2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bu yoruma alkış efekti olsa onu yapardim ama burdan yapayim orda yapamıyorum 😂👏👏👏👏🤩🤩
Zikir çekmek harici her şeyi denedim. İnsan bazen onu en net ve en çabuk duyabilecek varlığı anımsamayı ne kadar ihmal ediyor değil mi? Deneyeceğim ablacığım Allah razı olsun. Bir yandan şefkatle bebişimi okşarken, bir yandan onu bana nasip edeni anacağım🙏🏻

Aaa yoksa sen, bizim burda tesadüfen toplandigimizi mi düşündün 😅 tesadüf diye bir şey yoktur, herşey bir ilahi plan program dahilinde... Allah bizi bize yaren eyledi ki, kullarım dayansinlar birbirlerinden destek alsınlar diye... Bedenlerimiz madde aleminde burada tanıştığını düşünüyor , ama ruhlarımız mana aleminde zaten coktaaaan tanıştılar bile 🥰😘😍
Bende buna çok inanıyorum. Keşke hepimiz aynı şehirde olsak, zaten hiç arkadaşım yok. Bir de yarenlerim sanal alemde olunca iyice zıplıyor benim keçiler çimlerde 😁😁
Bu yoruma alkış efekti olsa onu yapardim ama burdan yapayim orda yapamıyorum 😂👏👏👏👏🤩🤩
🤭🤭🤭

Olsun, onu bile bulamayanlar var. Şükret 🤭 canımcım ben yatmaliyim. Sabah yolculuk var memlekete 🤩
Bende buna çok inanıyorum. Keşke hepimiz aynı şehirde olsak, zaten hiç arkadaşım yok. Bir de yarenlerim sanal alemde olunca iyice zıplıyor benim keçiler çimlerde 😁😁

🤭🤭🤭

Yok canim olur mu oyle sey insanoglu herseye alisitigi gibi bende alistim olanlara bende ayniyim senle bi yere gidemez oldum surekli uzanma istegi ne zaman kuscam belli olmamasi sebebiyle hep evdeyim resmen koltuk cöktü yatmaktan dedigini bende 2 hafta once yaptim 3 hafta sonra cagirmisti doktorum ben 2. Haftasinda grip olup acile gittim doktordan rica ettim bebege de bakmasini ama ben kendi doktorum gibi bana bebegi gostercek kalbini dinletcek sandim sagolsun devletteki doktor ekrani kendine cevirdi bakti bakti biseyi yok kalk dedi bi daha oyle herseye acile gelme dedi sinir oldum bi daha da tovbe ettim devlet acilde baktirmaya
Bu bulantı ve halsizlik hallerimizin bir kaç haftaya geçeceğine inandırıyorum kendimi canım benim. Bence sende öyle yap yoksa insan isyan ediyor kendini kaptırıp. Her şey geçici, her dönem kendine has zorlayacak bizi ama 5 yıl sonra bu grupta seninle yine karşılıklı konuşurken tam şu anı belki biraz kahkahalı biraz özlemli anacağız güven bana. 🙏🏻

Ben normal kontrollerimde de devlete gidiyorum aslında, ama acillerin böyle olduğuna çok eminim. Okurken bile sinirlerim zıpladı, böyle şeyler için gelmeyeceğiz ne için geleceğiz yani illa dayanılmaz ağrılar, kanamalar ya da bulantılarla mı gelmemiz gerekiyor. Terbiyesizler ya, doktor olmuş insan olamamış.

Keşke en azından çok nadide durumlarda iç sesi pataklama hakkımız olsa. Ne çok diliyorum bunu... Çok teşekkür ederim, burda bana söylenilen her fikri sanki sizden önce içimi bir de Rabbime açmışım da, Rabbim de sizin vesilenizle bana cevap vermiş gibi hissettiriyor. O yüzden seve seve şu an deneyeceğim.
Ah ben beynimi çıkartıp atasım geliyo bazen çok iyi anlıyorum 🥰 aman yaparken karını şişirerek diyaframdan yapın ciğerden alıp verirseniz başınız döner sonra gereksiz telaşlanmayın ☺️ annelik gerçekten delilikmiş çoğumuz aynı kaygıları yaşıyoruz. Benim çoğu günlerim sıfır belirti olmaya başladı beynim diyoki sıkıntı var kesin bişey oldu kalbi durdu en çok buna takılıyorum ama sonra belkide hayatta gülmeyen şans hamilelikte güldü diyorum ☺️çünkü kusma fobim var atak geçiriyorum. O yüzden ne yaşanacaksa ne varsa kaderimizde alıp yaşayıp göreceğiz. Rabbim hepimizin gönlüne ferahlık versin inşallah 💚

İnanmıyorum gerçekten mi çok tuhaf oldum şu an 🥰 sağol kuzum benim sağlıkla gelsin , cinsiyet evet içimden geçen kız ama, mühim olan sağlıklı olması 🥰 3 hafta sonra bu iş netleşir artık isim danışmaya başlarım size kızlar 🥰 ay bugün çok kendimi konuştum çenem düştü. Şimdi kimin kontrolü var en yakın ??
Benim daha 5gunum var😏

Ah ben beynimi çıkartıp atasım geliyo bazen çok iyi anlıyorum 🥰 aman yaparken karını şişirerek diyaframdan yapın ciğerden alıp verirseniz başınız döner sonra gereksiz telaşlanmayın ☺️ annelik gerçekten delilikmiş çoğumuz aynı kaygıları yaşıyoruz. Benim çoğu günlerim sıfır belirti olmaya başladı beynim diyoki sıkıntı var kesin bişey oldu kalbi durdu en çok buna takılıyorum ama sonra belkide hayatta gülmeyen şans hamilelikte güldü diyorum ☺️çünkü kusma fobim var atak geçiriyorum. O yüzden ne yaşanacaksa ne varsa kaderimizde alıp yaşayıp göreceğiz. Rabbim hepimizin gönlüne ferahlık versin inşallah 💚
Ya çok tatlısınız, özellikle ciğerden alıp verme uyarınız beni güldürdü. Çünkü başıma gelse kesssin telaşlanacağım bir olay olurdu 🤭🤭 Hepimiz tatlı tatlı deliriyoruz ve önceden delirmiş olanlardan yardım bekliyoruz, gerçekten ben sakin anne olacam, en cool anne ben olacam, sıfır panik yapacam falan tırt çıktı, artık bende herkes gibiyim. 🤣 Eminim bebeklerimiz çok sağlıklıdır, bizi duyduklarını da hesaplarsak muhtemelen bize gülüyorlardır da. Çevremde hiç belirti yaşamadan doğuran arkadaşım da var, doğumda bile kusan teyzem de. Her hamilelik, her doğum ve her çocuk kendine özel sizde hiç kötü düşünmeyin bence. İnşallah inşirah ferahlığı yaşarız ve bu kötü anımsadığımız her durumu aslanlar gibi atlatırız. 🤍🤍

Bu bulantı ve halsizlik hallerimizin bir kaç haftaya geçeceğine inandırıyorum kendimi canım benim. Bence sende öyle yap yoksa insan isyan ediyor kendini kaptırıp. Her şey geçici, her dönem kendine has zorlayacak bizi ama 5 yıl sonra bu grupta seninle yine karşılıklı konuşurken tam şu anı belki biraz kahkahalı biraz özlemli anacağız güven bana. 🙏🏻

Ben normal kontrollerimde de devlete gidiyorum aslında, ama acillerin böyle olduğuna çok eminim. Okurken bile sinirlerim zıpladı, böyle şeyler için gelmeyeceğiz ne için geleceğiz yani illa dayanılmaz ağrılar, kanamalar ya da bulantılarla mı gelmemiz gerekiyor. Terbiyesizler ya, doktor olmuş insan olamamış.
İnsallah canim zor bi sürec bizler icin ama iyi oldugunu bildikten sonra orda kipir kipir oldugunu bildikten sonra ben gene de raziyim varsin 9 ay yatarak gecsin elbet biticek bu gunler dedigin gibi özlemle anacagiz 😇
Devlete yogun kanamayla da gidip azarlandim bebegin iyi mi oldugunu sordugum icin de azarlandim sana mi cevap vercem yoksa isimi mi yapayim diye tersledi yani oranin acilene gitcegine otur evde nolcaksa olsun daha iyi

İnsallah canim zor bi sürec bizler icin ama iyi oldugunu bildikten sonra orda kipir kipir oldugunu bildikten sonra ben gene de raziyim varsin 9 ay yatarak gecsin elbet biticek bu gunler dedigin gibi özlemle anacagiz 😇
Devlete yogun kanamayla da gidip azarlandim bebegin iyi mi oldugunu sordugum icin de azarlandim sana mi cevap vercem yoksa isimi mi yapayim diye tersledi yani oranin acilene gitcegine otur evde nolcaksa olsun daha iyi
Gerçekten böyle şeyler yaşadığın için üzgünüm ya... Yukarıda bir arkadaşımız 16. haftadan sonra çok sık kullanmamak şartıyla kalp atışı duyabileceğimiz bir cihaz önermiş. Dilersen sende bak, belki bir nebze olsun içimiz ferahlar. 😊

Kız anam yok benimkine kalsa hiç masraf yapmaz Yengeç burcu değil mi 😂 ama canı istesin hiç gözü görmez para falan...😅 Hediye neyim beklemez ama garibim🥰

En baştan beri hep önde gidiyor canım hatta bu hafta daha da önde geldi. Hep bikac gün önde çıkıyordu.
Bu gidişle sen direk temmuz annesi oluyorsun😋

benim ilk günden beri kusma, bulantı, koku hassasiyetim ya da ağrılarım olmadı. bi ara ayağım ağrıyordu d vitaminine başladım geçti. hal böyle olunca hep acaba sorun mu var niye belirti yok dedim hatta konu da açtım iyi olduğunu nasıl anlayabilirim diye. velhasıl bu mucizenin sorumluluğu çok büyük. az önce hafif sancı girdi ya kalbi atıyo mudur iyi midir diyorum. 6 ay böyle çok zor geçecek. bir yandan da Allah kimseye kaldırabileceğinden fazlasını yüklemez, bir şey olursa da demek ki kaldırabilirim diyorum. yine de her ultrasona gittiğimde iyi olduğunu görene kadar kalbim ağzımda atıyo resmen

Gerçekten böyle şeyler yaşadığın için üzgünüm ya... Yukarıda bir arkadaşımız 16. haftadan sonra çok sık kullanmamak şartıyla kalp atışı duyabileceğimiz bir cihaz önermiş. Dilersen sende bak, belki bir nebze olsun içimiz ferahlar. 😊
Öyle bi hata yapamam o bizim eve girdigi taktir de saat basi dinlerim 😂 kendimi rahatlatayim derken cocuga zarar veririm onun icin en kisa zamanda hareketlerini hissetmeyi bekliyorum 😇

Kızlarr selam. Ben genetik test yaptırcam fakat bana söylenilene göre 8k fiyatta standart bir iki sendroma bakılıyormuş ve cinsiyet öğrenilebiliyor. Doktor daha detaylı bakılsın istersen bi sürü farklı seçenek var ve çok pahalıya mal olur dedi. Ben her şeye bakılıyor sanıyodum. Gen testi yaptıranlar ya da bilgi alanlar, size de böyle mi söylendi? Yoksa herşeye mi bakılıyor?
Panorama testi için 7000 standart paket 7500 TL ayrıntılı paket fiyatı verdiler haftam gelince arayacağım evime gelip benden kan alacaklar

Ya benim bir kaç gündür bi ağlama isteğim arttı ki sormayın... Zaten bulantım aldı başını gidiyor, rüyamda mutfak görsem öğürerek uyanıyorum onu söylemiyorum bile. Bir de tam şu an YA BEBEĞİM İYİ DEĞİLSE VE BEN BİLMEDEN UYUYACAKSAM korkusu başladı, oturdum ona ağlıyorum. Ne yapıcam bilmiyorum, eşim gece vardiyasında, anne babam başka şehirde. İnşallah uyumayan arkadaşlar vardır da konuşup ferahlarım yoksa yiyeceğim kendi kendime kafayı.
Inşirah süresi oku canım,cok iyi geliyor boyle anlarda🤗

Öyle bi hata yapamam o bizim eve girdigi taktir de saat basi dinlerim 😂 kendimi rahatlatayim derken cocuga zarar veririm onun icin en kisa zamanda hareketlerini hissetmeyi bekliyorum 😇
Ben cihazı eşimle işe gönderirim haftada 1 getirir eve. Yoksa bende malum, her saat bi dinlerim, dürtüklerim. Çocuk uykusuzluktan asabi doğacak bu sefer. 🤣

X