2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim de geçen ay böyle olmuştu. Test aldığım yere sorduğumda ilkinde küçük bir yumurtlamanın olduğunu sonrakinde normal yumurtladığımı söylemişti. Zaten sizin de yaptığınız en son test daha koyu çıkmış. Benim adetim bundan dolayı gecikmişti. Belki sizinki de öyledir.

Benim sadede 1 ay 2 Tane yumurtam olmustu oda femara kullandığım içindi normalde hic 2 tane olmaz çünkü uzun bir zaman yumurta takibi yaptırmıştım ama sizin dediğiniz gibidir belki benimde... normalde brn 12 veya 14 gün yumurtlama görüyorum ama bakalım bekleyip göreceğiz.. Siz bunu gördükten sonra ovu. Takibine devamm ettiniz mi siliklestigini gördünüz mü?

Evet devam ettim silikleşti. Normale döndü ondan 14 gün sonra da adet oldum. Vücudumuzun bize sürprizleri olabilir bence olmaz dememek lazım. Yediğimiz içtiğimiz şeyler, ruh halimiz, hava koşulları herşey vücudumuzu etkiliyor.

Evet doğru söylüyorsunuz... Benimde aklıma ilk yumurtlama geldi de dedim olsaydi hani 2
.yumurta 13. Gun falan koyulasma gerekirdi tee 17. Güne sarkacagini tahlin etmedim pek

Evet doğru söylüyorsunuz... Benimde aklıma ilk yumurtlama geldi de dedim olsaydi hani 2
.yumurta 13. Gun falan koyulasma gerekirdi tee 17. Güne sarkacagini tahlin etmedim pek
İnşallah devamı da benimki gibi olur. Bu ay hamile kaldım senin de öyle olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…