2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Maşallah vallahi dikkat et sabaha birisi çatlamış olabilir. Kız dur bakalım 3 yumurtan var bakim obü testi silinip geri koyulaşacak mı yada hepsi arka arkaya mı çatlıcak. Birde birisi çatlarsa ateşini merak ediyorum benim arkadan gelen var diye yükselmedi ya seninki yükselecek mi
Acaba
Daha pik olacak sorma çatlayacak ama bir iki günü bulabilir ateşe yansıması canım. Biz dün geceyi değerlendirdik bugünü boş geçelim diyordum yarın değerlendiririz diyordum sence iyi olur mu böyle

Daha pik olacak sorma çatlayacak ama bir iki günü bulabilir ateşe yansıması canım. Biz dün geceyi değerlendirdik bugünü boş geçelim diyordum yarın değerlendiririz diyordum sence iyi olur mu böyle
Olur kuzum sen daha iyi bilirsin her zaman hemen pik olmuyursa bekle yarın ful başla ama arka arkaya bırakma. Dün 20 olan bugün 22 olmuştur

A Afratafrac canım beni tekrar ekler misin listeye? Bat 23 ağustos ben geçen ay gözümden ameliyat oldum ve aynı zamanda çalışıyorum da onun için uzun süre giremedim sayfaya kusura bakma

Sagol canım benim sagol dün 2 rekat hacet namazı kıldım 11 ismi azam tesbihledim allahım kabul etti önecligim annemdi. Arkasınada bebiş için tesbihat yaptım şimdi sırada kabul olmayı bekleyen bebek duam var oda olacak inanıyorum
Allahım kabul etsin bütün dualarımızı inşallah kuzum♥️😍🤲🏻 çok sevindim gerçekten

kizlaar bugün sabah doktorum vardi sol yumurtam büyümüs yarin aksam catlama ignemi yapcam pazartesi kesin asilama yapcaz insallah tutar 😍🙏

bide birisi esinin spermleri icin birsey sormus,, benim esimdede sayida ve hizda sorun vardi ilk gebeligimde "siyah maca kökü " haplarindan kullandi 3 ay icersinde baya bi düzelme olmusdu bilginize 🥰
İnşAllah güzel haberi alırsın birkaç hafta içinde 😍🤲🏻

X