2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aynen aşkım dün değerlendirdik ama ateş sabit gidiyor bu ay çok değişik 😁 sanırım hepsi çatlamadan yükselmiyor bugün boş geçeriz olmadı yarın gündüz değerlendiririz bir aksilik olmazsa😁 devamke bu ay bizim ayımız olacak Allah’ın izniyle durmadan bunu söylicem ben üçümüzden çok umutluyum melisaa93 melisaa93
Ateşe takılıp benim gibi strese girme bırak iyice olgunlaşıp çatlasın. Benim sagdaki çatlarken sadece o gün degişik bi agrı oldu geçti. Ama demekki soldaki daha güzel olgunlaştı çok agrıdı duramadım agrıdan. Şuan geçti agrılar beklemeye aldım kendimi sonu mükemmel olacak inşallah aminnnnnn 😍😍

Ateşe takılıp benim gibi strese girme bırak iyice olgunlaşıp çatlasın. Benim sagdaki çatlarken sadece o gün degişik bi agrı oldu geçti. Ama demekki soldaki daha güzel olgunlaştı çok agrıdı duramadım agrıdan. Şuan geçti agrılar beklemeye aldım kendimi sonu mükemmel olacak inşallah aminnnnnn 😍😍
Yok yok ateşi sende gördüm ya öyle takmıyorum bu ay farklı olacak zaten bunu bekliyoruz artık😍 ben normalde yumurtalarken kaşık ağrısı duyardım ama bu kadar değil. Bunu tarih edemiyorum ya çok acı çekmiyorum ama orada kaskatı doluluk var gibi ara ara ağrı sancı oluyor farklı yani her zamanki gibi değil. Allahım inşallah sonu güzel olacak amin😍😍

Fotoğrafta asla belli olmuyor o kadar silik ki eşimede atamadım sen sıyırdın diyecek😂😂Eki Görüntüle 3288256
Fotoğrafta belli olmuyor mu kız ateş ediyor tıklamadan yakınlaştırmadan gözlerimizi kör edip bakmaya çalışmadan görünüyor annesiiiiiiiii daha napsın çocuk burdayım diyo maşallah kurban olurum çok güzel😍😍😍😍😍

Noldu canım senden leke mi geldi kaçıncı gündesin
canım benm senelrdir 4 5 gün leke sonra regli olurum. dün hafif gelmişti 4 5 gün sonra p.tesi yumurtlamanın 14. günü adet olurm diyorduım ama bu sabah lekeden fazla geldi regli oldum herhalde dedim öyleyse luteal fazım az olmuş olacak
bakalım gün içinde nasıl olacak devamı gelecekmi

X