2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende yumurtlamanin 7. Gunundeyim ve bu dediklerin bndede var cnm. Ovu yaptim bugun cift cizgi cikti bir onceki sayfaya atmistim sanırım benim 2. Yumurtlama. Bel asiri az geldi gitti ama kasık agrisi var
Benim tek yumurtam vardı canım doktora gittiğimde çatlatma iğnesinden ovi ye de güvenemiyorum

Ben kullanıyorum canım o ilaçtan sadece isimi degişik. Bütün bitkisel takviyeleri kullanıyorum 3 aydır bende bi sıkıntı olmadı
Ben ilk defa kullanıyorum bu ilacı canım doktorum yazmış, söylemedide neden yazdığını. Tam olarak bende ne için kullanıldığınıda bilemediğim için tedirgin oldum biraz😬

Ay kızlar bel ağrısından ağlıyorum resmen bata 6 gün var dayanamicam ben yarın test yapıcam bu ağrıya adet olursam nasıl bi adet beni bekliyo tahmin edemiyorum 😪
Bende ayni durumdayim suan yumrtlama donemlerimdeyim fakat okdr belim agriyorki ne yatabiliyorum ne kalkabiliyorum hayirlisi insalah hepimiz icin 🙏

Son düzenleme:
Kızlar benim çatlamanın muhtemel 6. Günü ve inanılmaz kaşık ağrısı bel ağrısı ve gaz sancım var çok erken değil mi bu ağrılar için
Erken degil bazisinin vucudundaki degisiklik qsiri hissediliyor bnce uc hamilelk yasadm ikisinde hemen iliskiden sonra belrilerm basladi degisiklk oldugunu farkettm ucuncudede basladi ama ihtimal vermemistim kist flan sandm daha cok bir hafta sonra filqn dha ck acabami demistm

Ben ilk defa kullanıyorum bu ilacı canım doktorum yazmış, söylemedide neden yazdığını. Tam olarak bende ne için kullanıldığınıda bilemediğim için tedirgin oldum biraz😬
Eger hepsini kullanıyorsan hamilelige hazırlık içindir canım. Ben geçen 2 ay kullandım bu ay klomen verdi. Beraberinde kullamdıgım takviyeler hayıt macunu propolis balı mfk fodega athena ve adviktor

Bişey söyliyim mi kuzum çocuklar gerçekten hisseder. Ben ilk çocukta gebeyken daha 2 aylık falandım sanırım. Bir yakınımın 2 yaşlarında falan bi kızı vardı. Bizdeydiler. Benim ağrım vardı uzanmıştım. Cocuk annesiyle yanıma geldiler. Annesi kızına sordu ablanın karnında bebek var. Kız mı erkek mi dedi çocuk bana ve karnıma baktı Kız dedi. gerçekten bebeğim kızdı. Tesadüf mü bilmiyorum ama küçük çocuklar hisseder derler. Tabi ben cinsiyeti çok sonradan öğrendim. İlk başta erkek denilmişti sonra hep kız dediler 😄 tabi ben ilk heyecanla mavi battaniye ve erkek tulumu almıştım hemen 🤣
Yaaa cok duygulandım🥹🥹🥹 cidden öyle sma onların saf ve temiz bir kalbi var. O yüzden ben de buna aşırı inandık. Oğlum bu inancı geçirdi bana. O umut da bu ay katbekat arttı🥹🥹 ne diyetim inşallah hayırlısı olsun🤲🏻😍

Hazırlık yapıyor kuzum çatlamaya. Beninki çatladı hala devam agrı bugün yine uzayan akıntım geldi

Degerlendirdim yarında degerlendirecem inşallah. Birde sanki gögüs uçlarımı gıdıklıyorlar gibi 😂😂😂
Hay maşallah hadi bakalım Allah emeklerimizin karşılığını versin inşallah 🤲🏻😍 benim arttı kasıklarım. Yumurtlama akıntım yine geldi lavaboda inşallah güzel olur sonu

Eger hepsini kullanıyorsan hamilelige hazırlık içindir canım. Ben geçen 2 ay kullandım bu ay klomen verdi. Beraberinde kullamdıgım takviyeler hayıt macunu propolis balı mfk fodega athena ve adviktor
Galiba hepsini içececeğim kuzum bu ay doktorla yumurtlamamı takip edeceğiz ama dün başladım hapa yani adetimin 5.günü başlamış oldum sorun olmaz umarım. Doktorum adetin bittikten 5 gün sonra gel dedi bakalım umarım işe yarar🤗 aynı zamanda da aslan pençesi içiyorum işte 😊

Hay maşallah hadi bakalım Allah emeklerimizin karşılığını versin inşallah 🤲🏻😍 benim arttı kasıklarım. Yumurtlama akıntım yine geldi lavaboda inşallah güzel olur sonu
İnşallah aşkım zaten bugün degerlendirme günündü olursa sabaha çatlamış olursa devam edersin degerlendirmeye zaten seninkiler birergün arayla çatlar hepsi olgunlaşmış zaten maşallah 💙💙seni hissediyorum yaaa olacak kuzum

Galiba hepsini içececeğim kuzum bu ay doktorla yumurtlamamı takip edeceğiz ama dün başladım hapa yani adetimin 5.günü başlamış oldum sorun olmaz umarım. Doktorum adetin bittikten 5 gün sonra gel dedi bakalım umarım işe yarar🤗 aynı zamanda da aslan pençesi içiyorum işte 😊
Sorun olmaz doktora gittignde yazmıştır snaa ilacı ondan 5. Gün başlamışsın bende öyle başlamıştım adet olunca gidiyorsun bakıyor her şey güzelse klomen istersen verir yumurtaların sayısı yeterli ise takip yapar hamild kalırsın inşallah

Merhabalarr biz 1 senelik evliyiz bebiş planlıyoruz. Pcosum bazen 60 günde bazen 40 günde regl oluyorum agustosun 1’inden beri korumasız ilişki yaşıyoruz 12sinde dayanamayıp hem kan hem erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Geçen ay 16sında regl olmuştum 2 gün geciktim kasıklarımda batma var aşırı. Daha 6 gün oldu test yapalı yine negatif çıkarsa çok üzülücem ama dayanamıyorum sabah yapmayı düşünüyorum. 6 günde sizce sonuç değişir mi hamilelik belirtilerinde batma var mı acaba

Merhabalarr biz 1 senelik evliyiz bebiş planlıyoruz. Pcosum bazen 60 günde bazen 40 günde regl oluyorum agustosun 1’inden beri korumasız ilişki yaşıyoruz 12sinde dayanamayıp hem kan hem erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Geçen ay 16sında regl olmuştum 2 gün geciktim kasıklarımda batma var aşırı. Daha 6 gün oldu test yapalı yine negatif çıkarsa çok üzülücem ama dayanamıyorum sabah yapmayı düşünüyorum. 6 günde sizce sonuç değişir mi hamilelik belirtilerinde batma var mı acaba
Canım benden sana bir tavsiye düzensiz adet oluyorsan c life alıp kullanman. Bende 60 günde tarlusalla adet oluyordum iki aydır c life sayesinde ilaçsız ve 30 günde bir adet oluyorum. Adetini düzene sok ve sonra ovulasyon testi kullanmaya başla

Ben kasiklarimda batmayi sadece hamileyken hissetmistm en ayirt edici ozellik buydu hatta boyle igneleme hafif hafif oyle oluordu. Umarim tez vakitte nasip olsun. Eger 6 aydan uzun aure kalamadiysanz dr a takip yaptirin bn ilac igne vs ile daha kolay kalabilirsiniz

X