2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aaaaaa öyle mi diyorsun kuzum 🥲🥲 sen kaçıncı haftada yaptırdın? Beni daha yeni aradı sağlık ocağım
Ben 6+2 de doktora gittiğimde bazı kan testleri isteyeceğim sağlık ocağında yaptır, konuşalım demişti. Bizde hocam biz Konya ya gidiyoruz. Burada takip yapmayacağız, dedik. Tamam oraya gidince yap doktoruna götür demişti ama ben baya geç kalmıştım 10. Veya 11. Haftaydı.

Nisanda dış gebelik geçirmiş biri olarak korunma sürecim eylül başında adet olunca bitecek. Şimdiden yerimi alayım inşallah eylül bize uğurlu gelir de bu sefer sağlıklı hamilelik yaşarım 🩷
oncelıkle cok geçmiş olsun canım..
yasadıklarını yenıden hatırlatmak ıstemem yanlıs anlama benı ltufen. merak ettiğim için soruyorum..
normal gebellikten ne gibi farkları olmuştu? neler hıssettın neyı fark etmiştin? yanıtlarsan sımdıden bana ve dıger arkadaslarıma yardımcı olacagnı dusunuyorum. sımdıden tesekkurler..

Kızlar degerleriniz ne güzel artmış masallahhh 😍🧿

MaşaAllah canım çok sevindim 😍sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim 🤲🏻🧿

ayy masallah canım benım ağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim 🤲🏻🧿 :KK200: :dua: :nazar:

Bi maşallah da sanaaa aşkım benim 🧿🧿😍😍😍

Çok şükür canım tebrik ederim böyle güzel ilerler umarım😍💗
Kızlar çoook teşekkür ederim. Dışardaydım mesajları şimdi okuyabildim. Allah hepinizden razı olsun çok sağolun 🙏

Kızlar çoook teşekkür ederim. Dışardaydım mesajları şimdi okuyabildim. Allah hepinizden razı olsun çok sağolun 🙏
Canım bugün çok yoğundu yazılanlar arada kaçırdıklarım oldu sanırım değerlerin güzel geldi her şey yolunda çok sevindim canım benim daha da güzel ilerler her şey inşallah sağlıkla kavuşursun bebeğine😍🥰🥰

Aaa vitamin ve progestan mı verdi. Acaba benim de gitmem gerekir mi ya. Progestan tutunsun diye miydi
Vitamin almam gerektiğine inanıyordum o yüzden mutluyum açıkcası. Progestan da kahverengi akıntıdan dolayı verdi canım, senin çok şükür öyle bir problemin yok benim akıntımın rengi koyulaştı tutunsun diye verdi doktor. Bir de az önce aradılar pazartesi gidersem keseyi görebileceğimizi söylediler. Çok sık ultrasona girmek istemiyorum ama bir yandan da merak ediyorum giderim herhalde😄

Canım bugün çok yoğundu yazılanlar arada kaçırdıklarım oldu sanırım değerlerin güzel geldi her şey yolunda çok sevindim canım benim daha da güzel ilerler her şey inşallah sağlıkla kavuşursun bebeğine😍🥰🥰
Amin canım bende senin mesajlarını geç fark ettim. Çok şükür sende iyi haberler almışsın belki de ikiz bebek gelecek sağlıkla ilerlesin inşallah sürecin🙏

Kızlar kan verip değerini öğrenen arkadaşlar adet gününüz gelince inceden bi ağrı hissettiniz mi siz de? Ben de ince bir sızı var normal midir ki

Kızlar folik asite başlamak istiyorum . Kendim gidip eczaneden alsam olur mu herhangi bir zararı falan var mı acaba İlçede yaşıyorum doktordan sıra bulamıyorum.
eczacılarda bilir farmakolajik bilgileri olduğu için alabilirsin canım ciddi kronik hastalığın bi ilaç varmı kullandığın

Canım adet sancısından bahsediyorsan, benim öncesinde de oldu şimdi de ara ara yine o sancım oluyo. Sanki adetim gelecekmiş gibi.
O ağrıdan bende çekiyorum adet olcam kafasına girdim ped aldım oysaki daha var. Göğüslerim normalde gününde şişerde çok hassaslar. Çok halsizim garip hissediyorum 🥹

Test yapmış mıydın sen canım batın neydi
Yok ben test yapmıyorum melisaa93 melisaa93 bilir🤣 ay yok böyle sancı. Sabah dedim tamam kan geldi herhalde bu nasıl ağrı. Yok ama daha erken 3 gün var. Göğüslerime dokunamıyorum 1 hafta önce yanıyordu. Yumurtlama değil ben iki adet ortası yumurtlarım hep. Kasığım batıyor. Adet sivilcemde çıkmadı. Yine kasığım sancıyor.

Aşkolarımmmmmm ayyyy yumurta akıntım gelmeye başladı şeffaf uzayan Allahım çok şükür 1-2 güne çatlar nolur dualarınızı eksik etmeyin ay çok heyecanlıyım bu ne yaaaaa nasıl mutluyum😍😍😍😍😍 hiç belirti yok diyordum meğer doktor gününü bekliyormuş minnoş yumurtalarım melisaa93 melisaa93 @melegim can @Papatyamaviss @tweeetyyy T TASUU @imagination forever A Afratafrac IADK IADK edahandro edahandro @beyons @bliiss L A L L A L
Ben demiştim sana kuzum. Bir anda koyulaşacak bence testin 😍 üçü de çatır çatır çatlayacak inşallah ♥️🐣

X