2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yaaa ben de en az bir 4-5 ay gerek diye düşünüyordum. Zaten okuduğum kadarıyla şuan kolları bacakları harekete başladı bile ama hissetmemiz kişiden kişiye değişcek işte galiba Valla popom sanki incinmiş gibi bi ağrı ama bana da normal geldi büyüyen rahimden kesin. Cinsiyeti ne zaman öğrendiniz peki?

Benim de erkek bebekti ama.18 haftada ben hissettim. Farkediliyor zaten. İnsan anlıyor hepimizin sağlıkla ogunlere gelmesinin diliyorum

İnanki kabızlığımda çok zaten yemiyorum birşey doğru dürüst öğlen iş yerinde ne yersem eve gelince akşm 7 gibi atıştırıyorum sadece ekmek hiç yemiyorum bile sanki 100 kg gidicem doğuma
İnanki kabızlığımda çok zaten yemiyorum birşey doğru dürüst öğlen iş yerinde ne yersem eve gelince akşm 7 gibi atıştırıyorum sadece ekmek hiç yemiyorum bile sanki 100 kg gidicem doğuma hiç su içmezdim suyu içmeye başlayınca sanki o şişkinlik yaptı bende . Sigarayı bende direk kestim ama onun beni etkilediğini hiç düşünmüyorum

Kızlar hayırlı geceler, kimyasal veya dış gebelik yaşayanlar veya bilgisi olanlar. Pazardan beri sütlü kahve akıntı vardı yazmıştım yine sizlere, dün sabah peçeteye önce turuncu kan gelmişti sonrada bir iki sefer akıntının içinde silince kan gördüm az az. Bunların hepsi dün öğleden önce oluyor. Ama ondan başka olmadı bugün hatta akıntım tekrar sarıya dönmüş, sümüksü şeklinde. Olumsuz bir şey olsaydı bunun devam etmesi gerekmiyor mu, yoksa böyle ara ara olup sonra mı bir şeyler oluyor?
Sata göre dün 6+0idim doktor kese göremedi. Kan değerim de 453 çıkmıştı. Yarın bir daha vereceğim. Bulantılarım ara ara devam ediyor. Kabızlık çok olmamakla birlikte var, başlarda yaşadığım şişlik hissi yok ama acıkmıyorumda.
Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin
pozitifbiri Papatyamaviss @Deepblues fnd_50 imagination forever savascii sevayd Safransari Bir hayale yolculuk Mervenur277

Canım benim kimyasalda biliyorsun 9 gün geciktim hep sonra kahve rengi akıntı ertesi gün regliye dönüp düştü ve 4 gün kanamayla bitti dış gebelik oldugunu sanmıyorum şiddetli agrı ve kanama oluyor demişti doktor baya agrılıymış ama gebelik boyunca senin gibi farli lekelenmeler gören çok yani kimyasal olsa çoktan düşmüştü dış gebelik olsa doktor bakarken yumurtalıkta görürdü inşallah sağlıkla ilerler canım keseyi 7 haftada görende var bu doktorun kullandığı ultrason kalitesine göre değişir inşallah bebişin sağlıkla büyür canım

Kuzum dıs gebelıkte kanama oluyor leke gıbı mesela peceteye sılınce kanda gelıyor çamasırına gelmesede.bugun sana yazmıstım progestrona bakıyorlar düşük çıkarsa 1-2 gıbı, ihtimal güçlenıyor.ama korkma sakın bılınclı ılerleyınce hıcbır sorun olmuyor.belkı bır sorun yoktur sen sadece tedbırı elden bırakma canım tasumuz

Bence geç döllenme olmuş sizin yarın tekrar bir kan verin bakalım nasıl artıyor kanamalar çok kırmızı olmadığı sürece korkmayın dedi doktor birde gerçekten ilk haftalar çok değişik dün gittiğim doktor karından 5 haftalık gördü boş kese dedi aşagidan bakmasıni istedim 5+6 dedi bebeği gördü kalp atışını duydu bugün devlete gittim 5+3 dedi ama bebek yok daha çok küçük dedi ben bebeği görüp kalp atışını duydum deyince çok şaşırdı her cihaz her doktor çok farklı yorumluyor ben şuan 6+2 yim mesela tüp bebek birde o yüzden detaylı biliyoruz

Ilk hamılelegımde lekem benım hep oldu kımuasalda zaten adet gıbı oldu bıttı kuzum

Canım benim de bildiğim kimyasal olsa çoktan belli olurdu şimdiye ama kan değerin normal mi bilmiyorum bu zaman için
Lekelenmeler ara kanamalar arada bir olur bazılarında diye biliyorum
Allah ın izniyle sağlıkla devam edecek inşallah gebeliğin dualarım gönlüm seninle

Nazar edeceksin kendine herkesin midesi bulanması olmaz her bünye farklıdır
Evet canim haklisin nebillim genelde hamilelerin midesi bulaniyor ya ondan biraz endise duydum belirti olmayinca sanki bir problem varmis gibi geliyor allah korusun tabiki mide bulantisi olsun istemem yeterki bebislerimiz saglikli olsun

İlahi Hiç öyle deme canım Allah sağlıklı ve hayırlısı ise nasibinden düşürmez zaten hiç endişelenme olacağına varır, gönlündekine varsın inşallah haber ver yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…