2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Allah düşürmesin beni, ama ben devlete gitmek istemiyorum canım ya akşam çocugu Şehir Hastanesinin acile götürdük aldım payımı... Hıncahınç dolu, yerlisi yabancısı, her telden insan var... Gerisingeri çıktık Avrupaya gittik. Çok şükür verene, durumum orta gelirli diyebilirim. Önder Hoca dan devam ederim gibi... Bir de Doktoru sürekli bulabilecek miyim fikri beni geriyor. İlk doğumum olacak olsa normal düşünsem kesinlikle Balcalı Selim bey veya Mert Bey e giderdim... Fakat sezeryan önemli. Doktorun eli, hafifliği önemli. Bir doktorun bir haftada ayaga kaldırdığı hastayı başka doktor 1 ay düzeltemiyor... Yaşadım biliyorum...

Şehir hastanesinden Chanandler Bong da bahsediyordu geçen gün. Canım gel hele soru var bak burda, sen araştırmışsındır.

Zeki bey ne kdra doğum yaptırıyor acaba şu an? Bir akıl da diyor memleketinde annenin yanında doğum yap, 40 çıkınca dön evine... Ama ben işte tam bir kendi evim manyağıyım
Mrsay E Eylul38 Kardelen060492 Kayseri'de olan kızçeler siz hangi doktor ve hastaneye gidiyorsunuz? Ben Zeki Yılmaz a gidiyorum

Zeki bey ne kdra doğum yaptırıyor acaba şu an? Bir akıl da diyor memleketinde annenin yanında doğum yap, 40 çıkınca dön evine... Ama ben işte tam bir kendi evim manyağıyım
Onu hiç konuşmadık daha ama çok hassas yaklaşıyor vitaminlerim sınırda çıkınca farklı günlerde kullanacağım farklı farklı vitaminler yazdı bakalım bir sonraki gidişimde soracağım hangi hastanede ve ne kadara yaptırıyor

Beni de etiketler misin ya da özelden bana da yazar mısın kaça yapıyormuş dogumu

Mrsay E Eylul38 Kardelen060492 Kayseri'de olan kızçeler siz hangi doktor ve hastaneye gidiyorsunuz? Ben Zeki Yılmaz a gidiyorum
Canım ben mustafa taşa gidiyorum. Kalp atışından sonra acıbademde tuğçe hanım var ona gideceğim. Ama bir perinatolog da arıyorum eskiden Mustafa başbuğa giderdim ama o istanbula gitmiş. Şuan kime gdcm bilmiyorum

2013 yılında ben bir doktora gitmiştim acıbademde ydi o zamanlar adını hatırlayamıyorum ama böyle br doktor görmedim çok ilgili alakalı çok begenmiştim. Bulursam yazarım kızlar size...

Selam kızlar izmirde hangi hastahaneye gidiyorsunuz özel muayeneler çok pahalı o yüzden hastahane tercih edeceğiz hangi doktor ve hastahaneye gidiyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

Önder hocaya ikili test fiyatını da sordum su an zorunlu mu diye de sordum cevap bekliyorum :)
Bu şekilde iletişim halinde olabiliyorsunuz sürekli o zaman bak bu da iyimiş. İkili testi balcalıda yaptıramaz mıyız sanki benim arkadaşlarım öyle yapmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…