2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kliniği aradım oda üzülme dedi rahatlatmak için söylemiyorum bu haftalar böyle sen ilaçlarını bizim dediğimiz gibi kullan haftaya bakalım ne olacak dedi inşallah iyi olurda bebeğim tutunur

Bol bol dua et ve dınlen , inşallah bebişlerine birşey olmayacak, ikiz tek sağlıklı sıhhatli hayırlı kucağımıza alalım hepimiz inşallah özel ile devlet cihazları bir olmuyor bence

Ben de gece yatmadan 2 adet kullanıyodum işe yaramadı doktoruma yazdım. Sabah 1 öğlen 1 akşam 2 kullan dedi. Ama öğlen içmeyi unutuyorum çok şükür çok daha iyiyim mide bulantım yok denecek kadar az şuan

Özele gittim bende ilk muayene iyi geçsin dedim yok çok farklı çelişkili konuştu artık başka bir doktora gideceğim eşime de kalp atışını dinletmek istemiştim onu bile yapamadım çatala yatana kadar beynimde bebek yok kese boş lafları yankılandı

Devlet hastanelerinden mutlu çıkan var mı acaba.. sıkma canını yakın zamanda tekrar görün ben de görünecem..kese mm sormana gerek yok yazması lazım kağıtta gs diye bi terim yok mu canım benimkinde yazıyor

Aynı durumdayız 7 haftalık hamileyim ama 5 haftalık çıktı 11 mm kese var bebeği göremedi, bekleyip başka dr a gideceğiz 1 hafta sonra belli olur durum

Baktım da göremedim canım bak böyle usg

Eklentiler

• IMG_20230105_112617.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 63
Kliniği aradım oda üzülme dedi rahatlatmak için söylemiyorum bu haftalar böyle sen ilaçlarını bizim dediğimiz gibi kullan haftaya bakalım ne olacak dedi inşallah iyi olurda bebeğim tutunur
Bebeğin tutunmus zaten,kalbi pıt pıt atiyor,sen dr dediğini düşünüp onu üzme canım bak görürsün hersey yolunda

Ayrıca ben 5+4 te gittiğimde kese 8.4 mm imiş. Saçmalamış yani o doktor.
Progestanı ağızdan almak daha etkili ama yan etkileri can sıkıyor hastalar tercih etmiyor dedi bende bebeğim iyi olacaksa içeyim dedim yok alttan al bakalım dedi kliniğe söyledim bunu duyunca direk değiştir bence doktorunu bu şekilde kesin konuşamaz progestan fitil olarak çok daha iyi ve çabuk etki eder eder dedi

Kızlar hamile olduğumu öğrendim öğreneli sol gözüm seğiriyor sürekli ve ayaklarım donuyor, ayak üşümesi anlaşılır bir durum kansızlık vardı ama göz seğirmesi ne alaka acaba ,aynaya bakıyorum göz kapağım titriyor sağa sola sinirlerim bozuldu

Aynı durumdayız 7 haftalık hamileyim ama 5 haftalık çıktı 11 mm kese var bebeği göremedi, bekleyip başka dr a gideceğiz 1 hafta sonra belli olur durum
Bebeği gördük kalp atışını da duyduk kese büyümezse bebeği dışarı atabilir gibi birşey dedi Allah yardımcınız olsun inşallah sizde görür duyarsınız

Canim.ben de de ayak usumesi var ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…