2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Cnm ben ilkinde hissetmistim. Kendi doktorum goremedi baska dr.ye gitmistim. O %98 kiz demisti ama ben erkek diyordum. Epey gec ogrendik ama oglum oldu. Bu sefer degisik bir gebelik geciriyorum. Kesin bu kiz diyordum ama 2gundur progesteron icmiyorum. Bulanti kusma kalmadi. Kiz oldugu icin degil oral yoldan gece aldigim haptanmis demekki. 2 gundur ben de merak etmeye basladim. Cok emindim cunku 😅 ama benim icin hic farketmez. Sadece saglikli olsun yeter. Hatta kiz gozumu cok korkutuyor. Yigenlerim de hep erkek, hic tecrubem yok. Kiz olursa esim, erkek olursa oglum daha cok sevinir. Ikisinin de basimin ustunde yeri var. Saglikla gelsin herkesin yavrusu 🐣
Progesteronu nasil içtin çarpıntı ve sersemlikte yapıyor nasıl dayandin😖 ben bi süre sonra içemedim doktorumda kıyamadı fitil olarak kullan dedi

Ben de eşim için kız istiyorum vallahi 😅 tabii ben de süslerim bıcır bıcır eve renk katar diye de istiyorum , hayırlısı Allah'tan... Benim iki oğlumu da kıza benzettiler. İkisi de bacak açmadı biri 16 hafta diğeri 18 haftaya kdr. Geç gösterirse kız falan olayı yok yani. Bu eğer kız ise şaşırmam. Şak diye açtı 12. Haftada herşey ortadaydı 😂
Biz 3 kiz kardesiz. O zamanlar babalar oglan isterdi hep. Ben oglan dogurdum, simdi babalar kiz cocukcu 🤣🤣🤣 benim oglumda cok cok gec gosterdi. Tutmuyor bazen.

iyiyim ben canim 12. haftada bulantilar kesildi benim Allaha şükür. bikac gundur iyiyim ve istahim acildi🙈 sabret seninde gececek insallah💟 balik hapi kullaniyorum bi tek onu ictikten sonra hafif mide bulantim oluyor geciyor
Kuzum maşallah benimde iştahım açıldı dün tarama testine girdim inşallah sonuclarda temiz cikar

Bence çocuğuna göre değişiyor çünkü benim ilk oğlum melekti kızın gibi. 2. Hiç durdurmadı beni... Daha yeni yeni akillaniyor. Biraz da sizin buyutmenizle alakalı. Çevremde yamyam gibi kızlar var benim oğullarım çok sakin söz dinler kudurmazlar ilginç değil mi 😂
Yaaa hiç korkutmasın inanki kızlar melek melek😍 benim kızım maşallah sübhanallah doğduğundan beri hiç zorluk çıkarmıyor bana 5 yaşında şimdi düşük tehlikem olduğu için sürekli yatmam gerek evin içinde herşeyini kendisi halleder hiç sıkıldım anne bile demez kuzum 2 haftadır dışarı da gidemiyor Allah herkese böyle evlat nasip etsin inşallah erkekten korkulur laf dinlemiyolar ve dediğim dedikler 😂 cevremden yeğenlerimden görüyorum ama kızlar çok uysal nazlılar

Bence çocuğuna göre değişiyor çünkü benim ilk oğlum melekti kızın gibi. 2. Hiç durdurmadı beni... Daha yeni yeni akillaniyor. Biraz da sizin buyutmenizle alakalı. Çevremde yamyam gibi kızlar var benim oğullarım çok sakin söz dinler kudurmazlar ilginç değil mi 😂
Yaa benimde hep çevremde erkek çocukları öyle kızlar hep masum böyle ne desen tamam anne modundalar ve çok yağcılar acaba cilvelerinden mi yaptıklarını unutturuyolar bize 😂

Progesteronu nasil içtin çarpıntı ve sersemlikte yapıyor nasıl dayandin😖 ben bi süre sonra içemedim doktorumda kıyamadı fitil olarak kullan dedi
Aynen 20 gundur gozumu acamiyordum. Anksiyetem pik yapti. Istah yok, bulanti kusma bol. Ben fitil kullanamiyorum. Hafif lekelenmelerim, kasik ve karin agrim vardi. Ben normal gebelikten oldugunu dusundum. Esimi de darladim epey. Esim farketti. Ilactan boylesin dedi. 2 gundur icmiyorum. Gozum acildi, psikolojim duzeldi. Cuma kontrole gidicem. 2 gun daha icicem mecbur. Insallah biraktirir dr.

Aynen 20 gundur gozumu acamiyordum. Anksiyetem pik yapti. Istah yok, bulanti kusma bol. Ben fitil kullanamiyorum. Hafif lekelenmelerim, kasik ve karin agrim vardi. Ben normal gebelikten oldugunu dusundum. Esimi de darladim epey. Esim farketti. Ilactan boylesin dedi. 2 gundur icmiyorum. Gozum acildi, psikolojim duzeldi. Cuma kontrole gidicem. 2 gun daha icicem mecbur. Insallah biraktirir dr.
Fitil olarak kullansan daha iyi olur ama kasık ağrılarını ve lekelenmeni keser progestani fitli olarak kullanınca rahim kasılmasını önlüyor

Yerleşme kanaması 5 gün sürer mi? Tüm tariflere uyuyor gelen kanama. Miktarı çok az kahverengi ve açık pembe geliyor, reglime 8 gün var ve 5 gündür bu leke selpağa geliyor? Bu kadar sürmesi normal mi? Yaşayan var mı

Benim de tüp bebek. Geç döllenme dendi bana
Nasil tüp bebekte gec döllenme oluyor? Döllenme zaten labarotuar ortaminda onlarin ellerinde oluyor💁🏼‍♀️ yumurta ve sperm toplandigi gün dllenme oluyor. Gec döllenme diye birsey tüp bebekte imkansiz canim. Gec tutunma olabilir o belki 1-2 gün🙈

Yaa canimm benimm sagolasin😊 bu kadar büyüdüğünü hic dusunmemistim şok oldum görünce 🙈 seninle tarihlerimiz cok yakin, senin minnosun da böyle kocamandirr😍
Evet 3 gün var aramizda 😍😍 ben dünden beri hissediyorum da🌸🥹 allah hep güzel günlerini göstersin insallah 🤲🏼🤲🏼 cok hizli büyüyorlar benim kontrole daha 16 gün var 13+0 olcak o zaman kismetse🤲🏼 kim bilir nasil olur 🥹🥹

Canım annelerr merhaba🥰 yarın doktor randevum var sonunda 🙏🏻 bir ay sonra yine görücem bebeğimi, aşırı heyecanlıyım şimdiden 🙈 sabah baya erken gidicem kahvalti yapmadan, ama bebek hareketli olsun diye cikolata falan yiyip mi gidiliyor nasil gitmem lazim söyler misiniz🙈 tam 11 haftalik bugün, yoksa cikolata icin erken mi😅
Ben yiyorum ya çikolata 😂 benim canım sürekli tatlı istiyor paso tatlı şeler yiyorum valla

Kızlar sizce hafif göbeğim çıkmış mı🥲 yoksa bu benim göbeğim mi 😂

Eklentiler

• A714FB9F-C112-4AF9-878B-A992E59E60C0.jpeg
    A714FB9F-C112-4AF9-878B-A992E59E60C0.jpeg
    62,4 KB · Görüntüleme: 98
  • 9364911E-2BD1-4CD5-82F1-F9CA53FB4523.jpeg
    9364911E-2BD1-4CD5-82F1-F9CA53FB4523.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 97
Selam kızlarrrr, bugün kendimi nazar ettim iyiyim dedim gözümü açmadım.surekli kustum ay ilaç da alıyorum o baskiliyor kusmayı bı de o zmaan daha zor oluyir. Tez geçsin inşallah.
Benim bir oğlum var 12 yaşında. Ergenliğe girmek üzere ama bence çoktan girmiş. Çok zor söz dinlemiyor uzunca bir süre ilk torun sonra tek çocuk olunca baya simarttik kıyamadık falan şimdi de çekiyoruz. Bana hiç yardımcı olmuyor asi tembel (derslerde değil) kirli pasaklı beni bunaltiyor kısacasi...ama evlat işte 😂 bunun ardından bı prenses gelse ne güzel olurdu. Tabiki sağlıkli olsun ayrım yok ama kız istiyorum. Baya da manifestliyorum göz rengine kadar 😂😂😂 bakalım.

Görmedim ulturason fotoğrafınızı ben çok özür dilerim böyle hissetmenize sebep olduysam inşallah sağlıkla alırsınız yavrunuzu bana da dua edin inşallah tez vakitte bende kavusayim baştan beri hamile olduğumu kavrayamamıştm zaten yavrum hiç bir rahatsızlık vermedi bana hiç birşey hissetmedim melek gibi girdi hayatıma sonra çıktı inşallah cennette kavuşmak nasip olsun banada
Kalbimin en içinde hissettim üzüntünüzü çok dua ettim size, ne desem bilmiyorum…İnşallah en kısa sürede Allah en güzelini nasip etsin

X