2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Amin canım sağlıkla gelsinler gerisi teferruat, sadece sülalede ortalık erkek kaynıyor bi kız hasreti var😄 Allah tan gelene razıyız her zaman. Benim de beğendiğim bir isim, Çok tatlı bi hareket abiden:KK200:
Ayy tüm hamiş dualarım seninle o zaman 🤲❤️
Ne güzel bir haber sağlıkla gelsin minik prenses 💕bende kız hissediyorum ama çevremdeki herkes erkek diyor hayırlı sağlıklı evlat olsunlar gerisi mühim değilde merak ediyor işte insan benimde kızım 7 yaşında olacak birinci sınıfı savdık seneye kendi yağlarında kavrulur artık bizde kardeşlere bakarız:KK68:
Teşekkür ederiz 🥰 Biz de 1. Sınıf inşallah seneye daha rahat olur 🤲🤲🤲 Allah gönlüne göre versin sağlıkla 🙏❤️
Aaa ben 5 haftadır hiç su içemiyorum ondan olabilir

Yaaaaa maşallahhh🥹🥹🥹🥹 Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinnn🧿🧿🧿
Amin 🙏 çok teşekkür ederim ❤️ Sizin güzel haberlerinizi bekliyoruz artık 💗
Gözün aydın canım 😌 çok sevindim darısı bize ins.🙏🙏
İnşallah 🙏 hayırlısıyla, sağlıkla ❤️❤️🧿

Ooo maşallah hanimkiz 😅 hızlısın bakıyorum 😅 listemizin ilk premsesi geliyor mu yani 😅 ayyy darısı bize Allah'ım amin 🤲🥰 evet kız anası nasıl hissettin peki kendini, oğlundan değişik birşey oldu mu gebeliginde dikkatini çeken ?
Grubun ilk cinsiyet haberini vereyim. Bende 7 yaş bir erkek 11+3 lük bir KIZ var 💗🥰🤲🎉🎉🎉🎉

Gögüs agrin azaldigi icin mi gittin canim kontrole? Yoksa baska bisey mi icini huzursuz etti? Sevindim normal olmasina😊
Ya kuzum aslında bi an içime korku düştü göğüs hassasiyeti azalınca çünkü çok ağrıyor du öncesinde şimdi sadece yanlarda hafif ağrı var ondan gittim karından ultrason ile baktı kalp atışı normal dedi ritmik atıyor kese düzgün bebeğin ölçüsü güzel 1 cm 4 mm olmuş 🥰dedi bizim için şu an bu üç parametre önemli sende de bu üçü gayet iyi korkacak bişey yok dedi 😇 içim rahatladı valla 💕 Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲

Kızlar şimdi bişey soracağım size bu ultrason da vajinal oldu bebek rahimin sağında mi solunda mi ben anlamadım ya neye göre sağ sol diyoruz 😂 cinsiyet tahmini şeylerine bakacam da anlamadım sağ mi sol mu ,pzt günü nün ultrasonu bu

Eklentiler

• IMG_20230109_122518.jpg
    IMG_20230109_122518.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 86
Kızlar şimdi bişey soracağım size bu ultrason da vajinal oldu bebek rahimin sağında mi solunda mi ben anlamadım ya neye göre sağ sol diyoruz 😂 cinsiyet tahmini şeylerine bakacam da anlamadım sağ mi sol mu ,pzt günü nün ultrasonu bu
Canım şimdi şöyle😆 bebek plasentanın sağına tutunmuşsa kız oluyor karından, vajinalde tam tersi, ama problem şu ki plasenta neresi ben onu bulamıyorum😁 bilen anlayan varsa hemen ben de atayım görüntüyü😻

Bende alırım bi cinsiyet tahmininizi kızlarrrr 🥰🥰 neresi kafası neresi poposu ben hiçbirşey anlamadım yaaaa 🤣

Eklentiler

• 899119A9-D5DE-4D6D-8A19-EECF6A3511E7.jpeg
    899119A9-D5DE-4D6D-8A19-EECF6A3511E7.jpeg
    94,3 KB · Görüntüleme: 76
Merhaba, şuan solda görünüyor plasenta (kese dışındaki parlak beyaz kısım). Ramziye göre kız sanırım ama çok da emin değilim gibiii

Yaa masallah özel hastahaneye mi gittiniz
Gen tarama testi ile öğrendik ☺️ Teşekkür ederiz 🙏
Ooo maşallah hanimkiz 😅 hızlısın bakıyorum 😅 listemizin ilk premsesi geliyor mu yani 😅 ayyy darısı bize Allah'ım amin 🤲🥰 evet kız anası nasıl hissettin peki kendini, oğlundan değişik birşey oldu mu gebeliginde dikkatini çeken ?
Amin 🙏 darısı başına inşallah ❤️❤️ Şöyle çok bulantı kusma halsizlik ve gerçekten yüzüm berbat sivilcelerle. Oğlumda kaymak gibiydim. 😃
Tebrik ederim🧿💕 nasıl öğrendiniz ultrasonda mı yoksa gen testi vs ile mi?
Evet gen testi ile öğrendik yoksa erken daha. Kromozomlara da bakıldığı için kesin sonucu söyledi doktorumuz.

X