2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Vallahi bence fazla ölçüyor. Orda 69 çıktım. Annemde ve benim evdeki tartıda 67-67.3 civarı çıkıyorum. İlk gittiğimde de aynı şeyi söyledim sizin tartiniz fazla tartiyor ama bence ona değil de toplam alınan kiloya bakıyorlar. Bak benim
evde ilk tartım 63.8 falandı. En son da 67.1 di.
doktorda ilk tartım 66.5 di.En son gitmemde 69
ilginç, değil mi
Canım doktorun tartisinda farklılık var miydi ? Bende hiç almadım ama orda 1.5 kilo fazla çıktım anlamadim valla

Vallahi canim çok iyi. İnşallah bundan sonra da az az gidersiniz. Ben diyetisyen yardımı alıyorum. Yoksa benim ayarim yok. Vücudum da çok meyilli almaya. Hamurisi aburcubur a çok düşüyorum. Şişkinlik kabızlık vs de tuzu biberi oluyor. Neyse ki bu hafta annemin yanında alırım diye korkuyordum almamışım. Geldiğimde şimdi arası bir haftada yani 200 Gr almış görünüyorum ki burda kaçamak da yaptım biraz
pozitifbiri ben hiç almadım doktora altıma kaçırdığımı söyledim normal dedi kusuyorum ama büyümesine rağmen

Benim kilom da doktorda fazla çıktı. Artık randevu sabahı evde tartılıp doktora söylicem. Randevular öğleden sonra yemek yiyip gidiyorum e ayakkabı kıyafet derken iki kilo fazla çıkıyo.

Ben ne yapam 15 dkdan fazla ayağa kalkmam yasak kilo aldım da aldım

Çikolata falan çok seviyorum ama yiyince çıkarıyorum sonra iştah kalmıyor benim vücudum da öyle hemen alacak ve çatlıcam diye çok korkuyorum bilmiyorum artık

canimm gözünaydın cok sevindim saglikli olmasina testinin sonucunada cok sevindim. olsun saglikli olsunda onemli olan o benimde 18 subat görüş günü
Çok teşekkür ederim canım en önemlisi oydu çok şükür güzel haberler aldık hep böyle olsun şubatın sonuna kadar birbirimize tam destek
C Cerito kız ben bunun totosunu yerim şekle bak, belli zaten oynak olduğu
Ay evet annesini delirtti oynak bebiş
C Cerito senin bebekte önden gidiyor demi
Hayır döllenme tarihimle olması gerektiği gibi gidiyor

Bence ayakkabı payını biraz fazla ayarlamislardir . Ben ilk 51.5 idim . Öyle devam etti tansiyonum iki gün yüksek olup sürekli kusunca 49.5 olmuştum yani 2 gün önce. Bugün 53 çıktı garip geldi . Bende tok gittim diye mi diye düşündüm ama bariz fazla bence keşke 53 olsam biraz eksiklik hissediyorum kiloda ama ama yok yani ordaki tartıya güvenmemek lazım

Ben ne yapam 15 dkdan fazla ayağa kalkmam yasak kilo aldım da aldım
Allah'ım yardimcin olsun geçer gider inşallah

Çikolata falan çok seviyorum ama yiyince çıkarıyorum sonra iştah kalmıyor benim vücudum da öyle hemen alacak ve çatlıcam diye çok korkuyorum bilmiyorum artık
Almazsın inşallah dikkat et çok kaptırma yeter

Kızlar listeye beni de ekler misiniz yaa
Canım listede yazan bilgileri paylaşırsan ekleyelim.
Yaş, kaçıncı çocuk, cinsiyet, son adet tarihi, beklenen doğum tarihi, şehir, kalp atışı duyma haftası, kese gorme haftası, doktorunuz

Ben kendi tartım harici hiçbir tartıya güvenmem

Fazla çıkması çok normal hepimizde oyle evdeki tartıma göre 70kg doktorda 71.2kg ayakkabi giysi hepsini hesaba katiyor evde mesela bi elbise ile çekiniyorum ya da bazen banyodan sonra o yuzden çok normal

Tabii ki evde aç karna hatta mümkünse çıplak tartilirim dediğin de doğru,ekstra pay var, olmalı.
Fazla çıkması çok normal hepimizde oyle evdeki tartıma göre 70kg doktorda 71.2kg ayakkabi giysi hepsini hesaba katiyor evde mesela bi elbise ile çekiniyorum ya da bazen banyodan sonra o yuzden çok normal

Kızlar gece yatarken burun tıkanıklığı yaşayan var mı aranızda.Beni mahvediyor gece 3-4 kere uyanıyorum bu yüzden doktorum nazal sprey kullanabilirsin dedi ama ilk 3 ay yasaktı şimdi kullanmak da pek istemedim açıkçası.napıcam bilemedim

Tuzlu su ile yikayabilirsin. Bir şey olmaz. Şırınga ile sık burnuna. Ben kendime de çocuklara da sürekli yaparım

Kallp atisini 6+6da duydummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…