2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kuzum ilk gebeliğimde hiç bulantı yaşamadım, çok konforlu bir hamilelik geçirmiştim
Ama bunda açım ama ne yemek yiyebiliyorum, ne su içebiliyprum herşey kokuyor hiçbirşeyin tadı yok agzıma
Bende yaşamıyorum şükür ama ne biliyim tuhaf geliyor , ilk çocuğun kız mı erkek miydi belki bahtil ama annem de erkek çocuğu bulandırmaz diyor ben pek inanmıyorum etrafımda çok var erkek olup bulanan

Ay gözlerim doldu bu mesajınızı okuyunca.bende 9+4 üm şu an doktor randevuma daha 13 gün var.İçimde nasıl büyüdü bilmiyorum ama sizin minik üzümü görünce çok heyecanlandım inşallah hepsi sağlıkla sıhhatle gelsinler.Sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun

Âmin canim inşallah insallah cok güzel büyümüş,hele ki sizin 13 gun sonra daha buyuk olucak daha net görünür hareketleri,gerçekten 2hafta inanılmaz fark ediyorayyy cok guzel bir duygu... içimizde mucizeler var resmen

Hayırlı akşamlar hanımlar Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin. Bursa'da olan varsa şehir hastanesinden tavsiye edebileceğiniz doktor var mı?
İyi akşamlar sağolasın amin. ben bugün gittim gittiğime pişman oldum, başka bir seçeceğin varsa onu değerlendir, yoksa Zeliha atak a git, randevu bulmak zor yalnız, ben bugün sakine hanıma göründüm ona gitme diyorum,

Yaa doktor gercekten çok onemli kızlar,cok iyi araştırın(doktorlar takviminde,önerileri şikayetleri,instagram'a girin orda yorumlara bakin, ben öyle yapıyorum )cok güven vermeli,çok uzun bir yol birlikte yürüyeceğiz çünkü,bebelerimizin hayati onlara emanet ediyoruz

Kesinlikle! Ben oğlumu doğurtan doktoruma gideceğim büyük ihtimalle canım, sadece 1 kereye mahsus gittim şehir e, maddi olarak özele gidemeyecek olanlara Allah yardım eylesin, kimse doktorun ağzından cımbızla laf almak zorunda kalmasa keşke ah ahhhh

İyi geceler kızlar yarın kontrole gideceğim içim bir tuhaf uyku gelmiyor hayır olsun inşallah
Dün gece ben böyleydim canım seni iyi anlıyorum,yatmadan once inşirah süresi dinledim,gerçekten rahatladım,sen dua et ve iyi düşün

Oy Maşallah Barekalllahhh Kuzum kan sulandırıcı iğneyi günde kaç kere ve hangi dozu kullanıyorsun?

Teşekkür ederim aslında lale dörtışık doktoruma randevu almıştım iptal edilmiş hastanede yokmuş daha ilk muayeneyi bile olamadım randevu bulamadığım için o yüzden bilmediğim bir doktor olan başak göçer e aldım randevuyu yarın için hayırlısı olsun artık zeliha atağı da duydum randevular açıldığı saatte bitiyormuş tercih edilen bir doktor sanırım yorumlarında herkes memnundu.

Kızlarım ya mide bulantısı olduğu için çok su içemiyorum karnım çok çabuk acıkıyor ama bulantıdan iştahla yiyemiyorum da dünden beri karnım küçüldü gibi hissediyorum muhtemelen gaz vs olayı geçti belki ondan olabilir ama göbeği böyle küçülen var mı

Artık randevuya gitmeyenler belli bir süre randevu alamıyor ceza olarak, bu yeni bir uygulama, 182 arıyor randevu hatırlatma için, gitmeyecek olanlar iptal ediyor, o yüzden sık sık sisteme gir kontrol et, iptal edenlerin randevuları düşüyor, Allah yardımcın olsun, inşallah iyi geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…