2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar benim çatlamanın muhtemel 6. Günü ve inanılmaz kaşık ağrısı bel ağrısı ve gaz sancım var çok erken değil mi bu ağrılar için
Benimde 8.günü bugün az önce bir karın ağrısı yaşadım ki nefes alamadım afedersin gaz sıkışmasıyla birlikte ishal olmuşum böyle ara ara bu ay oldum çok garip ☹️

melisaa93 melisaa93 Canım ya sen daha önce climen kullandığın için sana danışmak istedim. Ben aynı zamanda aslan pençesi otu tüketiyorum ya climene de başladım herhangi bir ters etki olur mu ki ?🤔

Benim de öyleydi canım kime sorsam psikolojiktir şu an o belirtileri hissedemezsin diyordu yine de kan vereyim dedim ögrendim ki hamileymişim 😊
Ay bu ağrıların psikolojik olması imkansız ya o psikolojik diyenleri ben motorla eve geldim adamı yedim eve gelene kadar yavaş derken her hopladığında batma oldu

Kız kasıklarımda bir şeyler oluyor zaten böyle bir doluluk bir gerginlik aynı adet zamanı gibi sancı da var ama öldürecek kadar değil şişkinlik falan da var dolgun dolgun melegim can melegim can
Hazırlık yapıyor kuzum çatlamaya. Beninki çatladı hala devam agrı bugün yine uzayan akıntım geldi

Degerlendirdim yarında degerlendirecem inşallah. Birde sanki gögüs uçlarımı gıdıklıyorlar gibi 😂😂😂

Kızlar benim çatlamanın muhtemel 6. Günü ve inanılmaz kaşık ağrısı bel ağrısı ve gaz sancım var çok erken değil mi bu ağrılar için
Bende yumurtlamanin 7. Gunundeyim ve bu dediklerin bndede var cnm. Ovu yaptim bugun cift cizgi cikti bir onceki sayfaya atmistim sanırım benim 2. Yumurtlama. Bel asiri az geldi gitti ama kasık agrisi var

melisaa93 melisaa93 Canım ya sen daha önce climen kullandığın için sana danışmak istedim. Ben aynı zamanda aslan pençesi otu tüketiyorum ya climene de başladım herhangi bir ters etki olur mu ki ?🤔
Ben kullanıyorum canım o ilaçtan sadece isimi degişik. Bütün bitkisel takviyeleri kullanıyorum 3 aydır bende bi sıkıntı olmadı

Bende yumurtlamanin 7. Gunundeyim ve bu dediklerin bndede var cnm. Ovu yaptim bugun cift cizgi cikti bir onceki sayfaya atmistim sanırım benim 2. Yumurtlama. Bel asiri az geldi gitti ama kasık agrisi var
Sen tekrar yumurtluyırsun canım bugün ve yarını degerlendir mutlaka

Doktordan çıktık. Oğlum diyor ki anne iki bebek geliyor değil mi? Ben biliyorum iki bebek gelecek bir kız bir erkek olacak. Beni buna en çok oğlum inandırdı kızlar tek bebeği bırakın ikizlere oğlum inandırdı🥹🥹🥹🥹

Ya görsen evde tost yiyor mesela bugün kardeşim gelince ben onunla tostumu paylaşırım oyuncaklarımı paylaşırım ben onlarla her şeyimi paylaşırım diyo🥹🥹

Oğlum sürecin başından beri iki bebek gelecek diyor. Onunla oturup konuşmuştum bu eve bir kardeş daha gelmesini ister misin beraber oyunlar oynarsınız birbirinizi korur kollarsınız diye. O yüzden haberi var kardeş fikrine allıyorsunuz dedim o benden daha istekli çıktı🤣 sürecin başından beri bir kız bir erkek gelecek anne diyor eğer cidden öyle olursa ne diyeceğimi bilmiyorum inan
Bişey söyliyim mi kuzum çocuklar gerçekten hisseder. Ben ilk çocukta gebeyken daha 2 aylık falandım sanırım. Bir yakınımın 2 yaşlarında falan bi kızı vardı. Bizdeydiler. Benim ağrım vardı uzanmıştım. Cocuk annesiyle yanıma geldiler. Annesi kızına sordu ablanın karnında bebek var. Kız mı erkek mi dedi çocuk bana ve karnıma baktı Kız dedi. gerçekten bebeğim kızdı. Tesadüf mü bilmiyorum ama küçük çocuklar hisseder derler. Tabi ben cinsiyeti çok sonradan öğrendim. İlk başta erkek denilmişti sonra hep kız dediler 😄 tabi ben ilk heyecanla mavi battaniye ve erkek tulumu almıştım hemen 🤣

X