2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet kuzum sana dedim. Yok korkma kuzum. Kırmızı olmadığı sürece sorun yok. Kahverengi olursa yine de doktora görün kanama alanı olabilir. Şuan olan akıntı normal. Zaten doktora gidince kan tahlillerin yapılacak kuzum ben hala yaptırmadım ama
ınsallah canım beım bır sıkıntı cıkmaz. olagan durummus kurtajdan sonra.. ondan meraklandım..cok tesekkurlerle
sende yaptır bence canım msaıt xzamanında. en azından ıılk surecte duurumumz hakkında bılgı sahıbı oluruz. bende gıtmek ıcımden pek gelmıyor ama gidecegım ınsallah.

daha görmedim canım 1 saat sonra test yapıcam bugün yarın görürüm diye tahmin ediyorum :)
Ama sen yine piki bekleme sık ilişkiyle devam et canım..birde ben burda her kese yazamıyorum okurlar onlarda..ben ilişkiden sonra 1 saat kalkmıyordum duşumu bile almıyordum o gece çünkü tüp bebekte doktorlar diyorki tüp bebek yapıldıktan sonra duş alarken affedersiniz vajinanın içine su vurmayın ondan bence riske alıb duş almamak daha iyi

Ondan ne kadar önce görünür sence kuzum? Gitmişken kalp atışını da duyayım istiyorum ben. Eşim 30 Ağustos yola çıkacak ve 3 Eylül dönecek. en erken 4 Eylül gidebilecekmişiz gibi duruyor çünkü.
Benim ilkinde aynı senin kadardı betam adet günü canım 4+6 da 7 bin olmuştu ama yine anca kese göründü kalp için yine gittim, merak etme kese de oluşur yani direkt kalbe git❤️

X