2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Tabii ki telefonu var geçen de ishal oldum midem çok kötü oldu onda da yazdım hemen cevapladı. İlaç olarak falan şunu içebilir miyim diyorum evet ya da hayır diyor mesela. Son mesajıma da ikili test için : 'ben öneriyorum her hastama,170 TL de fiyatı , şu an 'demiş.
Bu şekilde iletişim halinde olabiliyorsunuz sürekli o zaman bak bu da iyimiş. İkili testi balcalıda yaptıramaz mıyız sanki benim arkadaşlarım öyle yapmıştı

Ben ilk doktorumun dediklerini beğendiğim için diğer bebişlerimde de uyguladım. Her şeyden yedim ama abartmamak kaydıyla... On numara öneri oldu
Öff adanalı olarak yememek zate zehirdiama O an ıstah vardı suan hiç gözüm yok ciğer kebap ağır yemek falann

Sağolun evet hiç kalkmadan yatıyorum tek çare dinlenmek sanırım ve Allah’a bırakmak. Böyle okudukça çok rahatlıyorum ama

Mrsay @Eylul38 @Kardelen060492 Kayseri'de olan kızçeler siz hangi doktor ve hastaneye gidiyorsunuz? Ben Zeki Yılmaz a gidiyorum
Önceki gebeligimde (12 haftalıkken kaybettim) Zeki Bey'e gidiyordum ben de. İyi doktordur, tecrübelidir, severim. Ama bana aşırı ilaç kullandıran biri gibi geliyor hep. Bu sefer tamamen tesadüf Memorial'de Burak Tanış'a gidiyorum. Normalde kontrol ya da esktra bir şeyler olduğunda Nilgün Avşar'a giderdim. Onun hastaneden ayrıldığını öğrenince yorumlar da olumlu olunca Burak Bey'e başladım. Şimdilik memnunum. Yarın kalp atışı için gidicem.

Şimdi google amcaya da sordum Şehir hastanesini istemiyordum zaten şu an tamamen istemiyorum Yeniden dediğim gibi Allah düşürmesin bizi oralara...
Vallaa o kadar haklısın kii ben hariç tüm ailem cevrem adanada benim daha hiç memnun kalan duymadım görmedimm evet hijyenik ve konfor acısından cok iyi ama dogum için aynı seyi söyleyemeceğim balcalı ordan iyidir benim halam 4. Ye hamile en bastan beri muzaffer sengul diye bir doktor var önce yeni adana hastanesiydi de sımdı medicalpark yapmıslar ona gidiyor cok ta memnun bi bakılabilir
Ben ilk doktorumun dediklerini beğendiğim için diğer bebişlerimde de uyguladım. Her şeyden yedim ama abartmamak kaydıyla... On numara öneri oldu
İyi yapmıssın canım bende suan dıkkat ediyorum tabi bizim daha tazecik körpecik ilk muayeneydi oldu bittiye geldi ilk muayene gibi değildi hemen şeker olayından falan bahsetti işte cok kilo almaman lazım falan (sanki ben ister miyim almak ) canımı sıktı birazcık çarşamba tekrar kontrol randevumuz var bakalım sanırım daha sonra ona gitmeyecegım

Kendi özel muayenehanesi var canım Erciyes kartal hastanesi karşısında ama doğumu hangi hastanede yaptırıyor bilmiyorum bi sonraki gidişimizde soracağız
Birden fazla hastaneyle çalışıyor diye biliyorum. Benim kürtaji Erciyes'te yapmıştı ama bebek saglikliyken Memorialin dosyasını da vermişti paketi incelemem için

Canım benim devlet hastanelerine önyargım ikinci doğumda kırılmıştı. İlk sezeryanı 12 yıl önce Niğde devlette oldum, hastane çok mutevaziydi baksan bir şey beklemezsin, ama personel çok tecrübeliydi, her türlü ilgilendiler, ama devlet hastanelerinin otelciliği kötü işte, odaların kalabalıklığı geleni gideni falan. O yüzden ikindiyi yine orada özel bı hastanede oldum, oda konforu dışında her şey berbattı, personeller tecrübesiz, ameliyat hane morg gibiydi, doktorda şehrin en ünlüsüydü güya ama sezeryan skarını iyi kapatmamışlar, istmosel oldum. Paramla rezil oldum ve sıkıntısını ogünden bu güne çektim. O yüzden özel devlet demeden en doğrusunu bulmaya çalışıyorum.

Ay sen Mersin desin Arzu Doruk var o nerdeyse ona gitsen keşke :) İnstagramda da takipteyim onu :)

Doktor çok önemli... Şovmen değil iyi doktor bulmak lazım işte...

Şu an önemli detay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…