2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım 7 haftalığım 5 aylık gibi göbek var anlamıyorum gerçekten ben şimdilik arada bebe yağı sürüyorum çatlamaya meyilli cildim var sonrası İçin kakao yağı badem yağı denemeyi düşünüyorum

Gerçekten şanssız kesimdeniz ben de haftaya falan başlarım artım kremlere

Merhaba beni de ekler misiniz? Son adetim 19 Kasım tahmini doğum tarihi 25 ağustos. 5+0 da kese gördüm ankarada yaşıyorum 28 yaşındayım

Valla kızlar ben göbeği falan geçtimde bu şişkinlik gaz gaz sancısı beni mahfettii tamam bulantı istifra durumu yok ama Buda onun kadar berbatt vallahi bu nedir böyle
Evet canım ben de öyle şişlik hep var bi gaz çıkarmaya çalışma ama yapamama durumu kıvrandırıyor resmen

Merhaba hanımlar bayadıe yokum buralarda mide bulantısı ile yavaşıyorum ve artık dayanamıyorum ne yapsam geçmiyor ilaçda fayda etmiyor doktor yazdı artık ağlicam kızımda böyle olmamıştım bu beni çok zorluyor kızıma bakacak gücüm yok üzülüyorum ne yapıcağımı bilmiyorum
Herkese hayırlı yeni yıl diliyorum bu arada

Benide ekler misiniz son adet: 25 kasım .34 yaşındayım . 2.gebeliğim. Hatay da yaşıyorum

Bende öyle tesettürlü olduğum için bol giyiniyorum belli olmuyor ama hemen çıktı göbeğim önceden de vardı kilodan ama böyle değildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…