2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eve gelmiş diyor ki yaptın mı test bugün o gün mü kıyamam ya yeni kaybettik kimyasal geçirdim benden önceki eşiyle de çocuk kaybetmişler belli etmiyor bana ama çok üzülüyor farkındayım Allahım yüzüne baksın bu ay ona sağlıklı bi bebiş haberi vermek çok istiyorum
İnşAllah sağlıkla nasip olur canım benim 🤲🏻

Lh da idrarla yapılıyor ya 😂 daha yerleşmede varsa da çıkmaz hemen 😂
Iste orayi pek bilemiyorum 😃 cikar mi.cikmaz mi kac kisi gördüm 9. Ve 10. Gunlerinden yumurtlamadan sonraki pozitif.cikmis. ama tabi ben cesaret edip yapamadim cok erken diye .. Bilemiyorum ya belki de 2. Yumurtlama ama direkt cikti t cizgisi daha idrar giderken o beni biraz supheeye düşürdü hic öyle görmemiştim

Iste orayi pek bilemiyorum 😃 cikar mi.cikmaz mi kac kisi gördüm 9. Ve 10. Gunlerinden yumurtlamadan sonraki pozitif.cikmis. ama tabi ben cesaret edip yapamadim cok erken diye .. Bilemiyorum ya belki de 2. Yumurtlama ama direkt cikti t cizgisi daha idrar giderken o beni biraz supheeye düşürdü hic öyle görmemiştim
Senin 9.günün mü önceki çatlamandan , lh pek güven olmaz çünkü adete yakında yükselebiliyor başıma geldiği için tecrübeyle sabit 😂 hatta bu testti adetime 3 gün vardı hamileyim diye gezdim ortalıkta sonra aldım cevabımı oturdum aşağa 🫠😂

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-17-18-18-50-71_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-08-17-18-18-50-71_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 28
Senin 9.günün mü önceki çatlamandan , lh pek güven olmaz çünkü adete yakında yükselebiliyor başıma geldiği için tecrübeyle sabit 😂 hatta bu testti adetime 3 gün vardı hamileyim diye gezdim ortalıkta sonra aldım cevabımı oturdum aşağa 🫠😂
Ohoo benimkiyle aynı resmen doğru söylüyorsun cnm bn onu yumurtlama olarak düşüneyim

Yumurtlamadan sonraki benim 8. Günüm adete de 12 gun var daha

Bacılarım hamileliğini yeni öğrenenleri tebrik ederim, haftası ilerlemiş olanlar da sağlıkla ilerlemeye devam eder inşallah. Bikaç gündür okuyamıyorum buraları. Zaten biraz salayım diyordum.
Benim bi hevesle sipariş ettiğim ateşölçerim gelemedi. Biz tatil için evden çıktıktan sonra geldi. Şu an ateşölçerimden çok uzaktayım😄 0.3-4 derece artmış ateşi sanırsam kendi kendime anlayamam ama😄 çatlamadaki ateş yükselmesi ne kadar sürüyor? Yarım gün falan mı?

X