2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar bu haftaya kadar iğneye başlamamıştık, sadece coraspin kullanıyordum
bu hafta iğneye başladık, önce hafif kahverengi lekelerim vardı
Şimdi de peçete ile silince bayağı kırmızıya dönük kan geldi

Doktorunuza haber verdiniz mi? Kan sulandırıcı yapiyor diye biliyorum,ama kirmizi olması cok mu geldi?

Kızlar merhaba bana yardımcı olur musunuz bebiş istiyorum ve ovülasyon takibi yapıyorum bi yorumlayabilir misinz rica etsem en alttaki ise bugün e ait

bende diofol kullaniyorum neden degistirmeyi dusunuyorsunuz peki yeterli degilmiymis ilk 3 ay icin

Canim o sari akinti bende de var. suyu.bol ictigim gun gelmiyor. az icitigim zaman geliyor. ama yanma kasinti felan yok bende. sari akinti normal bence onun icin niye ilac verdiki doktor ben kac yere sordm yanma kaşinti sizlama yoksa acik sari akinti normal dendi

Doktorunuza haber verdiniz mi? Kan sulandırıcı yapiyor diye biliyorum,ama kirmizi olması cok mu geldi?
Özel takipli oldugum bir doktor yok
Lavabo da akıntım ile karışık geldi, ama pembe değil de kırmızımsı idi
bende normaldir düşünüyorum ama korktum açıkçası yarın bir kontrole giderim

doktorunla iletisime gecmelisin canim kirmizi geliyorsa. ozel takipli yok demissn sonradan gordm. gece cok artarsa bence acile görün Allah korusun artmaz insallah

İnşallah ama öyle hemen olmuyor. Sigara ciddi bir bağımlılık. Sen bundan dolayı kendine yüklenme yeter elinden geldiğince azaltmaya çalış azaltınca eskisi kadar canın çekmiyor bazen de çekiyor ama eskisi kadar yoğun olmuyor. Elbet azalıcak senin de sıkma canını. Ne zaman öğrendin oda önemli. Ben 8+1 de kalp atışını duydum bebeği gördüm yemin ederim keyif asla almıyorum sırf alışkanlıktan yakıyorum yarım içebiliyorum. Umarım sigara problemi olan herkes sağlıkla kolaylıkla bırakır

Bende de var sarı akıntı suyu az içince oluyor çok içersem düzeliyor ama bencede onun için ilaç kullanmasan mi yine sen bilirsin tabi

Kızlar bende de afedersiniz sarı akıntı var hafif bı enfejsiyin çıkmıştı bol su iç dedi Dr um. Midem bulanıyor aşırı derece. Prilami söylesem yazar mı Dr. Dr s gittiğimde bu denli değildi mide bulantılarım

Teşekkür ederim canım bilgilendirdiğin için, benim gibi ileri yaş gebeliginde detaylı ultrason daha da önemli sanırım.

Benim idrarda kan ve bakteri çıktı yani enfeksiyon vardı ama doktor ilaç yazmadı. Bol bol su iç dedi. Zaten hep çıkıyor bende. Bence mümkün olduğun a ikaçtan kaçınmak gerek

Ay ben sirkeli suyla yıkıyorum her duşta baya iyi geldi bana ama Bir de bol su için çok tuvalete çıkınca insan rahatlıyor ben başından beri uğraşıyorum doktorum ilk 3 ay bişey yapmicaz sonra fitil vericem dedi sirkeyle geçirdim

360 Euro ödedik. Hayırlısı öncelikle sağlık haberi sonrasında kız derlerse tadından yenmez

Yazar söylerseniz. Ben son 2 haftadır prilam ile yaşıyorum. Yoksa sabah çocuğu okula kaldırıyorum öğüre öğüre hazırlıyordum. Ellerim ayaklarım titriyordu. Şimdi biraz daha iyiyim.

Bişe sorucam bu hamilelik takvimi bir hafta ilerde mi gösteriyor anlamadım. Benim uygulamada mesela 9+5 görünüyorsa, bu takvim 10 gösteriyordu. Şimdi 10a girdim 11 gösteriyor ama tahmini doğum tarihi aynı. Bir de takvim uygulamaya göre daha ilerde bebek ağırlığı ve boyu gösteriyor. Sizde de öyle mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…