2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bebeği gördük kalp atışını da duyduk kese büyümezse bebeği dışarı atabilir gibi birşey dedi Allah yardımcınız olsun inşallah sizde görür duyarsınız
İyi ki demişsin vajinal bakalım diye, yoksa daha tedirgin olacaktın, benim sadece karından bakıldı, inşallah hayırlısı olsun sabır etmek zor geliyor biraz bekleyip gidicem ben de

Kliniği aradım oda üzülme dedi rahatlatmak için söylemiyorum bu haftalar böyle sen ilaçlarını bizim dediğimiz gibi kullan haftaya bakalım ne olacak dedi inşallah iyi olurda bebeğim tutunur
Canım tutunmuş ki zaten daha nasıl göstersin bebiş kendini sen hiiç üzme tatlı canını bebeğin orda bundan sonrasında da sağlıkla ilerler inşallah canım

Maalesef çok kötü bir duygu o hissiyat bir lafta insan alt üst oluyor , dediğim gibi gonlunu ferah tut bol bol dua ınsallah cok guzel olucak bebıslerımızı saglıkla kucagımıza alınca herseyı unutacagız ınsallah

Cok tesekkur ederim. Ozaman bende hic 1 tane atip denemeyeyim direk aksam 2 tane atip baslayayim. Sizde sabah ve ogleni de ekledigine gore o kadar zararli bir ilac degildir. Tesekkur ederim yanitiniz icin

merhaba kizlar, bulantilariniz ne durumda ne zaman basladi? ben 6+3 deyim ve bir haftadir kokulara hassasiyetim var, hafifte gidalardan tiksinme var.
Dün gece kusmaktan acillik olmus olmam disinda bi sıkıntım yok (9+6) bulantisi olmayanlar hic neden yok diye düsünmesin mutfagin önünden geciyorum kusuyorum ve en kötüsü eşim yanima yaklassa kusuyorum 5 tane prilam ictim dün bi faydasi olmadi ve bu sürecin doguma kadar devam etcegini düsünüyorum maalesef

İyi ki demişsin vajinal bakalım diye, yoksa daha tedirgin olacaktın, benim sadece karından bakıldı, inşallah hayırlısı olsun sabır etmek zor geliyor biraz bekleyip gidicem ben de
Hala hamile olduğuma inanmıyorum çok korktum iyiki demişim kocamın ağzı dili bağlanıyor anlamlandiramiyor o an çıkınca tekrar ona anlatıyorum oda üzüldü garibim haftaya duyar inşallah bebegini

Hala hamile olduğuma inanmıyorum çok korktum iyiki demişim kocamın ağzı dili bağlanıyor anlamlandiramiyor o an çıkınca tekrar ona anlatıyorum oda üzüldü garibim haftaya duyar inşallah bebegini
Canım senin durumunda bence üzülecek hiçbir şey yok herşey yolunda.. sadece doktorun saçmalamış o kadar yanlış konuşmuş ki.. internetten araştırmanı tavsiye ederim canım kesenin şuanda 20 mm olması imkansız. Bence eşine de söyle hiç üzülmesin

Prilamin bi zarari yok zarari olcak biseyi doktorlar vermez zaten arkadasim 9 10 tane iciyordu gunde bende dün 5 tane ictim bulantimi kestimi kesmedi o ayri bisey ama ayni anda iki tane icilmesi gerekiyor zaten etki etmesi icin bitane biseye yaramiyor

Kıyamam size Allah’ın izniyle herşey yoluna girer bir haftaya inş. Bizim 2. Bebek olucak ben ilkinden tecrübeli olduğum için bunda rahat olucam diye düşünüyordum ama dün dr kese var bebek yok diyince ben de panik oldum açıkçası

Cuma günü gideceğim benim transferin
6.günü 41.69
8.gunü 127
18.günü 5353 tü iyi artmış dediler yerinde iyi güzel yere tutunmuş bilmiyorum keşke hiç soylemeseydi bunları haftaya gitseydin tekrar

Oğlum da. 9 aya kadar kustum. Beslenme sınırın altında yaşıyordum. Sürekli hastanede vitamin serumlar la beslendim. ikinci hamileliğim de (kürtajla sonlandı ) onda da yaşadım. Sanırım bunnda da yaşayacağım her sabah bulantı oluyor ogurtu kusma inşallah ilki gibi olmaz. Ama olsa da yapacak bir şey yok sağlıkla gelsin yeterli

Cuma günü gideceğim benim transferin
6.günü 41.69
8.gunü 127
18.günü 5353 tü iyi artmış dediler yerinde iyi güzel yere tutunmuş bilmiyorum keşke hiç soylemeseydi bunları haftaya gitseydin tekrar
artışın çok güzel canım. o iyi bir gösterge bence bebişin iyi ve yerinde haftaya gittiğinde boşuna üzmüşüm kendimi dememek için düşünmemeye bak

Ulturason resmini atsam anlar mısınız acaba

Ben de yaşıyorum canım suyu bol içince olmuyor . Doktorlar da enfeksiyon yüksek değilse ilk bir iki gün bol su oneriyorlar. Ama gerçekten bol su yani. Geçmezse ilaç veriyorlar verilen ilaçlar da gebelerin kullandığı antibiyotikler zaten . İhmal etmedikçe sıkıntı yok.

Sağlıkla alalım inşallah ilk yada 4 fark etmez demekki evlat olunca insan çok korkuyormuş hamd olsun bu günleri gördük inşallah güzelce büyürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…