2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ay şu cinsiyet işinde ben çok bahtsızım yaaa... İki oğlum da açmadı bacaklarını ikisini de 16-18 de öğrendim. Ne var bu açsa şak diye gösterse :) Çatlarım o günlere kadar :)
Maşallah 🧿 ayy cinsiyet de öğreneceğim heyecanlandım 😊

Merhaba kızlar sata göre 10+0 ultrasona göre 10+4üm folik asitim bir iki tane kaldı bu haftalarda folik asit bırakılıyor diye duymuştum kontrolüme daha bir hafta var bekliyimmi yoksa gidip yazdırayımmı tekrar bilemedim siz devam ediyormusunuz Folik asit kullanmaya🌸

Ayy çok teşekkür ederim canım benim , kendimi iyi hissediyorum sizinle de paylaşayım demişim iyi ki de yapmışım, faydam olduysa ne mutlu :KK68:

Mide yanmaları bende de her yemekten sonra oluyor, onu okumuştum hormonlardan kaynaklı. Geçecek inşallah. Kabızlık halen var ama şükür en az bir kere büyük abdeste çıkabiliyorum artık. Sabah karnım harika kuş gibi, gece boyu tüm gaz çıkıyor, çıktıkça karnım iniyor resmen sabaha :KK76: Ama akşam aynı 7 aylık hamile oluyorum :KK57: Nefesim de çok sık daralıyor nefes nefese kalıyorum ...
Mide yanması çok fenaymis ben ilk defa bu denli yaşadım, senin de şimdi iyi olmana sevindim canım, ikinci trimestera az kaldı bir kaç haftaya tamamen geçer sıkıntılar :KK66:

Merhaba kızlar sata göre 10+0 ultrasona göre 10+4üm folik asitim bir iki tane kaldı bu haftalarda folik asit bırakılıyor diye duymuştum kontrolüme daha bir hafta var bekliyimmi yoksa gidip yazdırayımmı tekrar bilemedim siz devam ediyormusunuz Folik asit kullanmaya🌸
Ben 11 in sonunda bıraktım

12 haftayi tamamlayana kqdar kullanmıştım ben

Kızlar instagramda hangi tür çocuk arabası hangi işlevi sağlar ihtiyaca göre ne almalıyız vs çok güzel anlatan bir kadının hesabını buldum çok işinize yarar. Ama Hesap adı paylaşabiliyor muyum bilemedim

Aminn canım hayırlısıyla inşallah 😍 ben de çok meraktayım Meliss85 Meliss85 de 9+4 gibi gitmişti ultrason resmi aklımdan çıkmıyor maşallah kollar bacaklar artık belliydi 😍🧿🌸 acaba ben de öyle mi görcem gerçi biz geriden geliyoruz biraz ama olsun iyi olsun da inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Ayy inşallah canım güzel bir poz verir sana😉👼aksama güzel mutlu haberlerini bekliyoruz 💓🤲🏻

Kizlar taburcu oldum ben cok sukur bebegim gayet iyiymiş tup bebek oldugu icin normal gebeliklerden dha cok lekelenmem olabilirmiş düşük tehlikem yokmuş

Ayrica ikili tarama icin cagirdi tup bebek oldugunu ve genetik test yapildigini soyleyince "tup bebekse gerek yok" dedi

Geçmiş olsun canım 🤗bebişin 👼 iyi olmasina sevindim🍀

Merhabalar ağustos anneleri Allah nasip ederse ben de ağustosta doğum yapacağım şuan 9+2 günlüğüm. Şöyle bir şey sormak istiyorum pcos hastasıydım mart ayında tüp bebek planlıyorduk Allahın mucizesi doğal yolla hamile kaldım. Plansız bir bakıma umudum hiç olmadığı için folik asit kullanmadım hamile olduğumu 4 haftalıkken öğrendim ve hemen kullanmaya başladım bir sorun olur mu geç mi?

bu arada bebek arabasi icin suanlik erken ama 1 2 ay sonra bunu almaya karar verdik insallah pahalanmaz dahada. magazada denedik asiri rahat hafif kolay sürümü. kullanan var mi önceden
Güzel görünüyor 🤔 ya ben once travel sistem hep bakıyordum,simdi oto koltuğu bir tane cok beğendim,bebeklikten buyuene kadar kullanılan bisey, ona karar verdim,artik bebek arabasi tek alırım bilemedim🤷‍♀️ araştırırım yine

Eklentiler

• Screenshot_20230116-135747_Chrome.jpg
    Screenshot_20230116-135747_Chrome.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 49
Merhabalar ağustos anneleri Allah nasip ederse ben de ağustosta doğum yapacağım şuan 9+2 günlüğüm. Şöyle bir şey sormak istiyorum pcos hastasıydım mart ayında tüp bebek planlıyorduk Allahın mucizesi doğal yolla hamile kaldım. Plansız bir bakıma umudum hiç olmadığı için folik asit kullanmadım hamile olduğumu 4 haftalıkken öğrendim ve hemen kullanmaya başladım bir sorun olur mu geç mi?
canim bende 5. haftamda ögrendim ve kullanmaya basladim folikasite. oncesinde hic kullanmamistim. ogrendikten sonraki gün hemen basladim. yani gec kalinmis olayi yok bence. sonucta 11. 12. haftaya kdr kullanicaksin nasipse. e ilacin yaninda folikasit degeri yuksek besinlerde tuketirsen Allahin izniyle sikinti olmaz. mesela ceviz cig findik bakliyat yemekleri vs.

Güzel görünüyor 🤔 ya ben once travel sistem hep bakıyordum,simdi oto koltuğu bir tane cok beğendim,bebeklikten buyuene kadar kullanılan bisey, ona karar verdim,artik bebek arabasi tek alırım bilemedim🤷‍♀️ araştırırım yine
anladim canim aynen vaktimiz var nasipse arastiririz. benimde otokoltugu ablam bana vericek o benim icin saklamis sagolsn pusette evde sallanan anakucagi yerine pusete koyarm dedm arada e hastane cikisinda felan lazm oluyor kontrollere giderkende. ay bu arada hastane cikis takimlarida iyi para😐 ben bir tane 10lu takim 2 tanede 5 li takim alcam. dün e bebekte indirimdeydi ama erken diye almadim cinsiette belli degil zaten😁

Günaydın ben yaptırdım. 7. Günde geldi sonucum. Hiç o durumu düşünmemeye çalış öyle öyle geçiyor 😃 bizim sonuç çok şükür iyi geldi. Bebişimiz de kız 👧🏼 💕🌸
Ayy cinsiyetlerde belli olmaya mı başladı maşallah 🙏 benim de kızım var, kız çocuk çok başka rabbim hayırlısı ile eline almayı nasip etsin

X