2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim tek yumurtam vardı canım doktora gittiğimde çatlatma iğnesinden ovi ye de güvenemiyorum
Bak cnm bunlr benim ovu. Yanlarinda tarih yazıyor. Benimde hic 2 yumurtam olmaz bir femara kullandigim zaman olmuştu bilemiyorum ama galiba 2. Yumurta

Eklentiler

• 20230817_210644.jpg
    20230817_210644.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 33
Günaydın kızlar benim sonuclar böyle, prolaktin 16 ydı ocak ayında simdi 26 olmus ona biraz canım sıkıldı sizce nasıl sonuclar Eki Görüntüle 3288229
Prolaktin meselesi bnce doktordan doktora değişiyor.
Geçen gün gittiğim doçent doktor dedi ki memenin ucuna bile dokunsan bu değer artıyor,engel değil. Değerim 23 çıkmıştı .
Bazıları ilaç veriyor bilemiyorum 🤷🏼‍♀️

Prolaktin meselesi bnce doktordan doktora değişiyor.
Geçen gün gittiğim doçent doktor dedi ki memenin ucuna bile dokunsan bu değer artıyor,engel değil. Değerim 23 çıkmıştı .
Bazıları ilaç veriyor bilemiyorum 🤷🏼‍♀️
Bikac gündür stresliydim canım o da etkilemis olabilirmis arastırdım cok yüksek bi deger degil sanırım benimki sınırmıs

kızlar herkese selamlar bugün bat günüm sabah ilk idrarla yapılan test negatif , şiddetli kasık ağrım belim kadar vuran ağrım devam ediyor. Böyle zonklama gibi bi ağrı hadi bakalım hayırlısı ....

Kızlar günaydın bir daha kimyasal yaşamamak için almam gereken önlem var mı ben veya eşim için🥰 folik asit kullanıyorum zaten kullanmam gereken birşey var mı başka ? Konu hakkında bilgisi olan etiketleyip ya da yorumla yaparak cevap verirse iyi olur çalıştığım için göremiyorum yazdıklarınızı❤️

Bakalım oğluma bir sene toplam tedavi gördüm kaldım oğlum şimdi e3 yaşında ikinci için başladık bakalım amin inşallah hepimiz İnşallah olumlu sonuçlar alırız
maşallah çok şükür oluyor bebişin onu görmüş oldun bize de nasip olur inşallah sana da 2. nasip olsun sağlıkla :dondurma:

X