2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar hamilelik beni derinden sarstı, başım dönüyor midem bulanıyor, çok mutsuzum, psikolojim çöktü, nası düzelcek bu halim, hamile olunca çok mutlu olurum sanmıştım?
İlk aylarda ilk haftalarda maalesef oluyor böyle. O bulantılar halsizlik bütün enerjimi nesemi alıyor benim de. Gececek inşallah.

Bir de kekik suyuyla gargara dene canım. Bende ağız yarası çok çıkar. Islak bir ortam olduğu için ne yaparsan yap çabuk geçmiyor. Gargaralar ilaçlar sadece biraz rahatlatıp acısının dinmesini sağlıyor o kadar. Geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim.bi deneyeyim belki şifa olur 🙏🏼❤️

Kızlar benim Değerim persembe 48 çıkmıştı ve yükselmemiş ti bılıyorsunuz

Fakat hafiften mide bulantım
Dünden beri kasık ağrım var
Göğüslerim balon gbi oldu
Madem bu değer yükselmedi mie boyle oldu ki?
Yarınki değeri çok merak edıyorum
Gebeliğim devam edecek mi merak edıyorum 😪
Hiç belli olmaz canım inşallah atak yapmıştır miniğin ve sana sımsıkı tutunmuştur canım 🤲🏼🤲🏼

İlk öğrenildiğinde yani 3. 4. Haftada işten rapor almaya gerek var mı sizce? Evde yatıp dinlensen daha iyi tutunur mu acaba?
risksiz gebeliklerde işe devam ediliyor. Yatıp dinlenmekle çalışmak aynı. Riskli gebelik ise yatığ dinlenmek lazım tabi. Doktorunuz söyler zaten

risksiz gebeliklerde işe devam ediliyor. Yatıp dinlenmekle çalışmak aynı. Riskli gebelik ise yatığ dinlenmek lazım tabi. Doktorunuz söyler zaten
Onu bilmiyorum ki işte :KK43: hemen doktora gideyim mi onu da bilemedim.. ;( adetten sonra gitmiştim her şey iyiydi testler ultrason. O nedenle gideyim mi doktora bekleyeyim mi bilemedim

Onu bilmiyorum ki işte :KK43: hemen doktora gideyim mi onu da bilemedim.. ;( adetten sonra gitmiştim her şey iyiydi testler ultrason. O nedenle gideyim mi doktora bekleyeyim mi bilemedim
Siz hareketlerinize falan dikkat edin. İşe gidince kendinizi çok yormayın tutunacak bebek bir şekilde tutunuyor nasipte yoksa evde yatarken düşüyor. Stres yapmayın yeter ki 😊

Siz hareketlerinize falan dikkat edin. İşe gidince kendinizi çok yormayın tutunacak bebek bir şekilde tutunuyor nasipte yoksa evde yatarken düşüyor. Stres yapmayın yeter ki 😊
Haklısınız:KK43: geçen hafta işim o kadar yoğundu ki mesaiye filan kaldı. Stresi ayrı dertti. Çay içecek vakit yoktu. Ama tutunmuş çok şükür.

Haklısınız:KK43: geçen hafta işim o kadar yoğundu ki mesaiye filan kaldı. Stresi ayrı dertti. Çay içecek vakit yoktu. Ama tutunmuş çok şükür.
Bebişlerimiz bizden daha güçlü yeter ki biz strese sokmayalım onları ve güzel beslenelim. Geri kalanı Allahtan hamileliğinizinn keyfine odaklanın bugünler bir daha gelmez 😃

Kızlar bu arada çatlak kremlerini ne zaman sürmeye başlamamız lazım? Benim pat diye göbeğim çıkıverdi çünkü inanılmaz düzdü anında belli etti kendini milletin 5 ayda belli olmuyor her. 3 ay olmadan söylemeyim saklayım iş yerinde dedim her gören sordu 🤦‍♀️
Canım sen 10. Haftadaymışsın ben daha 7+3 üm benim de göbek aldı başını gidiyor 🤗 bu gaz olayları falan bir de gerçekten rahim öne doğru büyüyor. Kimisinde içe doğru büyürmüş onların galiba belli olmuyo uzun bir süre 😂

X