2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
kizlar bulantim asiri derecede cok artti. az once ogurmekten karnima kramp girdi korktm. mecburen prilam ictim 1 tane. ben gayet iyidim ya bi anda 3 4 gundur neden artarki boyle? bulanti vardi ama dayanabiliyordum. artik ögürme safhasindayim ve 3 4 gundur asiri asiri artti 11+2 varmi boyle olan?
Ben hergün 2 tane prilam içmeden duramıyorum canım normal, ama senin artık hafifler heralde

Kızlar iyi akşamlar, kasık ve bel ağrısı çeken var mı ya, belim kopacak gibi oluyor kasıklarımda rahatsız edici ağrılar olup geçip başlıyor tekrar 😥

Kızlar benim gibi kayıp yaşayanlar alış veriş yada başka birşey için işte bu nedenle acele etmiyor, şimdi diyeceksiniz olacağı varsa son ayda da olur o da dogru ama rabbim kimseye yaşatmasın ama bizim bebişlerimizi tam sahiplenmemiz için en az birkaç aya daha ihtiyacımız var sanırım 😔
Evet katılıyorum, ama olacağı varsa son aylarda olura katılmıyorum. Çünkü 6. Aydan sonra kayıp çok nadir görülüyormuş. Fakat 6. Aya kadar özellikle ilk 3 ay düşük oranı yüksek. Bende 5-6 aya kadar bir şey almayacağım. Ama ekonomik açıdan düşünenlerde haklı bir yandan herşey zamlanıyor

Ben çok içmemeye çalıştım ama yanlış mı aliyorum ben acaba gece 2 tane almak daha mi yararlı

Yani benim ilk hamileliğimde böyleydi o zaman aile büyükleri kalabalık aile vardı bakacağım çocuk sorumluluk yoktu daha rahattım. Yani simdi eşim cok destek ama oğlum da bronşit onunla da ilgilenmek zorundayım şimdi bana daha zül geliyor.

Peki tükürük salgısı çoğalıyor mi sen de de. Midede farklı hisler oluyor mu.
Evet tükürük artıyor ama içmeyincede o var bende. Şuan mesela ilaç saatim geldi midem dalgalanmaya başladı. Birazdan 2 tane içip yatacağım bide beni uyutuyor ilaç, koku hassasiyeti bulantı oluyor yine ama kusmayı kesiyor

Bende acayip bulantı, tiksinme var ama çıkarmıyorum, iştah da yok denecek kadar az eşim böyle nasıl olacak diye endişelenmeye başladı (aslında iştahım var ama yiyemiyorum, hiçbir şey eski tadında değil kokuyor değişik birşey)
evet tiksinme durup dururken ögürme.gelmesi ve karnim kasiliyor surekli.ögürmemek icin zor tutuyorum yok ama engel olamiyorum bazi zaman. ben azaldi diye sevinirken kac haftadir 12. haftaya gircem tamamen bitcek derken birden ilk zamanlarima döndüm.

Ben hergün 2 tane prilam içmeden duramıyorum canım normal, ama senin artık hafifler heralde
ben en basindan beri 1 tane aliyodum prilami canim. ilac konusunda onyargiliydim kendimce 2 degilde 1 aliyorum diye rahatlatiyodum kendimi. boyle artis surerse 2 ye cikaririm ama bakalim sali gunu kontrolum var konusacagim doktorumla

ben en basindan beri 1 tane aliyodum prilami canim. ilac konusunda onyargiliydim kendimce 2 degilde 1 aliyorum diye rahatlatiyodum kendimi. boyle artis surerse 2 ye cikaririm ama bakalim sali gunu kontrolum var konusacagim doktorumla
Evet mantıklı benimde pazartesi kontrolüm var inşallah bebişler iyidir

Sağlıkla selametle kucağımiza alalım kuzuları da geçecek bunlar ama bize de baya geçirecek ..hep derlerdi her hamilelik farklı. Ama benim 2. Gebeliğim ayrı o da sıkıntılı olduğu için sanırım bu durumları hafif yaşadım ama bu ve 1. Birebir aynı. Şuan boğazım tahriş olmuş sanki yumru var ve yutkunamiyrum acıyor yanıyor

Kizlar 2 gundur kahvrengi seklinde cok cok az gelen akıntı pembemsi kirmizimsi bir hal aldi fitilden dolayi tam rengi anlasilmiyor pembe gibi kirmizi gibi ic camasirimda bir damladan az gorunce peceteye sildim oyle gordum korkmali miyim acile gitsem bakarlar mi ilcede olunca bilemiyorum

Kızlar sizi takipteyim ama yazacak gücüm yok bulsnti kusma beni bitirdi prilam da fayda etmedi pek . Boğazı.tahris oldu ya olucem sandım ne yapcam ben
8. Hafta malesef en yoğun geçiyor canım prilam zofer kullandım üstüne bir gece boyunca serumla beslediler yine hiçbirşey geçiremedi ama biraz dayan sonrasında bir tık daha hafifliyor

X