2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Evet kuzum işte ben mustafa başbuğa gidiyordum istanbula gitmiş. Acaba gitsem mi istanbula diyorum ama çok mu yorucu olur bilemiyorum

Canim ben dinlemedim bile kafana takcak bisey yok bence. Bu ultrasonla alakali bi durum bile olabilir belki sesi kisik ya da kalitesi düsük vs.. burda dinlenttirmiyorlar kadin doktorlarinda. Bana kalpnatis fonksiyonu iyi güzel dedi sadece ben de bununla yetindim duysam ne olucak dedim.. bosuna bebege rahartsizlik.. bence sknti yoktur canim bunu düsünme hic

Aa görümcem ve eltim de o hastanede dogum yapmıştı.. memnunlardı ben de nisa ya gitmek istiyordum ve birleşmiş.. son fiyatlardan haberiniz var mı peki muane fln .. teşekkürler yorum için
Maalesef bilgim yok, ben Malatya'dayım ama orada olsaydım 2 sinden birine giderdim muhakkak. Yeni büyük bir binaya geçtikleri ve hizmeti ust seviyeye çıkardıkları için pahalı olabilir, bir de bu iki doktor sevilip tercih edildiği için bir tık daha pahalı olabilir. Arayıp sorarsanız bilgi verirler, en azından önceden veriyorlardı.

Bende 6+1 haftalıgim dün gittim doktora kese var bebek veya kalp atışı filan yoktu bu sabah kanamam olunca hemen gittim hastahaneye doktorum ameliyatta olduğu için başka bir kadın doğum doktoru bakti kanaman var ama bebek duruyor dedi şok oldum dün geldiğimi fakat bebeği goremedigimizi söyleyince oda şaşırdı hatta bana gösterdi hem bebeği hemde kalp atışını şuan şoktayım hâlâ çok şükür siz de duymuşsunuz Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

pozitifbiri @Deepblues ve diğer hatunlar 5+5 im, pazardan beri sarı akıntım bir tık koyulaştı kahve desem değil sarı desem değil kan desem hiç değil normal mi ama bazende şeffar akıntının içinde saç gibi ince kan şeritleri de görüyorum günde bir sefer falan ve bu akıntılar çamaşırımı kirletimiyor, peçeteye silince geliyor, sizce normal miendişelenmeli miyim

Canım bence bir doktora görün ben de 6+1im geçen hafta 1 2 damla kan geldi yerlesme kanamasidir dedim baskada gelmeyince bugün de kanamam oldu şimdi yatıyorum kalkmam yasak ihmale gelmiyor dikkatli ol

Canım bence bir doktora görün ben de 6+1im geçen hafta 1 2 damla kan geldi yerlesme kanamasidir dedim baskada gelmeyince bugün de kanamam oldu şimdi yatıyorum kalkmam yasak ihmale gelmiyor dikkatli ol
Bende uzanıyorum fırsat buldukça, yarın gideceğim gibi görünüyor. Niyetim en az 6+ larda gitmekti ama kısmet

Aynısını 6. Haftamda ben de yaşadım canım doktora kalp atışı için gittiğimde söyledim bu durumu baktı kanama vs var demedi bir sıkıntı yok dedi sadece progestan yazdı tedbir amaçlı birde bu aralar eşinle ilişkiden kaçının dedi, aktif kanamaya dönmedikçe bir sorun olmaz bu tarz lekeler bu haftalarda normal diye düşünüyorum çoğu kişi yaşıyor endişelenme

kizlar acil bakarmisiniz. az once mide bulantisi cok vurdugu icin prilam ictim. 2 ayda toplam 3. icisim. her zmn icmiyorum bugun dayanamadim. bi yandan bogazim agriyor 2 gundur. az once atesim 37.2 cikti. ates yukselirse parol icsem bisi olur mu prilamda ictgm icin korktum simdi iki.hap icmis.oluyorum off

Canim bu 6+1 de bisey var ama nedir anlamadim 3 kisi olduk simdi 6+1 de bebegi göremeyen bende öyle 6+1 de sadece kese var dedi doktor 6+4te baska bi doktora göründüm orda gördüm bebegi kalp atislarini da allah bagislasin yavrularimizi.. insallah kanamaniz önemli bi durum degildir

Canim icmezsen kötü.. ates sonucta. Yükselmeye devam ederse ic kesin. Bi zarari olsa doktorlar icin demez zaten gönlünü rahat tut gecmis olsunn

Mrsay canım görmedin heralde

Canim icmezsen kötü.. ates sonucta. Yükselmeye devam ederse ic kesin. Bi zarari olsa doktorlar icin demez zaten gönlünü rahat tut gecmis olsunn
kendi doktoruma sordm dun hic parol ic demedi. covid olabilirsn iste ates olursa haberleselim antiboytik tedavisine baslayalm dedi ben şok. birden antiyotk dedi bende daha sormdim. parol ic demesini beklerdm demedi kendi kuzenim kadin dogumcu. oda icebilirsn diyo. burda da iceni cok duydum ates daha riskli dedgn gibi cnm

Iyi de neye dayanarak antibiyotik diyor daha muayene bile etmeden enfeksiyon bakteriyel bi durum yoksa antibiyotik ne alaka covid virus degil mi antibiyotik ne ise yarasin. Yanlisim varsa düzeltin lütfen.. bazen doktorlari anlamakta zorlaniyorum. Canim sen atesini düsürmeye calis kalin giyinme islak bezle sil eklem yerlerini falan düsmezse de parol icersin ama atesini kontrol et hep düsür sürekli

Teşekkürler canım. 11 yaşında kızım var benim o üçüncü gebelikti. Ondan önce de bir kaybım var. Nedenini bilmiyorum acikcasi. Genetikte herhangi bir sorun görünmüyordu. Günde bir defa kan sulandırıcı iğne yapıyordum ama neden olduğu belli değil. Zeki Bey'in eşimden gelenleri vücudumun mikrop olarak algılayıp attığına dair bir teorisi var. Ben daha önce sağlıklı ve doğal bir gebelik geçirdiğim için pek inanmıyorum. Birkaç doktor da benim gibi düşünüyordu. Onun için devam etmedim Zeki Bey'e. Ama ara sırada olsa haklı olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum. Genel olarak kuvvetli bir bağışıklık sistemim vardır.
Çokmuş gerçekten. Henüz o aşamaya gelmedigim için Memorial a sormadım ben. Ama Zeki Bey elden istiyor parayı kartla ödeme yapamıyorsun. O da benim için eksi bir durum

aynen bende ona sinir oldum zaten canim. kadin dogumcu kuzenimle gorustum simdi. prilami gunluk duzenli bile alabilirsn kendini kasma bulanti icin dedi. parol tabletini hemen al ates yukselmesin 37 altinda olmali dedi. bol sivi al dedi. bazen iyiki o var diyorum.

Bugun neredeyse birebir ayni cumleyi doktoruma yazdim. Acik sari akintim vardi ama bildiginiz artik sariya döndü dedim bi fitil verdi (donaxyl) bunu vajinal al dedi. Bugun kan vermistim sonucu da cikti. Rf diye bisi baya yuksek cikmis. Vucutta enfeksiyon olcuyormus. 0 30 arasi olacakken benim 95 cikmis. Az once doktoruma bu sonucu da gonderdim. Enfeksiyonum var miymis diye tekrar sordum cevabini bekliyorum ama yarin ilaci alir kullanmaya baslarim.

Vitamin eksikliğinden mi oluyor yani hiç aklıma gelmemişti. Aslında tahlillerimde iyi çıkmıştı
Bende dişçinin demesiyleyim vücut bu bulantı kusma derken yemekten icmeden kesiliyor belkide ondan oluyo güçsüz düşünce.yarin sorarım dra inşallah yarin kontrole gitcem inşallah bebeği görürüz

Merhaba 7+1 de bende olmuştu açık kahve koyu sarı arası doktora gitmiştim işten çıkıp kanama alanı görmüştü progestan verdi bana günde 3 tane fitil olarak kullanıyorum başladığı günle birlikte 3 gün sürdü benim rengi hiç değişmedi sonra direkt kesildi. Dinlenmeye ve kafanızı boşaltmaya bakın bence, doktorunuza mutlaka danışın progestan çok işe yarıyor geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…