2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Doktor adı Ulviyya Ismayilova

Çok teşekkür ettim valla içim rahatladı. İlk gebelik ve daha ilk haftalar olunca insan biraz cahil ve heycanlı oluyormuş. Kitaplarda okuyoruz ama birilerinden duymak daha rahatlatıcı oluyor.. teşekkür ediyorum

Merhaba Medicalpark Batıkente gidiyorum doktorum 2 yıldır Aylin Aker Ayrımdı zaten onunlada devam ediyorum çok memnunum
Ben bir merkeze gidiyorum. Gittiğim zaman uzun süre bekliyoruz ve ayrıntılı ultrason tarama nasıl yapılıyor henüz bilgi almadım. İki yerle devam ediyim diye düşündüm. Teşekkür ederim cevapladığın için

Kızlar 1. Gebeliğimde türkiyedeydim clexan 1000ıy 0,4 mm kullanıyordum yurtdışnda yaşadığım için burda 2000ıu 0,2 mm kullanıyorum iki günde bir aynı şeye mi denk geliyor

Burnunun kenarlarına vicks sür

Kombiyi kısabilir veya kapatabilirsiniz o da kuruluk ve tıkanıklık yapıyor

off gece uyuyamıyorum bu yüzden, gündüz çok rahat uyuyorum. bir de nefes darlığı oluyo bazen tam kabus

Canim ben varim suan öyle kötüyüm ki kizimdan bulasti sanirim.. bogaz kulak burun kafa komple ipttal öyle bi aciyo agriyo ki..burun tikanikligina da deniz sulu burun damlalari var canim onu deneyebilirsin Sterimar ismi. Hatta bebelere de bundan kullancaz sonra insallah . Resmini birakiyorum. Agri kesici icenler kervanina ben de katilmis buljnmaktayim an itibariyle agridan acidan uyuyamiyorum

Eklentiler

• D77B4219-598F-4D6A-811D-4EB2EE74F921.png
    299 KB · Görüntüleme: 31
Çok teşekkür ettim valla içim rahatladı. İlk gebelik ve daha ilk haftalar olunca insan biraz cahil ve heycanlı oluyormuş. Kitaplarda okuyoruz ama birilerinden duymak daha rahatlatıcı oluyor.. teşekkür ediyorum
Ne demek canım bebek söz konusu olunca en ufak bir şey bile kafamıza takılabiliyor birilerine danışmak en doğal hakkın hele ki ilk gebelikse, burda ben de dahil çoğu kişinin ilk gebeliği hepimiz birbirimizden birşeyler öğreniyoruz

Kombiyi kısabilir veya kapatabilirsiniz o da kuruluk ve tıkanıklık yapıyor
Oda nemlendirici makinem var ama pek bi faydası olmadı belki bir de öyle denerim çok teşekkür ederim
off gece uyuyamıyorum bu yüzden, gündüz çok rahat uyuyorum. bir de nefes darlığı oluyo bazen tam kabus
Benim alerjim ve alerjik astımım var.Hepsi birleşiyor ohh Ceren nasıl da ilaçsız kaldın hadi çek diyorlar bana özellikle geceleri.Hamilelerde kronikmiş sanırım bu durum biraz araştırdım da.Ama tuzlu su iyi geldi siz de deneyin

Canım bişey olmaz viks bebeler var ondan kullanabilirsin viksin bi zararını görmedim ben kızıma da kullanıyorum
Çok geçmiş olsun ,bu ara inanılmaz salgın var yine yeni bi virüs mü bakteri mi bişey çıkmış .Allahım tüm çocukları,bebişleri ,hamileleri korusun .Ağrı kesiciyle atlatmaya çalışmak zor oluyor .Bende hamileliğimin en başında geçirdim ay çok kötüydü .Allah şifa versin bir an önce tuzlu su da beni hapşırtıyor ben iflah olmam

hosgeldinnnn benimde sat 27 ekim yakiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…