2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
bende 80le kaldim ilk 3 ay mide bulantisi cok oluca 78e dustum drda ilk 3 ay alma dedi zaten. ama acayip istah acildi suan bugun agzim.durmadi resmen
Bende sürekli yiyorum .ay yemeyince midem daha çok bulanıyor, midem yanıyor, hiç halim kalmıyor .iş yerinde yatacak yer aramaya başlıyorum .Ama yediğim zaman daha iyi hissediyorum.Ama tabiki yararlı bişey yediğim yok ev yemeklerine kapalıyız

ay canimm gozunaydin cok sevindiiim masallah off benimde cinsiyet belli olsa bi an once cok merak ediyoruuum

bende surekli acili eksili seyler yiyorum cok guzel geliyor

Ben tek bi kisiye yorumda bulunmustum cinsiyet icin o da sendin icime nedense kiz dogmustu hayirlisiyla saglikla gelsin minik prenses annesii masallah hersey yolunda sükür

Bende bugun 12+5h şurdan bi tahmin yorutuyorum benim bebek erkek olabilir 7,5cm boyunda olduğu için erkekler biraz kizlara göre daha kalın

Ben tek bi kisiye yorumda bulunmustum cinsiyet icin o da sendin icime nedense kiz dogmustu hayirlisiyla saglikla gelsin minik prenses annesii masallah hersey yolunda sükür
Merhaba 8 haftalık hamileyim bende ultrason resmine göre yorumluyor musunuz acaba

Eklentiler

• 20230125_140441.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 51
Yaaa çok teşekkür ederim canım inşallah bugün cok mutluyum,icim acayip rahatladı Rabbime şükürler olsun

Kız işte aynen bende de öyle oldu. Hala kasıklarimda zannederken az daha yukarda çıktı. USG aleti daha göbek deliğine yaklasti yani oralarda gördü. Bizimki de seninki gibi göbek atıyordu oynak sipalar çok sevindim hayırlı haberlerle gelmene... Hayırla gelsin inşallah

Vallahi kuzum saydıklarının hepsini yedik içtim şükür bir sorun yaşamadım. Nane limonu doktorum iç dedi, zencefil bal limon boğazım her agridiginda yiyorum

Canım nubu da kız zaten sağlıkla gelsin inşallah muhtemel hanfendi çok sevindim. Seninki de benimki gibi önden gidiyor günümüze kdr aynı bu kadar olur bu arada ben videoya çekip çekip sonra izliyorum. Özledim cooocuumu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…