2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

edahandro ya beni merak etmenizi yerim sizin. Çok duygulandırdınız beni güzel arkadaşlarım. Regl olunca bi elimi ayağımı çekmek istedim çok kötü oldum kafamı başka şeylere verdim dağıttım şimdi daha iyiyim

Ayy çok sevindim hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin bebişin inşallah

Aay hadi inşallah test için bir planın var mı peki canım, ben beklemek istiyorum normalde ama duramam gibi de geliyor
Başarabilirsem regl gününü beklemeyi düşünüyorum canım(4 gün kala test yapmaya başladı) Gerçi regl öncesi klasik ağrılarım oluyor o başlayınca daha ordan döndüğü hiç olmadı hep gördüm o kırmızıları o yüzden ağrılar başlarsa umudum kalmaz ne yazık ki

Selam Arkadaşlar
Bende 8 senedir bekliyorum artik buraya giresim yazasim yoktu ama oylesine bir gireyim dedim 3 dusuk var en son nisanda kurtaj oldum bu ay yeniden denemeye karr verdim. Rabbim hepimize tez vakitte ve SAGLİKLA, HAYİRLİSİYLA nasip etsin insallah. AMİNNN AMİNNN AMİNNN
Sat:1 Ağustos
Bat:29 Ağustos

SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ SORABİLİRSİNİZ 8 SENEDE DR OLDUM

İnşallah ağrı falan olmaz

Hoşgeldin canım burası uğurlu topic İnşallah gönlüne göre olur seninde Düşüklerinin nedeni araştırıldı mı?

Hoşgeldin canım burası uğurlu topic İnşallah gönlüne göre olur seninde Düşüklerinin nedeni araştırıldı mı?
Araştırıldı maalesrf hicbir sonuca varılamadi. Son care sonkez hamile kalacahim ve kese gozuktugu gün kan sulandirici igneye filan baslicm. Arrik buda olmassa daha yapacak birsy yk...
Son hamileligimde sdce sulandirici igne kllanmistim oda kalp atisinda baslamistik dusuk toz ve gec olablr belki. Baskada bir sebep bilinemior. Bir gebeligim 19 haftlkken erken dogm soncu kaybettm ondda hicbsy cikmadi. Kismet kadrr nasip artik ne diim...

13 gün mü

Öncelikle bu işler adetine kaç gün kaldığına bakmıyor. Bazılarının tam adet gününde çıkıyor bazılarının da 10 gün önce.

Bu ne zaman yumurtanın çatladığı ve sperm ile yumurtanın döllendiği ile alakalı. 13 gün çooook erken. Daha yeni yumurtlamış olmalısın hatta.

günaydın kızlar moralim çok bozuk günlerdir silik pozitif çıkmamdan sonra bu sabah negatifi gördüm kimyasalmıydı anlamadım neden böyle oldu bilen var mı ?
Bebeğim sanırım yumoşun tutunmaya çalıştı ama tutunamadı. Kışın 2 ay bende de böyle olmuştu. Tam o günlerde testlerde silik çizgi görmüştüm 2 ayda da ama sonra çizgi yok olmuştu. Üstelik bu ay hissettiğim ağrının aynısını hissetmiştim. O yüzden biraz emin gibiyim.

Ama bu kötü bişi değil, demekki yumurtluyorsun ve yumurtan döllenebiliyor, bardağın dolu tarafından bakıyorum. Eylül ayı için sen ve eşin de tavsiyem takviyeler kullanmanız. Maalesef artık yediklerimiz içtiklerimiz doğal değil. Üstüne corona aşıları olduk.

Lütfen sakın ama sakın sıkma canını.

Çokk üzüldüm çok gerçekten bütün belirtileri hissediyordum bende dün çok ağrıyı hissettim zaten.. kendimi dinlemeyi bırakayım en iyisi regli bekliyim çokk teşekkür ederim yanımda olduğun için sat bat belirticem regli olunca. Eşime daha söylemedim ama o da üzülecek muhtemelen. Kan verelim falan diyecek

Özledik kız seni gözlerim aradı. İyi olmana sevindim profil resmin bile gitmişti, hesabını pasifleştirdin sandım bu ayda da umutlar büyük gel hadi

Canım lütfen üzülme bak hamile kalabiliyorsun ne güzel. Hem böyle kimyasal olunca sonraki aylarda daha hızlı gebe kalınabiliyor gördüğümüz kadarıyla. Lütfen moralini yüksek tut. Eşin üzülür ama sen üzülüyorsun diye daha çok üzülür.. kısa sürede bebeğine kavuşursun umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…