2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
kizlar yarin kontrolum var diye bugun saglik ocaginda rutin kan testi verdm seker tiroid vitamin degerleri olculsn diye. iki kolumdan anca 3 tup kan doldu kanim azalmis resmen😀😀 sömürmüş beni minik galiba ama anlamistm sac dokulmem son 10 gun cok artti kansizdm normalde de iyice kansizlastm demek

canim bende ayni durumdan muzdaribim. cok severim ve yenikutu acmistm surekli tukeetirdk hic sorun yasamadm ama hamileyken yemiyorum arada esimle haftasnu birlikte kahvalti yaparken nefsim gecsn diye azcik aliyorum ekmek icine gecen pogaca icine koydm firinda pisiyor yiyebilirm diye yedm😁 doktoruma.soracagim sali gunu gidince
markette olanlarin %99u pastorize sutten yapiliyordur. etiketi varsa bakin veya firmayi biliyorsaniz internetten arastirin isterseniz

Kızlar ya benim kusma yok ama bulantı var bugünde baya arttı sabah hicbisey yiyemedim herşeyden bir tiksinme geldi bunun için de ilaç kullanmak gerekli mi 😕

Kızlar günaydın. Kan sulandırıcı iğne halsizlik yapar mı acaba bu hafta enerjim çok düşük. Özellikle dünden beri kendimi çok halsiz hissediyorum
Kan sulandırıcının böyle bir yan etkisini hiç duymadım canım, kansızlık yada başka bir vitamin eksikliğin olabilir mi acaba, yakın zamanda hiç baktırmış mıydın?

Kan sulandırıcının böyle bir yan etkisini hiç duymadım canım, kansızlık yada başka bir vitamin eksikliğin olabilir mi acaba, yakın zamanda hiç baktırmış mıydın?
Yok canım baktirmadim. Salı gününden itibaren iğne kullanmaya başladım o nedenle acaba o mu yapıyor diye düşündüm. Dediğin gibi vitamin eksikliği vs olabilir. Teşekkür ederim ❤️

F638D415-7AA9-43F7-8D35-70CCAA3C6082.jpeg

Selam teyzeler kontrolden yeni çıktık geç döllenme olduğu İçin sat 20 kasıma aldı doktorumuz 8+1 gözüküyoruz yani, kahverengi lekelenmem olduğu İçin fitil olarak Progestan a başkadık tedbir amaçlı ama çok şükür kese veya çevresinde herhangi bir kanama alanı yokmuş 🙏 bebişimiz büyümüş kalp atımı gayet iyi dedi 🙏🏻

Kizlar taburcu oldum ben cok sukur bebegim gayet iyiymiş tup bebek oldugu icin normal gebeliklerden dha cok lekelenmem olabilirmiş düşük tehlikem yokmuş

Ayrica ikili tarama icin cagirdi tup bebek oldugunu ve genetik test yapildigini soyleyince "tup bebekse gerek yok" dedi
Sevindim canım herşeyin yolunda olmasına çok şükür 😊😊🤲🏼🌸❤️ evet genetik testi yapıldıysa zaten gerek yok en iyisini transfer etmişlerdir 😊 benim genetik testi yapılmadı ama embriyolog demişti ki bana transfer öncesi, embriyo kaliteniz çok iyi çok güzel kitaba örnek embriyo resmi olarak basılabilir 😂 ben de bu lafına güveniyorum açıkçası tabi ki allah bilir ama o da anlıyor sonuçta onun elinden çıktı 😊 bana tutuncağını da %95 eminim diye söylemişti. Ondan testi yaptırmıcam ben de canım.. sen de kafana takma o zaman hiç lekelenmeleri canım, kırmızı olmadıkça demek ki hep normal 😊🌸

Kızlar günaydın. Birsey soracagim suam 9 + lar bitiyor 10 + lara baslayacagim. Kasik agrilarim baya azaldi. Bazen normal mi diyorum. Ole bi anda batma yada iyice geriliyor hissi kalmadi. Ya agrisa bisi diyoruz agrimasa bisi diyoruz ama iste 🤔
Normal canım beşe 9 haftalık oldum. Kastık ağrım yoktu karamsardım bişey oldu diye. Bugün kontrole gittim herşey yolundaymış. Sende boşa kötü düşünme

Eki Görüntüle 3192153
Selam teyzeler kontrolden yeni çıktık geç döllenme olduğu İçin sat 20 kasıma aldı doktorumuz 8+1 gözüküyoruz yani, kahverengi lekelenmem olduğu İçin fitil olarak Progestan a başkadık tedbir amaçlı ama çok şükür kese veya çevresinde herhangi bir kanama alanı yokmuş 🙏 bebişimiz büyümüş kalp atımı gayet iyi dedi 🙏🏻
Gözün aydın canım maşallah 🧿😀😀🌸

Günaydın, bu sabah fetal dna testi için kan verdim, 10 iş günü ama az da olabilir dedi firma, test öncesi hiç stresim yoktu ama o kadar gün nasıl bekleyeceğim diye düşüyorum şimdi, inşallah iyi sonuçlar gelir🫣 bu testlerden yaptıranlar ne kadar sürede çıkıyor sonuçlar?
Günaydın ben yaptırdım. 7. Günde geldi sonucum. Hiç o durumu düşünmemeye çalış öyle öyle geçiyor 😃 bizim sonuç çok şükür iyi geldi. Bebişimiz de kız 👧🏼 💕🌸

Güzel haberlerini bekliyorum 🙏🏻🥰🌸
Aminn canım hayırlısıyla inşallah 😍 ben de çok meraktayım Meliss85 Meliss85 de 9+4 gibi gitmişti ultrason resmi aklımdan çıkmıyor maşallah kollar bacaklar artık belliydi 😍🧿🌸 acaba ben de öyle mi görcem gerçi biz geriden geliyoruz biraz ama olsun iyi olsun da inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Sevindim canım herşeyin yolunda olmasına çok şükür 😊😊🤲🏼🌸❤️ evet genetik testi yapıldıysa zaten gerek yok en iyisini transfer etmişlerdir 😊 benim genetik testi yapılmadı ama embriyolog demişti ki bana transfer öncesi, embriyo kaliteniz çok iyi çok güzel kitaba örnek embriyo resmi olarak basılabilir 😂 ben de bu lafına güveniyorum açıkçası tabi ki allah bilir ama o da anlıyor sonuçta onun elinden çıktı 😊 bana tutuncağını da %95 eminim diye söylemişti. Ondan testi yaptırmıcam ben de canım.. sen de kafana takma o zaman hiç lekelenmeleri canım, kırmızı olmadıkça demek ki hep normal 😊🌸
Evet normalmis tup bebek yapilirken zaten saglikli olani kaliteli olano sectikleri icin bebekte anormallik olma olasiligi cok dusuk oluyor gerek yok bencede ikili taramaya falan

X