2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Sende sağol .Yat canım yemek isinide ayak üstü beş dklikseyler le gecistirin artık bebek daha önemli kendine dikkat et

Uyuyarak Hiç bir çaresi yok canım vucudun istiyor daha da isteyecek ben 9 haftalık olduk hala uykusuzluk çekiyorum ama eskisi gibi değilim.

aynı bende senin gibiyim. bugün 7+ 2 tek bi kere kusma yaşamadım hiç belirtim yok göğüs şişliği dışında valla bende korkuyorum

Korkmayın kızlar , bu 3. gebeliğim bulantı nedir bilmedim desem yeridir :) Sakin geçiririm genelde ben , neredeyse hiç belirtisiz :)
aynı bende senin gibiyim. bugün 7+ 2 tek bi kere kusma yaşamadım hiç belirtim yok göğüs şişliği dışında valla bende korkuyorum

Korkmayın kızlar , bu 3. gebeliğim bulantı nedir bilmedim desem yeridir :) Sakin geçiririm genelde ben , neredeyse hiç belirtisiz :)
İnsan tedirgin oluyor. hele birde ilk gebelik olunca hep en kötüye yoruyoruz herşeyi yanlış tabi kendi kendimize stres yapıyoruz

Her vucut ayrıdır , her gebelik kendine hastır, her annenin her gebeliği bile bir olmaz... Kendinizi çok dinlemeyin. Akışa bırakın kendinizi... Bugunlerinizi çok özleyeceksiniz :)
İnsan tedirgin oluyor. hele birde ilk gebelik olunca hep en kötüye yoruyoruz herşeyi yanlış tabi kendi kendimize stres yapıyoruz

7 haftalıkken benim de kahve lekelenmem olmuştu. Akıntıyla karışık. Hemen doktora gitmiştik kanama alanı yoktu, dr a git derim canım kanama alanı vs bir şey var mı en azından bakar. Tedbirli olmakta fayda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…