2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ne testi? Kaçıncı haftada yaptınız ? Bana birşey söylemedi doktorum ama sağlık ocağına mı bildirmek gerek acaba
Rutin hamilelik testleri dedi bana Dr. Şuan 5+3 deyiz. Şunları istedi. Aile hekimliği ücretsiz yapar dedi

Eklentiler

• IMG_20221231_115523.jpg
    205,9 KB · Görüntüleme: 67
Kesinlikle herşey çok güzel olucak ben son 3 yıldır bu kilolardayım başka bir rahatsızlığım yüzünden aldım biraz sağlıksal nedenlerle oldu ama olsun elbet verilecek yeterki dediğin gibi inanalım

Aa benim doktorumda rubella toxoplasma testlerini sağlık ocağı yapmaz ya devlette yada burda yapacaksın dedi. Sağlık ocağında yaptıran varmı?
Sirius2023 kızlar ben mart ayındaki gebeliğimi sağlık ocağında yaptrmşrm rubella ya falan herşeye bakmışlardı sadece idrar testini özel hastanede yaptrmştm

Benim dudaklarım çok kuruyor ve açıyor, uğraşınca da kanıyor karbonatlı diyeceğim ama denemişsindir muhtemelen...
Karbonatlı su,sirkeli su ,tuzlu su hepsini denedim dudak için ben göğüs ucu kremini kullanıyorum iki günde baya toparladı dudaklarım.Kremin üstünde de yazıyor kuru dudaklarda da kullanılabilir diye

Annişler dilinde ,boğazında yara çıkan var mı?ben bi süredir bununla uğraşıyorum ne denediysem bir işe yaramadı.Bişey yiyip içemiyorum gerçekten ve yaralar bazen kanıyor.Var mı önerisi olan ??
Bir de kekik suyuyla gargara dene canım. Bende ağız yarası çok çıkar. Islak bir ortam olduğu için ne yaparsan yap çabuk geçmiyor. Gargaralar ilaçlar sadece biraz rahatlatıp acısının dinmesini sağlıyor o kadar. Geçmiş olsun

Ben de sağlık ocağında tahlil vermiştim ama rubella ve toxoplzma yoktu içinde. Geri kalan hepsi yapildi

Kızlar migrenim tutmuş yeni yılın ilk golü . Ne yapabilirim. .normalde ilaçlarımı kullanırdım ama şimdi malum. Ne yapayım s

Yasim 27

Ilk bebegim

Son adet tarihim 6 kasim

Tahmini dogum tarihi 13 agustos

Keseyi gordugum tarih 7 aralik (4+3) vaj

Ilk kalp atisi 19 aralik (6+2) vaj

Istanbul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…