2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Maşallah annesi yaa büyümüş bu üzümcükk kollar bacaklar oluşmuş çok şirin güzel büyümüş beslenmene dikkat ediyor musun cok canım? Özellikle tükettiğin şeyler var mı? Sğalıkla ilerlesin inşallah canım bir sonraki kontrol ne zamanmış? İkili test yaptırıcak mısın?

Yaaa masallahh ne kadar büyümüş her bir seyi var asiri duygulandim cok guzelll bizim bebeklerimi de böyle mi olacak yani sonraki muayenede Allahim ne büyüksün rabbim saglik versin kuzuna da sana da

Sagol teyzesi beslemem normal canim kahvaltı yumurta peynir tereyag ya da avokado,bal,zeytin gel ki cok yiemiyorum hepsinden birer tane,özelikle tükettim bisey da yok denedim günde porsiyonluk kuruyemiş yemeye,ceviz findik fistik faydali diye,ama gitmiyor,bol meyve yiyorum onun yerine mandalina,armut ve hergun yarim ayva o da hastalardan korunmak icin,bir yerde okumustum ki cok iyi geliyorkefir hosuma gidiyor,balli süt,et tavuk yerinde sebze yemekler ya da salata daha cok hosuma gidiyor(sanirim etten biraz tiskindim)

Yaaa masallahh ne kadar büyümüş her bir seyi var asiri duygulandim cok guzelll bizim bebeklerimi de böyle mi olacak yani sonraki muayenede Allahim ne büyüksün rabbim saglik versin kuzuna da sana da
Âmin canim hepimize inşallaholur tabiki,2hafta onceki ile bugun ki ile inanilmaz cok fark varbol bol dua edelim ve stresiz devam edelim canım,ben bugün kendime söz verdim kendi kafamda kurup bebeğimi üzmicegim bir daha

kizlar idrar yolu enfeksiyon suphesiyle devlet hastanesi dahiliyeye randevu aldm sabah icin. sonuclari kendi kadin dogumcu drumla paylascam. dahiliyeden baska bolume erken randevu bulamadm

Hayırlı olsun cnm ahmet hoca gittin nasıldı
Canım bu kontrol randevusu oldugu ıcın doktoru degıstıremedm ogun alındıgından birdahakıne inşallahh Ahmet hocaya gideceğim
Çok sevindim sağlıkla gelsinnn
Allah razı olsun canım çok tesekkur ederım
Kızlar hıc bulantı-kusma yaşamayan var mı bu zamana kadar
Canım bende kusma bulantı yasamadım sadece mide yanması yasıyorum ara ara bide en benı mahfeden gaz sancısı benı yataga dusuruyoe o derece bugun doktora da söyledim kefir iç kayısı ye dedı
gozunaydin canim. cok sevindim.
Allah razı olsun cok sağolunn

Şükürler olsun bugün hem bebeği hemde kalp atışını duydum normalde 10 hflik olması lazımmış son âdet tarihine gore ama geç döllenme galiba dedi sıkıntı Yok merak etme dedi folik asit yazdı. Sağlık ocağına kaçıncı haftada gidiliyordu unuttum gideniniz varmı

Maşallah gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah ben varım,simdiden gidebilirsin,ben 7haftalikken gitmiştim

L
Maşallah gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah ben varım,simdiden gidebilirsin,ben 7haftalikken gitmiştim
Dr boş gebelik diycej diye çok korktum yuzunede dedim gecen görülmedi bebek korkuyordum bos diyceniz diye dedim yok canım hayırlısı olsun dedi 10 gun sonra gel dedide en erken 13 güne bulabildim randevu ayin 17 sekiz tüp kan iki kutuda idrar tahlili verdim folik asit yazdi ona basliycam sabah içmeyi unuttum

Canim anca yorum.yapabildim ayy cok sevindim masallah masallah yerim ben bunu esimle bazen ultrason fotolarina bakiyoruz bizimki nasildir hayal etmek.icin esimde bakti diyo bence bu erkek ultrasonun icin haha bakalim ne cikacak

Alarm kur her gun ayni saatte unutmazsinfolik asit bebek icin cok onemli

Canim anca yorum.yapabildim ayy cok sevindim masallah masallah yerim ben bunu esimle bazen ultrason fotolarina bakiyoruz bizimki nasildir hayal etmek.icin esimde bakti diyo bence bu erkek ultrasonun icin haha bakalim ne cikacak
Esim oldu gunden beri erkek diyorbakalım sağlıklı gelsin

Gorursunuz insallah canim hic canini skma gec dollenmede olabilir.
Yok canım tuhaf şekilde içim rahat. Normalde endişeli ve tedirginim ama bu sefer olumsuz dusunmedim hiç. Şimdilik sorun olduğunu düşünüyorum çünkü benim sat net değil. Önceki ay kanamam hiç kesilmemisti o nedenle tam tarih söyleyemiyorum. Benim tahminimden birkaç gün daha geç olabilir. Ne yaparsak yapalım nasipten ötesi yok zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…