2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
pozitifbiri pozitifbiri bugün ben de hastaneye sordum ikili test için 170 dediler sana dedikleri gibi. hakikaten sandığımdan uygun oldu. Muayene de sgk 300 den 390 olmuş insaflı bir zam gelmiş.

Sonra önder beye ne zaman geleyim diye sordum çünkü Bana son muayenede 1 ay sonra gel demişti 10+5 oluyor erken oluyor ikili test için. 12. Hafta ortası uygun dedi . Ben ocak sonuna kaldım hayırlısıyla.

Atabilirsin canım kaç haftalık olduğunu da yaz bi bakayım
IMG_20230105_151555.jpg
son adet tarihimin ilk günü 23 Kasım transfer tarihi 12 Aralık 5.gün embriyosu şuan 6+1 im

Eki Görüntüle 3187094 son adet tarihimin ilk günü 23 Kasım transfer tarihi 12 Aralık 5.gün embriyosu şuan 6+1 im
Tamam canım bence şahane herşey, bebek oluşmuş kese boyutun da gayet normal haftana göre.. şimdi günde 1 mm büyücek kesen, öyle okumuştum. Yani harika 🙈🧿🤩 hani bebeği görememiş olsan o zaman yine anlarım, ki ona bile erken olmasına rağmen sen görmüş kalbini de duymuşsun 🤗🧿 bence herşey yolunda görünüyor canım

T TASUU canım ilk kesem 4+5 te görünmesine rağmen 7+0 da görünmedi aynı doktor aynı cihazla . Meğerse idrara sıkışık olmak gerekiyormuş. Belki sen de sıkışık değilsin diye görmedi. Su içip içip 1 saat sonra doktorun yanına tekrar girince ayna gibi görülmüştü canım. İnşallah değerlerin iyi çıkar 🙏🙏

Tamam canım bence şahane herşey, bebek oluşmuş kese boyutun da gayet normal haftana göre.. şimdi günde 1 mm büyücek kesen, öyle okumuştum. Yani harika 🙈🧿🤩 hani bebeği görememiş olsan o zaman yine anlarım, ki ona bile erken olmasına rağmen sen görmüş kalbini de duymuşsun 🤗🧿 bence herşey yolunda görünüyor canım
İnşallah çok sağolun içim rahatladı böyle yazınca bende ultrason fotoğrafını çok sevdim çok güzel görünüyor bencede doktor işte ah o doktor haftaya değiştireceğim hemen

pozitifbiri pozitifbiri bugün ben de hastaneye sordum ikili test için 170 dediler sana dedikleri gibi. hakikaten sandığımdan uygun oldu. Muayene de sgk 300 den 390 olmuş insaflı bir zam gelmiş.

Sonra önder beye ne zaman geleyim diye sordum çünkü Bana son muayenede 1 ay sonra gel demişti 10+5 oluyor erken oluyor ikili test için. 12. Hafta ortası uygun dedi . Ben ocak sonuna kaldım hayırlısıyla.
Yaaa bu süper ötesi bir haber çok sevindim... Kazanan hastane olur canım valla... doğrusu bu. Ben de 21 i gibi gideceğim iki hafta sonra yani 11+4 oluyorum ama genelde bikaç gün önde çıkıyor. Yani 12 dolmuş gibi olacak gittiğimde inşallah Allah nasip ederse...

Pembe olmuştu canım bu sefer ki kırmızı gibiydi korktum tüp Bebek doktorum da kontrole gitmemi istedi gittim normal dediler ama bir hafta geriden geliyor moralim bozuldu 😕iki kese göründü ama biri cook ufak o sonlanır büyük ihtimalle dedi
canin benimde senin gibiydi kanamam olmustu hatta parca gibi birseyde gelmisti daha sonradan birinin tuttugunu söyledi doktor sonrasinda kahverengi lekelenmem oldu ara ara

T TASUU canım ilk kesem 4+5 te görünmesine rağmen 7+0 da görünmedi aynı doktor aynı cihazla . Meğerse idrara sıkışık olmak gerekiyormuş. Belki sen de sıkışık değilsin diye görmedi. Su içip içip 1 saat sonra doktorun yanına tekrar girince ayna gibi görülmüştü canım. İnşallah değerlerin iyi çıkar 🙏🙏
Sıkışıktım idrara ama doktorum hiç olumsuz konuşmadı, kimyasal diş gebelik hiç demedi. Geç döllenme olabilir. Biz 6 beklerken onlar 4 olabilir. Alttan bakmayıda teklif etmedi. 🤔Kana bir bakalım dedi 16.30 gibi çıkacak. Güzel dualarınız için çok sağolun canım kızlar 😰, hayırlısı, sağlıklısı olsun 🤲 pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss @Deepblues fnd_50 fnd_50 ElizabethHarmon ElizabethHarmon ekimm24 ekimm24 @

Yaaa bu süper ötesi bir haber çok sevindim... Kazanan hastane olur canım valla... doğrusu bu. Ben de 21 i gibi gideceğim iki hafta sonra yani 11+4 oluyorum ama genelde bikaç gün önde çıkıyor. Yani 12 dolmuş gibi olacak gittiğimde inşallah Allah nasip ederse...
Bende 11lerin sonuna denk getircem işte 25i filan iyi olur bana da. Dediğin balcalidaki doktorları da araştırıyorum selim hocaya şimdiden 20. Hafta detaylı ultrason için randevu almak gerekiyormuş. 2 2.5 ay sonrasına anca randevu bulunuyor ücretli olmasına rağmen. Zaten bizim guzelyali da ya selim hocaya yada birkaç hoca daha varmış kliniği olan ona yönlendiricekmis detaylı zamanı gelince. Senin de aklında olsun belki randevu alırsın 20. Hafta civania

Kizlar bisi sorcam. Mide bulantisinda leblebi falan yiyordum bi sekilde orta hale geliyordum ama artik o raddeyi gecti. Cikartmiyorum ama hep cikartma hissindeyim. Az egilsem falan gider 😔 tum keyfim kacik. Doktoruma yazdim prilam dr dedi. Aksamlari 2 adet atabilirsin dedi. Cok ilac kullanmak istemiyorum ne yapayim ama dedim. Esimde 16 haftalik hamile ve oda kullaniyor sikintisiz bir ilac rahat olun dedi. 2 adet kullanmak derken once 1 tane atsam azaltmazsa 2. Yi atsam ? Bu sekilde 2 adet kullanan var mi ?
Aynı ilacı ben de kullanıyorum canım mide bulantısından su bile içemez olmuştum çünkü. Bana da gece yatmadan 2 tane al dedi ama ben önce 1 deniyeyim dedim bana iyi geldi gündüz rahat birşeyler yiyebiliyorum en azından ama akşam saat 7 oldumu başlıyor öğürmeler yatana kadar devam ediyor😕

Bizimki Cansun hocayla kanka , muhtelemen ona yönlendirir :) Cansun ( Acıbademde), Levent Toksöz benim eski doktorum(ilk), bir de Önder Bey kankalar :KK70: Ama Cansun da çok iyi. Perinatolog. Bakalım kime yönlendirecek, sorarım gittiğimde unutmazsam... Sorunlu bir şey gördüğünde Levent Hoca da direkt Cansuna gönderirdi.
Bende 11lerin sonuna denk getircem işte 25i filan iyi olur bana da. Dediğin balcalidaki doktorları da araştırıyorum selim hocaya şimdiden 20. Hafta detaylı ultrason için randevu almak gerekiyormuş. 2 2.5 ay sonrasına anca randevu bulunuyor ücretli olmasına rağmen. Zaten bizim guzelyali da ya selim hocaya yada birkaç hoca daha varmış kliniği olan ona yönlendiricekmis detaylı zamanı gelince. Senin de aklında olsun belki randevu alırsın 20. Hafta civania

Selim in muayenehane ücretini de öğrenmek gerek...

Sıkışıktım idrara ama doktorum hiç olumsuz konuşmadı, kimyasal diş gebelik hiç demedi. Geç döllenme olabilir. Biz 6 beklerken onlar 4 olabilir. Alttan bakmayıda teklif etmedi. 🤔Kana bir bakalım dedi 16.30 gibi çıkacak. Güzel dualarınız için çok sağolun canım kızlar 😰, hayırlısı, sağlıklısı olsun 🤲 pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss @Deepblues fnd_50 fnd_50 ElizabethHarmon ElizabethHarmon ekimm24 ekimm24 @
Güzel haberlerle gel canım inşallah zaten bat günü silikti testin, dediği gibi geç döllenmedir belki :dua:

X