2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben gebe olduğunu anlamayanlara hep şaşırmışımdır. Biraz da iyi gibi demek ki rahat geçiriyorlar derim hep. Benim vücüdumda baya bir değişiklik yaptığından galiba.
Ben de 2 gündür iş yapmıyorum bakalım sadece yatıyorum. En az 1 hafta 10 gün yatıcam nolur nolmaz.
Teşekkür ederim çok sağol

Kızlar ufak bi kanama alanı gördü bende de doktor ama henüz hiç kanamam olmadı, bu arada dün yine kan verdim açlık şekeri için inşallah daha şimdiden gebelik şekeri çıkmaz

Bulantı ile uğraşıyorum birde hiç bitmiyor o yüzden yazamazıyorum sizlere

oyy gecmis olsun canim gececek elbet...bende bogaz agrisi ve ates yasadim dün parol icmek zorunda kaldim. bulanti isine gelcek olursak 3 4 gun hic bulantim yokken dun bir bulanti ve ilk kez istfra ettm hamileyken. bazi gün asiri vuruyor benide. ama gececek insallah bugunlerimiz canim kendine cok dikkat et

6+2 de duydum ben canim. ama kisiden kisiye degisiyor bu surec. yani kimseye gore kafanda kiyaslama yapma sakn. hayirlisi ne zmnsa o zaman duyarsn insallah
Ben de 6+2 oluyorum bugün sanırım. Randevum var. Duyarız inşallah normal muayenede mı duyuldu canım vajinal mı gerekti

Günaydiin kizlar...Gununuz guzel gecsin insallah. Dün ates 37.5 lara yaklasinca hemen bir parol ictim malesef. ilacsiz atlatmak isterdim 3 ayi ama ates bebise daha zarar dedi doktor gece boyu rahatt uyudum şükür ve cok guzel bir ruya gordum hayir olsun. bebisimi gördüm yenidogan halini. koynumda kafasi uyuyodu simsiyah saclari vardi baya sacliydi cinsiyetini anlayamadm ama ruyamda ssdece aklimda kalan o siyah saclari

Ben de 6+2 oluyorum bugün sanırım. Randevum var. Duyarız inşallah normal muayenede mı duyuldu canım vajinal mı gerekti
karindan bakildi canim. İnsallah hayirlisiyla duyarsin duymassanda hic canini skma 1 hafta 10 gune gene cagirirlar. burda cok var 7. haftalarda duyan arkadaslarimiz gec dollenme vs hepsi bir etken gonlunu ferah tut

Bana da sağlık ocagı doktoru gebe oldugumu bildiği halde, eğer ateşin çıkarsa iç diyerek augmentin yazdı. İçmedim şükür ateşim olmadı da...

Rüyanı yaşarsın inşallah ruyası bile huzur veriyo insana

Bana da sağlık ocagı doktoru gebe oldugumu bildiği halde, eğer ateşin çıkarsa iç diyerek augmentin yazdı. İçmedim şükür ateşim olmadı da...
Antibiyotik zaralımı bilmiyrum ama benim idrarım dan bildiğin kan geliyordu hastane de yattım enfeksiyondan sulcıd diye Bi antibiyotik kullandım inşallah zararlı değildir

Bende de kanama alanı vardı, bazen vajinadan bazen rahim kendi içine emerek tahliye eder demişlerdi, sonraki kontrollerim de kendiliğinden geçti inşallah seninki de sorunsuz geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…