2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yaptım ama olmuyor artık kendiliğinden geçmesini beklicem
Migrenin için mineral desteği al özellikle magnezyumdan zengin. Ben MFK nın minera sı sayesinde migrenden kurtuldum. Maden suyu içince geçtiğini farketmiştim. Boşa değilmiş.

Ay al benden de o kadar yaa. Karnım zırt diye çıkıverdi saklanmıyor

Kızlar kese yuvarlaksa kız fasülye gibiyse erkek diyorlar öyle mi sizce ?
Yok bebişim alakası yok iki oglum var. ikisinde de her türlü halini gördüm değişiyor yani :)

pozitifbiri merhaba sen de adanadasın galiba Doktorundan memnun musun doktor araştırıyorum da
Canım evet ben de Adana dayım. Doktorum ilk doktorumun öğrencisi olduğu için o aklıma geldi. Ben de başka doktor bulamadım açıkçası. Kordonları da bağlatırım diyerekten sezeryan olacağım, olacaksam da ona olurum heralde.
Arkadaslarım da memnun gidenler. Güleryüzlü kendini yetiştirmiş kibar bir doktor. Tavsiye ederim.

Fetal dna yaptırmayı düşünen var mı kızlar ? Fiyat vs bilgisi olan varmıdır? 10. Haftada yapılıyor sanırım ve cinsiyet falan herşey belli oluyormuş.
ben yaptırdım eurofins firmasını öneririm fransaya gönderiliyor. çok şükür kötü birşey çıkmadı. 320 euroydu ben yaptırdığımda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…