2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İşte umarım bütün 9 ay istirahat gerekmez ama sağlıklı doğacaksa değer buna. Çok teşekkürler çok moral oldu bana😍

Ne kadar şanslıymış sizin gibi seveni yardım edeni var. Ben uzaktayım aileme, yemek yapmazsam dılardan söyeriz mecbur ama en az bir 15 gün yapmayacağım.

Aaa çok sevindim gerçekten mi? Ben de nasıl panik yaptım anlatamam sanki dünyanın sonu gibi. Allah uzun ömürler versin ona ve sizlere☺️ peki siz kanama döneminde mi istirahat ettiniz belli bir süre yoksa tüm dokuz ay yattınız mı iş yapmadan?
Çok sağol inşallah birşey olmaz kalbini ferah tut rahat bir süreç geçirirsin gebelik boyunca bebiste sana sımsıkı tutunur 🙏🥰. Gorumcem ilk zamanlar adet oluyorum sanmis ama bebek varmis ve kanama ondanmis iki kere böyle adet zamanlarına doğru kanamasi olmuş ama en sonki üçüncü kanama bayabi sidttetli olmus aşağıdan evine çıkıncaya kadar hep kan olmus ama Allah büyük iste yaşadı dayandi tutundu bebek eşi pilesenta asagida oldugundan bebek buyuyesiye kadar karnında is yapmadı.

Bugün tam 7 hafta bitti 8. Haftaya giriyorum . Hala bulantım yok 1 2 kere diş fırçalarken sabah yaşadım bulantı . Cidden bendemi bi gariplik var.
1 haftadırda gitmedim doktora en son kalp atışını duymuştuk istemsiz bi şey düşünmeye başladım acaba bişimi oldu hiç belirti yok neden

Gebelikten gebeliğe değişiyor her gün günde uc dört kere kusuyorum ikinci gebelikte ilkini hatırlamıyorum bile bunda ise iki gune bi gibi oda sabahlari uyanınca oluyo iki bardak su içiyorum hemen durmuyor oda zaten öyle bi rahatlıyorum ama ac karina kalınca kötü oluyo migdem bos kalmamasi lazım durmadan atıştırmak istiyorum çabuk acikiyorum dua edin yarın gidiyom bebeği inşallah görmeye 😕

Bende 5w4d gebeyim banyodan sonra kanlı kahverengimsi akıntı geldi dr gittim 14.7 mm lik kese göründü bebeği görmedi daha normal mi. Duphaston 10 mg kullanıyorum ve iğne vuruldum

mydreams93 mydreams93 canim senide cok merak ediyoruzz bir diger ikiz annemiz😍 Insallah iyisindir canim🌸
Kelebegimx Kelebegimx

Çok teşekkür ederim kızlar aklım hep sizde ama malesef sürecim psikolojik olarakta fiziksel olarakta çok zor geçiyor sürekli istifra ediyorum sürekli geçmeyen mide bulantım var gece bulantıdan ağlayarak uyanıyorum geçici biliyorum ama beni bu süreç çok fazla yıprattı ne telefonda konuşabiliyorum ne işe gidebiliyorum bi an önce geçer inşallah sizler nasılsınız minikler nasıllar🥰♥️

Emin ol canim benim durumum kat be kat daha kritik. Ben de ne elestiriler aldim ama kulaklarimi tıkıyorum mecburen ben uzulsem bebegim etkilenecek değmez yani. Kaldi ki zayiflikla kuvezin bir gram iliskisi yok arkadaşım gecen yil ikizleri dogurdu o da zayif bir kizdi maşallah ikizleri nur topu gibiydi. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Kızlar 7. Ayım bitip 8.den gün alıp doğmuş, küvezde kalmış ve 2.300 doğmuş biri olarak 30 yaşımdan sesleniyorum rabbim yeterki ömür biçsin🥰♥️ Kelebegimx Kelebegimx

5w4d gebelik kesesi göründü bakar mısınız şekli nasıl

Eklentiler

• 6B73622E-B62F-4B6D-89FF-CF28BEF916A6.jpeg
    6B73622E-B62F-4B6D-89FF-CF28BEF916A6.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 98
Teşekkürler canım. 11 yaşında kızım var benim o üçüncü gebelikti. Ondan önce de bir kaybım var. Nedenini bilmiyorum acikcasi. Genetikte herhangi bir sorun görünmüyordu. Günde bir defa kan sulandırıcı iğne yapıyordum ama neden olduğu belli değil. Zeki Bey'in eşimden gelenleri vücudumun mikrop olarak algılayıp attığına dair bir teorisi var. Ben daha önce sağlıklı ve doğal bir gebelik geçirdiğim için pek inanmıyorum. Birkaç doktor da benim gibi düşünüyordu. Onun için devam etmedim Zeki Bey'e. Ama ara sırada olsa haklı olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum. Genel olarak kuvvetli bir bağışıklık sistemim vardır.

Çokmuş gerçekten. Henüz o aşamaya gelmedigim için Memorial a sormadım ben. Ama Zeki Bey elden istiyor parayı kartla ödeme yapamıyorsun. O da benim için eksi bir durum
Allah evladına hayırlı ömürler versin canım benim 🥰 inşallah bu gebelik çok sağlıklı ilerler 😇🤲

Canim bu 6+1 de bisey var ama nedir anlamadim 3 kisi olduk simdi 6+1 de bebegi göremeyen🙈 bende öyle 6+1 de sadece kese var dedi doktor 6+4te baska bi doktora göründüm orda gördüm bebegi kalp atislarini da 🤲🏼🤲🏼allah bagislasin yavrularimizi.. insallah kanamaniz önemli bi durum degildir
Aynen canım çok riskli bir hafta sizde dikkatli olun ne olur doktor düşük tehlikesi dedi igne ve progestan verdi suan kanamam azaldı damla seklinde hafif oluyor haftaya tekrar görüneceğim Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın 🤲♥️

kizlar acil bakarmisiniz. az once mide bulantisi cok vurdugu icin prilam ictim. 2 ayda toplam 3. icisim. her zmn icmiyorum bugun dayanamadim. bi yandan bogazim agriyor 2 gundur. az once atesim 37.2 cikti. ates yukselirse parol icsem bisi olur mu prilamda ictgm icin korktum simdi iki.hap icmis.oluyorum off :KK43:
Nasıl oldunuz şimdi iyisinizdir inşallah

Ben şimdi bidahaki muayenem o zamana denk gelcek ilk yavaş dediler ya merak ediyorum 5+6 idi yavaş dedklerinde
Yavaş nedir canım ya onu yavaş derken belki de şey kastetti hani yeni oluştuğu için öyleydi.. yavaş deyip moral bozmak saçmlaık yani. 5+6daki bi bebeğin kalp atışından ne bekliyorlar ki. Bence o zaman görmen bile çok iyi bişey 🤗 hiç kafana takma bence yanlış kelime seçip söylemiş doktor sanki

Ben şimdi bidahaki muayenem o zamana denk gelcek ilk yavaş dediler ya merak ediyorum 5+6 idi yavaş dedklerinde
Sesi az geliyodur belki benim doktorumda daha çok küçük sesi derinden geliyor hic kipirdama belki duyabiliriz demisti gercektende sesi az geliyodu yani bence sizinkide öyledir

X