2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

tatlım sen çok haklısın fazlada sana yüklenmemiz doğru olmaz diye düşünüyorum diğer arkadaşlar ne düşünür bilemem ama benim fikrimce üst yönetimden ekimi kaldırmalarını isteyebilirsin durumu uygun olan başka arkadaşlarımız daha zaman oldugu için ekim grubunu ayrıca acarlar

hangısı canımcımm

bencede canım :) hamile hamile bir ton işin arasında nasıl uğraşsın bu kız. vakti oldukça gelip enerji yüklemesi yapar yine

Çok teşekkürler

Evet Ekim'i kaldırmaları için mail de atayım, garanti olsun.

bencede canım :) hamile hamile bir ton işin arasında nasıl uğraşsın bu kız. vakti oldukça gelip enerji yüklemesi yapar yine
aynen ya yazık hamile hamile şuan onun da dinlenmeye ihtiyacı var eylüle kadar kendi zaten gönüllüydü bide ekime daha cok var benim gönlüm elvermiyor arkadaşımızı bu kadar da yoramayız herkesin bu konuda anlayışlı olacagını düşünüyorum A Afratafrac

Gitcem kuzum. Ben demesem doktorun yaptır diyeceği yoktu inan ki

anamm neler var. bi şoke olmadım degıl. fakeyse kotu degılse daha da kotu. allah yardımcısı olsun . suan bız cevremızı bılıyoruz ama doguda medenıyet gırmemıs yerler olabiliyor ne acı ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…