2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

🚨🚨🚨🚨 DUYURU: Kızlar bilen ya da bilmeyenler için söylemek istiyorum, tam zamanlı bir işte çalışıyorum ve biraz işlerimiz yoğun. Eşim biraz çekilip kafamı iyice dinlememi istiyor, gün içerisinde zaten yeterince yoruluyorsun düşüncesinde ve haklı. Çalışmıyor olsaydım tüm gün evde olsaydım hiç sıkıntı olmazdı. Ancak burası aşırı fazla vaktimi alıyor.

Topiğin açık kalmasını çok fazla ısrar edildiği için kırmak istemedim Eylül sonuna kadar uzatmak istedim ama sağolsun yöneticiler Ekimi de işin içine katmışlar. Benim de Ekim sonuna dayanacak enerjim olmayabilir hamilelikle birlikte. İş yerimde de yoğun çünkü biraz daha fazla oraya yönelmem lazım, almam gereken eğitimler falan da var.

Ben her gün foruma girip bakmaya devam edeceğim. elimden geldiğince de destek olmaya çalışacağım.

Artık beğeni ve etiketleri görmeyebilirim çünkü 60-70 bildirim aynı anda geliyor ve aralarında takpi etmesi çok zorlaştı. Her sayfayı, her mesajı tek tek okumam gerekiyor, bu da benim için dediğim gibi artık zor.

Şimdi sizlerden bir ricam var.
  • Şayet beni ilgilendiren önemli bir haber varsa bana özelden mesaj atmanızı rica edeceğim. Ancak bu özel sorular değil. Buradaki diğer herkes belki benden fazla bilgi sahibi. Afratafra ne yapmıştı diye sorsa birisi eminim cevap verebilecekler. Ya da çakşırı nasıl kulanıyoduk diye sormayın yani özelden. Ben de başkaları adına çok verdim böyle bilgi. Özelden şahsi sorular sorulursa o zaman da ipin ucu kaçabilir. Çok acilse mutlaka sorulabilir tabi.
  • Özelden daha çok regl olan varsa güncel sat ve bat tarihleriyle birlikte yazsın ve regl oldum desin. Hamile olan varsa beni paylaşım yaptığı gönderiyi de mesaja ekleyerek bana bilgilendirme yapsın. 🥰
  • Topiğe yeni gelen ve tabloya isim yazdırmak isteyen biri olursa bana özelden mesaj attırabilirseniz sat ve bat ını söylerse tabloya ekleyebilirim yoksa artık ekleyemem. göremeyebilirm.
  • Ben yokken benim yerime bu dediklerimi beni etiketleyerek ya da etiketlemeden yorum olarak yazanlara özelden mesaj atmaları gerektiğine yönelik uyarabilirseniz çook memnun kalırım. 🙏
Ben topik ilk sayfasına da yazdım ancak tahminimce kimse fark etmeyecektir. Bu sebeple ayrıca bilgilendirme yapmak istedim. Dediğim gibi her gün burayı takip edeceğim gelip ancak eskisi kadar tüm günümü geçiremeyeceğim. İş yerimde de sıkıntılar var halletmem gereken eğitimler var son 1 aydır çok aksattım. Umarım bana karşı sitem etmez kimse. Sadece ben değil hep birlikte yönetelim topiği ki benim de yüküm hafiflesin 🥰🙏

Şimdiden anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederim 🙏💕
tatlım sen çok haklısın fazlada sana yüklenmemiz doğru olmaz diye düşünüyorum diğer arkadaşlar ne düşünür bilemem ama benim fikrimce üst yönetimden ekimi kaldırmalarını isteyebilirsin durumu uygun olan başka arkadaşlarımız daha zaman oldugu için ekim grubunu ayrıca acarlar 🙏

hangısı canımcımm

tatlım sen çok haklısın fazlada sana yüklenmemiz doğru olmaz diye düşünüyorum diğer arkadaşlar ne düşünür bilemem ama benim fikrimce üst yönetimden ekimi kaldırmalarını isteyebilirsin durumu uygun olan başka arkadaşlarımız daha zaman oldugu için ekim grubunu ayrıca acarlar 🙏
bencede canım :) hamile hamile bir ton işin arasında nasıl uğraşsın bu kız. vakti oldukça gelip enerji yüklemesi yapar yine

Yani devlet hastaneleri o sekilde yapmiyor dusuk vs varken buna gerek var tibben bu sekilde ilerliyor. Ama onlem amacli yaptirmak istiyorsaniz yaptirin. Siz suan sdce ultrason muayene ve normal hamilelk icin kan testleri yaptirin eger 6 ayi geçmediyse beklemeniz suan icin acele edecek veya yaptirck birsey yok yni bekleyin ve iki gunde bir degerlendirin intte ovulasyon programlari vr oraya gore harket edeblrsiniz
Çok teşekkürler 🙏🏻

Evet Ekim'i kaldırmaları için mail de atayım, garanti olsun.

bencede canım :) hamile hamile bir ton işin arasında nasıl uğraşsın bu kız. vakti oldukça gelip enerji yüklemesi yapar yine
aynen ya yazık hamile hamile şuan onun da dinlenmeye ihtiyacı var eylüle kadar kendi zaten gönüllüydü bide ekime daha cok var benim gönlüm elvermiyor arkadaşımızı bu kadar da yoramayız herkesin bu konuda anlayışlı olacagını düşünüyorum A Afratafrac

ınsallah canım beım bır sıkıntı cıkmaz. olagan durummus kurtajdan sonra.. ondan meraklandım..cok tesekkurlerle
sende yaptır bence canım msaıt xzamanında. en azından ıılk surecte duurumumz hakkında bılgı sahıbı oluruz. bende gıtmek ıcımden pek gelmıyor ama gidecegım ınsallah.
Gitcem kuzum. Ben demesem doktorun yaptır diyeceği yoktu inan ki

anamm neler var. bi şoke olmadım degıl. fakeyse kotu degılse daha da kotu. allah yardımcısı olsun . suan bız cevremızı bılıyoruz ama doguda medenıyet gırmemıs yerler olabiliyor ne acı ki.

X