2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sat 5 Ağustos Bat 1 Eylül
1.5 yıldır evliyiz.34 yaşındayım . 1 yıl öncede bir düşük yaptım . Gereken bütün testler yapıldı amh değerim 3.5 eşimin sperm testi de iyi çıktı 4 kere de çatlatma iğnesi denedik . Artık bu ay aşılama yada tüp bebek yapmayı planlıyorum ama hangisini yapalim karar veremiyoumruzbir tavsiyesi olan akıl verecek var mı acaba yada tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz lütfen ??

Tatil hepsinin üstesinden gelmeni sağlayacak canım Senin de rahatlamaya ihtiyacın var

Tüp bebek işine hiç girişmedim ama aşılama yapıldı bu ay. Bende dr unuz şiddetle tüp bebek demiyorsa bir aşılama deneyebilirsiniz. Ama bazı doktorlar hiç vakit kaybetmeyin sağlıksal olarrak tüp bebekte başaro yakalayacağımız ideal zamandayız, sağlığınız en rlverişli zamandayken tüp bebeği yapıp güzel sonuç alalım diyorlar. Ben de mesela hiç çatlama iğnesi vs olmamıştım ama durumum kötüye gidiyordu, dr aşılamanın yanıt vereceği en iyi durumdasınız sadece iğneyle geçmeyelim dedi ve öyle yaptık

Hahahah bayılırım aslında regliyken yesem oluyo muuu hocam tamamdır kuzum çok teşekkür ederim

Kızlar 2 yıllık bi umut var bendede gebelik için şuan 4 gün geçti günümbirkaç gün önce beyaz şimdi şeffaf akıntım yumurtlama dönemim gibi çok fazla dün evde test yaptım negatif sizde adet belirtisi mi gebelik mi

Aşılama yaptıran kızlaaar. Aşılama sonrası lekelenmeniz oldu mu ne kadar sürdü aceba. Bir tecrübeli tecrübelerini paylaşabilir mi

Kızlar dün geceyi değerlendirdim sabah su gibi akıntı geldi lavobaya gittiğimde şeffaf uzayan akıntıyı gördüm.. Ama eşim işe gitti akşam 10 da geliyor dün ki değerlendirme de işe yarayabilir dimi
Tabiki yarar yaramaz olur mu daha bir iki gün vardır çatlamasına bugün ve diger günleri de degerlendir

Reglleriniz düzenli mi acaba

kizlaar bugün sabah doktorum vardi sol yumurtam büyümüs yarin aksam catlama ignemi yapcam pazartesi kesin asilama yapcaz insallah tutar

bide birisi esinin spermleri icin birsey sormus,, benim esimdede sayida ve hizda sorun vardi ilk gebeligimde "siyah maca kökü " haplarindan kullandi 3 ay icersinde baya bi düzelme olmusdu bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…