2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende de kanama alanı vardı, bazen vajinadan bazen rahim kendi içine emerek tahliye eder demişlerdi, sonraki kontrollerim de kendiliğinden geçti inşallah seninki de sorunsuz geçer
Ay inşallah canım

Korkmayın kızlar , bu 3. gebeliğim bulantı nedir bilmedim desem yeridir :) Sakin geçiririm genelde ben , neredeyse hiç belirtisiz :)
Ayyy valla maşallah

Anne yaşı:38
Kaçıncı Bebek:1
Son Adet Tarihi:14.11.2022
Kese Görünme:4+6
Teşekkür ederim :)
Bende istanbuldayım ne taraftasın. Sat tarihimiz de aynı

Hem progesteron hormonu, hem kan sulandirici....siz hangi kan sulandirici iğne kullanıyorsunuz?
Oksapar verdi, bir önceki gebeliğimde hem oksapar hem coraspin kullanıyordum şimdi sadece oksapar verince bir endişe ettim birşey eksik olmasın Allah korusun diye
Birde mesela coraspin ile iğne yi mesela akşam birkaç saat ara ile alıp uygulayabilir miyiz, sormayı unutmuşum (doktorum kalp atışı oluşuncaya kadar birde küçük kanama alanım vardı o nedenle başlamamıştı bu zamana kadar hematoloji başlanması gerekir diye görüş bildirince artık bugün yazmak zorunda kaldı)

Kızlar benim aşırı bir bulantım yok arada mide yanması ama bazen öğürme hissi geliyor özellikle akşam yemeği ve öğlen yemeği beni zorluyor yoğurttan ve ayrandan nefret ettim nasıl geçer bunlar

Ben prolutex gunduz 2de vuruyorum,oksapar 5te ve 7bucukta coraspirin içiyorum Oksapar eğer doğuma kadar kullanırsan rapor çıkart,devlet karşılıyor,ben en bastan para ile aliyordum,sonra rapor çıkarttım gecen gun 10kutu yazdırdım bir kuruş ödemeden

Geçen yıl bir düşük yaşamıştım o zamanki raporum 2024 yılına kadar geçerli imiş, bende bugün kutusunu 3tl ye aldım
Anladım canım sıralamanı bende benzer düzen araya en az 2-3 saat koyarak uygularım artık

Folikasitleri sigorta karşılamıyor diye biliyorum, benimkini karşılamadı. Dr yazdı reçeteye ama biz ücretini ödedik eczanede

Herkese merhaba bizde bugün kesemizi görmeye gittik benim kahverengi lekelerim olmuştu çok şükür sağlıklı bir kese varmış haftaya inşallah bebeği ve kalp atışını duyarız bu arada 3.anneliğim olacak bugüne kadar duygularım çok karmaşıktı fakat bugün muaneye giderken muane sırasında çok heyecanlandım rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Alarm kur her gun ayni saatte unutmazsinfolik asit bebek icin cok onemli
Unutmam kolay kolay canım hastaneydi derken işten geri kaldık apartopar cikinca kaldı aksam başladım içmeye artik aksamdan aksama içerim sabahı beklesem deolurdu her sabah icerdimde zaman kaybetmiyim dedim içtim artık sizler hangi zaman içiyorsunuz

Portakal aşeren arkadaşlarım merak ediyorum sizi kız bebekler mi geliyor acaba ben kızımda 3-4 portakal ağacı kadar portakal suyu içmişimdir kova kova portakal alıyoduk eve 2 günde bir ye ekşiyi doğur ayşeyi olmuştu tam şimdi de içiyorum ama vitamin olsun diye canım çektiğinden değil ben bi ara humusa dadandım sürekli humus yiyordum, bir de acı hoşuma gidiyor onun dışında sürekli canımın çektiği bişey yok

Vallah benim ilac cok oldu için siraya dizdim 12.30te iciyorum,vitaminlerle birlikte

İyi yapmışsın canım benim içtiğim çok fazla ilaç var fitil ayrı haplar ayrı iğne ayrı.. hepsini farklı zamanlara böldüm folik asiti öğlen vakti alıyprum tek başına başka ilaçla karıştırmadan

Kolay gelsin migde bulantısı o bu derken ilaçlar icin bile insanda bir can güç olmasi lazım heleki ignede bitiyordum ben canımda çok tatlıdır ağlardım resmen iğne sonrası vücuduma baktıkça

Kolay gelsin migde bulantısı o bu derken ilaçlar icin bile insanda bir can güç olmasi lazım heleki ignede bitiyordum ben canımda çok tatlıdır ağlardım resmen iğne sonrası vücuduma baktıkça
ben çok soğuk kanlıyım canım acır bazen ama gıkım çıkmaz yapar geçerim alıştım artık tüp bebek tedavilerindeki iğnelerden de allahtan bulantı yaşamıyorum hiç o konuda rahatım öok şükür ama böyle olunca da yedikçe yiyorum valla durmuyo midem şimdiden 3 kg aldım ben her gün daha fazla çıkıyorum çünkü yiyorum sürekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…