı😍 en geç yarın pik olur değil mi😍 bir de şeymiş ya önce kanda oluyor lh hormonu en son idrara geçiyor aslında pik oluyor ama idrara daha geç yansıyor ben zaten hormonun arttığını akıntım, kasık ağrım ve sivilcemden bilmiştim vücudumuzu tanımak ne güzel ya artık tanıyoruz melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can
tatlım dün doktorun yumoşların mm kaç demişti bu testin piki 22 mm galiba öyle duymuştum

Maşallah vallahi dikkat et sabaha birisi çatlamış olabilir. Kız dur bakalım 3 yumurtan var bakim obü testi silinip geri koyulaşacak mı yada hepsi arka arkaya mı çatlıcak. Birde birisi çatlarsa ateşini merak ediyorum benim arkadan gelen var diye yükselmedi ya seninki yükselecek mi
Acaba

Allahım sana şükürler olsun 😍😍😍 çok çok çok sevindim meleğim 😍😍😍 gözümüz aydın olsun♥️
Sagol canım benim sagol dün 2 rekat hacet namazı kıldım 11 ismi azam tesbihledim allahım kabul etti önecligim annemdi. Arkasınada bebiş için tesbihat yaptım şimdi sırada kabul olmayı bekleyen bebek duam var oda olacak inanıyorum

X