2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

ama ben 1 hafta önce çatlamış mı diye gittiğimde de tek ti 1 haftada yumurta büyür mü ki
Ilac kullandiysan büyür diye düşünüyorum ama yinede bir kesinligi yok tabi ben birazdan tekrar ovu yapicam koyulasmismi yoksa siliklesmismi onu kontrol edicem çünkü benim reglma daha 12 gun var

Bugün de pik yok gibi duruyor ama dünkü ile ateşim aynı 4 gündür ateşim stabil 36.2 😢 bliiss bliiss

Eklentiler

• IMG_3002.png
    IMG_3002.png
    98,2 KB · Görüntüleme: 40
Ilac kullandiysan büyür diye düşünüyorum ama yinede bir kesinligi yok tabi ben birazdan tekrar ovu yapicam koyulasmismi yoksa siliklesmismi onu kontrol edicem çünkü benim reglma daha 12 gun var
10 gün oldu ben çatlatma iğnesini olalı bata da 10 gün var olmadı gün içinde bende yaparım bi ovi

Öyle görünüyor canım arkadan gelen başka bir yumurtan büyümüş büyük ihtimal 😍
Normaldede hic 2 yumurtam olmaz sevindim bak simdi 🥰 birazdan bir tane daha yapicam ovulasyon testi bakalim siliklesme olacak mi ? Ama anlamadigim bir nokta var 4 aradan 4 gün sonra böyle cikmasi normal mi ki cunku 4. Ovu da cok siliklesme var arkadan yumurta geliyorsa o kadar siliklesme olur muydu

10 gün oldu ben çatlatma iğnesini olalı bata da 10 gün var olmadı gün içinde bende yaparım bi ovi
Yap cnm insallah hayırlı haberle gelirsin ama bu catlatma ignenin etkiside olabilir benim ayetlerim duzenlidir ama cok su icmem catlatma vuruldugum da 13. Gun poz. Cikmisti benim ogne etkisi hala gitmemisti bunyeden bunyeye degisir.ama benim oyleydu

Detoks ürünleri hamurişi Yeşilçaydan da uzak dur canım kahveyi de minimuma indir. Aslında o yasak bu yasak diye kendini strese sokma. Tadında bırak her şeyi☺️ Cips yiyorsan 2 3 parça ye bırak bunu da hergün yeme tabi 😂
ben cipsi regl oldugumda yiyorum colayı da cikolatayı da hepsi moralimi yerine getiriyor 🤣

X