2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Sağlık ocağına ne için gidiliyor kızlar? Ben hastaneye gittim ama öyle bişey diyen olmadı
Ordada kayıt tutuyorlar bazi aşılar onlar vuruyorlar,18ci hafta tetanoz asisi var,yani prosedür öyleymiş bende cok iyi bilmiyorum

Demi her hün herşey yenmiyor bence de ben de öyle avokado her gün olmasa da 2 gün yiyip 2 gün falan ara veriyorum. Ceviz kaç gündür yemedim şuan onu fark ettim. Ama sevmiyorum da cevizi süt de hiç sevmem aklıma geldikçe içiyorum zorla.ben de henüz bişeyden tiksinmem olmadı, ilkinde kıyma yiyemiyordum sadece bakalım şimdi ne olucak

Oşş maşallah ya

Sana da ona da 41 kere maşallah o kadar güzel bir mesaj ki aslında belirtiler azalmış ama spnuç muhteşem. Tedirgin olan anneleri inanılmaz rahatlatan bir durum olmuş sizinkisi

Arkadaşlarım bazı anneler dpktorun folik asit yazdığını söylemiş birşey sormak istiyorum. O yazınca devlet ödüyor mu bir kısmını? Yoksa doktorunuz sadece öneri mi veriyor şunu kullan diye prosedür nasıl

Doktor önerisi olanlar karşılamıyor özel oluyor ama folbiol yazdı bana aile hekimi bilmiyorum onu da devlet karşıladı mı ..

Oşş maşallah ya

Sana da ona da 41 kere maşallah o kadar güzel bir mesaj ki aslında belirtiler azalmış ama spnuç muhteşem. Tedirgin olan anneleri inanılmaz rahatlatan bir durum olmuş sizinkisi
Sağol canım amacım oydu zaten,günlerdir kafamda kurdum cektim,kimse benim gibi yapmasin diyeama bugün kuş gibi hafifledim cok şükür sağlıkla kucagimiza bebekleri alalim inşallah

Kan sulandırıcı iğne kullanan kızlar, sadece iğne mi aynı zamanda coraspin de verdi mi doktor?
Ben hem oksapar,hem prolutex hem coraspirin kullanıyorum,oksapar ve coraspirin doğuma kadar,oburu simdilik bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…