2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Mrb. Fetal dna hakkinda arastirma yapiyorum. Ilk gebeligimde 30 yasindaydim, klasik 3lu tarama yapilmisti. Simdi yastan dolayi bu testi duydum ve yaptirmak istiyorum. Hangi firmaya yaptirdiniz. Hepsine guvenebilir miyiz, sikayet var.comdaki sikayetler sonrasi kafam karisti. Ben izmirdeyim. Forumu okudukca da moralim bozuldu aslinda, 2-3 gundur anksiyetem pik yapti 😔
Kuzenim genoks’a yaptırdı. Ben monogen diye bir yere yaptırdım. Çok şükür iyi geldi sonuçlarımız. Biraz maliyetli ama yaş nedeniyle yaptıralım dedik eşimle. Bir problem yaşamadık. Hatta ücreti testten 6 gün sonra falan aldılar. Oldu ki kan yurtdışına giderken bebeğe birşey olursa falan para talep etmiyoruz dediler.

Kızlar benim bebeğimin kalbi durmuş dün öğrendik, bu sabah ameliyatla aldılar. Hepinize sağlıklı gebelik ve kolay doğum diliyorum
Ahhh çok üzüldüm ne denir bilmiyorum. Başınız sağolsun. Allah sabır versin. Tez zamanda tekrar nasip etsin sağlıkla inşallah 🙏 bazen kelimeler kıyafetsiz kalıyor. Dualarım seninle 💕

Masallah butun bunlari 10 haftada mi aldiniz hatta 4 haftayi da saymayalim, 6haftada, bravo 👏🏼👏🏼👏🏼 Valla ben eve gelince yemekten sonra wcye ve yataga zor gidiyorum 😂 ben de bu listeye gogus pedi ekleyeyim. Calisanlar icin olmazsa olmaz, evdekiler icin de disari cikarken ve misafir geldiginde lazim olur. Kiyafetiniz en olmadik zamanda sutten islanmasin diye.
Kalp atışını duyduktan sonra diyelim 😬 ben evden çalıştım bu süreçte onun rahatı işe gittiğim bir dönem olsaydı muhtemelen olmazdı 😅 bende listeme ekleyeyim teşekkür ederim 🍀

Kuzenim genoks’a yaptırdı. Ben monogen diye bir yere yaptırdım. Çok şükür iyi geldi sonuçlarımız. Biraz maliyetli ama yaş nedeniyle yaptıralım dedik eşimle. Bir problem yaşamadık. Hatta ücreti testten 6 gün sonra falan aldılar. Oldu ki kan yurtdışına giderken bebeğe birşey olursa falan para talep etmiyoruz dediler.
Sonuclarinizin iyi olmasina cok sevindim. Ben hep olumsuz seyler okudum, demoralize oldum acikcasi. Allah herkesin saglikla kucagina almasini nasip etsin 🍀

kizlar bulantim asiri derecede cok artti. az once ogurmekten karnima kramp girdi korktm. mecburen prilam ictim 1 tane. ben gayet iyidim ya bi anda 3 4 gundur neden artarki boyle? bulanti vardi ama dayanabiliyordum. artik ögürme safhasindayim ve 3 4 gundur asiri asiri artti 11+2 varmi boyle olan?

Kızlar benim gibi kayıp yaşayanlar alış veriş yada başka birşey için işte bu nedenle acele etmiyor, şimdi diyeceksiniz olacağı varsa son ayda da olur o da dogru ama rabbim kimseye yaşatmasın ama bizim bebişlerimizi tam sahiplenmemiz için en az birkaç aya daha ihtiyacımız var sanırım 😔

kizlar bulantim asiri derecede cok artti. az once ogurmekten karnima kramp girdi korktm. mecburen prilam ictim 1 tane. ben gayet iyidim ya bi anda 3 4 gundur neden artarki boyle? bulanti vardi ama dayanabiliyordum. artik ögürme safhasindayim ve 3 4 gundur asiri asiri artti 11+2 varmi boyle olan?
Bende acayip bulantı, tiksinme var ama çıkarmıyorum, iştah da yok denecek kadar az eşim böyle nasıl olacak diye endişelenmeye başladı (aslında iştahım var ama yiyemiyorum, hiçbir şey eski tadında değil kokuyor değişik birşey)

Kızlar benim gibi kayıp yaşayanlar alış veriş yada başka birşey için işte bu nedenle acele etmiyor, şimdi diyeceksiniz olacağı varsa son ayda da olur o da dogru ama rabbim kimseye yaşatmasın ama bizim bebişlerimizi tam sahiplenmemiz için en az birkaç aya daha ihtiyacımız var sanırım 😔
Çok haklısın bende 8 haftalık hamileyim çok şey almak istiyorum heves ediyorum ama riskli bi gebeliğim var diye cesaret edemiyorum, böyle burdaki bayanların o tatlı heyecanlarını görünce mutlu oluyorum ama inşallah kimsenin başına gelmez böyle bir şey Rabbim hepsinin bebislerini onlara bağışlasın inşallah

Çok haklısın bende 8 haftalık hamileyim çok şey almak istiyorum heves ediyorum ama riskli bi gebeliğim var diye cesaret edemiyorum, böyle burdaki bayanların o tatlı heyecanlarını görünce mutlu oluyorum ama inşallah kimsenin başına gelmez böyle bir şey Rabbim hepsinin bebislerini onlara bağışlasın inşallah

Allahım inşallah sağlıkla sıhhatle kolaylıkla mutlulukla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin 🍀 olsun sizin için doğru zaman ne zamansa zaten o zaman alacaksınız hiç önemi yok baktığınız zaman olmasa da olacak o kadar şey alıyoruz ki kaptırınca ne kadarda seçici olunsa da oluyor aradan kaçıyor. İnşallah sizde korkularınızdan arınıp bebeklerinizi iyice sahiplenerek, içinize sinerek hamileliğinizi en güzel şekilde yaşarsınız 😌

Allahım inşallah sağlıkla sıhhatle kolaylıkla mutlulukla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin 🍀 olsun sizin için doğru zaman ne zamansa zaten o zaman alacaksınız hiç önemi yok baktığınız zaman olmasa da olacak o kadar şey alıyoruz ki kaptırınca ne kadarda seçici olunsa da oluyor aradan kaçıyor. İnşallah sizde korkularınızdan arınıp bebeklerinizi iyice sahiplenerek, içinize sinerek hamileliğinizi en güzel şekilde yaşarsınız 😌
Yaaa sağol canım benim Allah razı olsun güzel duaların için Allah'ım sanada güzel doğumlar nasip etsin 🥰 kızımda bende de risk filan yoktu tabi herşeyi alıyordum o heycani biliyorum ama işte bu riskli gebelik olunca kaçıyor insan Allah korusun bise olursa görmeye dayanamam diye o yüzden okuyorum böyle yazdıklarında onların heyecanıni hissediyor insan mutlu oluyor, inşallah bütün hamileler bu sevinci tadar kucaklarına alırlar bebeklerini♥️🤲

X